Hledat

Ubytování

Ubytování město Anras

Ve městě Anras (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Anras

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Anras

Landhaus Schloss Anras

9,6

Landhaus Schloss Anras

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schloss Anras. Landhaus Schloss Anras se nachází v Anrasu, 3,3 km od lanovky Lana Lift. Nabízí dobře vybavené ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Landhaus Schloss Anras se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bichlgeiger

9,1

Pension Bichlgeiger

Ubytování (Penzion) Pension Bichlgeiger. Located in the centre of Anras, Pension Bichlgeiger offers rooms with a balcony and provided with satellite TV, as well as an infared sauna and a garden. Ubytování Pension Bichlgeiger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Pfleger

8,9

Hotel Pfleger

Ubytování (Hotel) Hotel Pfleger. Set in Anras, Hotel Pfleger has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Hotel Pfleger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gasser

Appartement Gasser

Ubytování (Apartmán) Appartement Gasser. Appartement Gasser se nachází přímo u horské silnice Puster Valley, 15 minut jízdy od lyžařského areálu Sillian - Hochpustertal a 3 km od centra tyrolské... Ubytování Appartement Gasser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese

Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese

Ubytování (Apartmán) Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese. Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese is located in Anras and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Anras

Město Anras se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Anras.