Hledat

Ubytování

Ubytování město Jungholz

Ve městě Jungholz (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jungholz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jungholz

Apart Wehrmeister

9,8

Apart Wehrmeister

Ubytování (Apartmány) Apart Wehrmeister. Situated in Jungholz in the Tyrol region and Adlersesselbahn reachable within 300 metres, Apart Wehrmeister features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apart Wehrmeister se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Am Hof Jungholz

9,5

Am Hof Jungholz

Ubytování (Aparthotel) Am Hof Jungholz. Situated in Jungholz in the Tyrol region and Adlersesselbahn reachable within 1. Ubytování Am Hof Jungholz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Haus am Anger - Romantik-Beauty-Wellness

9,4

Apartments Haus am Anger - Romantik-Beauty-Wellness

Ubytování (Apartmány) Apartments Haus am Anger - Romantik-Beauty-Wellness. Apartments Haus am Anger - Romantik-Beauty-Wellness is located within 500 metres of Jungholz’ centre, restaurants, the local cable car station and... Ubytování Apartments Haus am Anger - Romantik-Beauty-Wellness se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tannhof

9,2

Haus Tannhof

Ubytování (Penzion) Haus Tannhof. Located in Jungholz, 500 metres from Adlersesselbahn, Haus Tannhof provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and a tennis... Ubytování Haus Tannhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Cornelia

9,1

Haus Cornelia

Ubytování (Apartmán) Haus Cornelia. Haus Cornelia sits at the foot of Sorgschrofen Mountain in the quiet town of Jungholz, a 25-minute drive from Neuschwanstein and Hohenschwangau palaces. Ubytování Haus Cornelia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Jungholz Erlebnis

9

Jungholz Erlebnis

Ubytování (Apartmány) Jungholz Erlebnis. Jungholz Erlebnis features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Jungholz, 500 metres from Adlersesselbahn. Ubytování Jungholz Erlebnis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Jungholz - Pension Katharina

8,8

Bed & Breakfast Jungholz - Pension Katharina

Ubytování (Penzion) Bed & Breakfast Jungholz - Pension Katharina. Typický rodinný Pension Katharina poskytuje nocleh se snídaní v malebném městečku Jungholz, které je ideální základnou pro pěší turistiku, cykloturistiku a... Ubytování Bed & Breakfast Jungholz - Pension Katharina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Helga

8,8

Haus Helga

Ubytování (Privát) Haus Helga. Located in Jungholz in the Tyrol region, with Bischlagsesselbahn and Adlersesselbahn nearby, Haus Helga provides accommodation with free private parking. Ubytování Haus Helga se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Müller

8,7

Landhaus Müller

Ubytování (Farma) Landhaus Müller. Užijte si dovolenou na koňské farmě Landhaus Müller, která se nachází 500 metrů od centra města Jungholz a pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Jungholz. Ubytování Landhaus Müller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghoteltirol

8,4

Berghoteltirol

Ubytování (Hotel) Berghoteltirol. Berghoteltirol se nachází v nadmořské výšce 1 050 metrů v obci Jungholz a nabízí wellness centrum s výhledem na hory a krytý bazén. Ubytování Berghoteltirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jungholz Chalet 65

Jungholz Chalet 65

Ubytování (Chata) Jungholz Chalet 65. Jungholz 65 is set in Jungholz and offers a garden, a spa and wellness centre and a terrace. Ubytování Jungholz Chalet 65 se nachází ve městě Jungholz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hubertushof

Hubertushof

Ubytování (Apartmány) Hubertushof. Set in Jungholz in the Tyrol region with Adlersesselbahn and Bischlagsesselbahn nearby, Hubertushof provides accommodation with access to a fitness room. Ubytování Hubertushof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Jungholz

Město Jungholz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Jungholz.