Hledat

Ubytování

Ubytování město Boden

Ve městě Boden (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Boden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Boden

Ferienhaus Melmer Florian

9,6

Ferienhaus Melmer Florian

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Melmer Florian. Ferienhaus Melmer Florian se nachází v údolí Pitz v obci St. Leonard a nabízí 2 komfortní apartmány. Na místě se parkuje zdarma. Ubytování Ferienhaus Melmer Florian se nachází ve městě Boden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Alpenflair

9,5

Apart Alpenflair

Ubytování (Apartmán) Apart Alpenflair. Tento apartmán se nachází v Sankt Leonhardu im Pitztal, 15 km od skiareálů ledovec Pitztal, Riffelsee a Hochzeiger. Ubytování Apart Alpenflair se nachází ve městě Boden (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Bergheimat

7,8

Gasthof Bergheimat

Ubytování (Penzion) Gasthof Bergheimat. Gasthof Bergheimat je penzion situovaný v půvabné alpské vesnici Boden. Ubytování Gasthof Bergheimat se nachází ve městě Boden (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Friedl

Bauernhof Friedl

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Friedl. Bauernhof Friedl is situated in Boden. The accommodation is 42 km from Serfaus, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Bauernhof Friedl se nachází ve městě Boden (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Pfafflar

Holiday home Pfafflar

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pfafflar. Holiday home Pfafflar is located in Boden. The property features mountain views. Ubytování Holiday home Pfafflar se nachází ve městě Boden (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Boden

Město Boden se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Boden.