Hledat

Ubytování

Ubytování město Telfs

Ve městě Telfs (Rakousko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Telfs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Telfs

Haus Thomas

9,7

Haus Thomas

Ubytování (Apartmány) Haus Thomas. Located on the southern slope of the Hohe Munde Mountain, Haus Thomas is within a 20-minute walk of Telfs’ town centre, shops and restaurants. Ubytování Haus Thomas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Berghof

8,7

Gasthof Berghof

Ubytování (Penzion) Gasthof Berghof. Penzion Gasthof Berghof se nachází na poklidném místě na náhorní plošině, 3 km od centra městyse Telfs, a nabízí finskou a parní saunu, infračervenou... Ubytování Gasthof Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Loretz

8,6

Ferienwohnung Loretz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Loretz. Ferienwohnung Loretz se nachází ve městě Telfs v Tyrolsku a hostům nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a ubytování s výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Loretz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dietrich Comfort Appartements

8,4

Dietrich Comfort Appartements

Ubytování (Apartmány) Dietrich Comfort Appartements. Toto ubytování se nachází v Tyrolských horách, 25 minut jízdy bezplatnou kyvadlovou dopravou od lyžařského střediska Seefeld. Ubytování Dietrich Comfort Appartements se nachází ve městě Bahnhofstraße 36 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Telfer Stubm

8,2

Telfer Stubm

Ubytování (Bed and breakfast) Telfer Stubm. Penzion Telfer Stubm se nachází u menšího parku, pouhých 5 minut chůze od centra městyse Telfs, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacenou úschovnu jízdních... Ubytování Telfer Stubm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets St. Wendelin

8,1

Chalets St. Wendelin

Ubytování (Prázdninové domy) Chalets St. Wendelin. Situated in Telfs, 49 km from Neustift im Stubaital, Chalets St. Wendelin features views of the garden, an indoor swimming pool, a sauna and free WiFi. Ubytování Chalets St. Wendelin se nachází ve městě 1 Wendelinus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Plattenhof

8,1

Gasthof Plattenhof

Ubytování (Penzion) Gasthof Plattenhof. Gasthof Plattenhof je penzion situovaný v tyrolské vesnici Platten v údolí řeky Inn, 4 km od Telfsu. Nabízí Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Gasthof Plattenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Munde

7,9

Hotel Munde

Ubytování (Hotel) Hotel Munde. Hotel Munde se nachází v tradiční budově s moderním interiérem v centru města Telfs, 12 km od lyžařského střediska Seefeld. Ubytování Hotel Munde se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Martina

7,2

Hotel Martina

Ubytování (Hotel) Hotel Martina. Hotel Martina se nachází v tyrolském Telfsu, 24 km od Innsbrucku. Nabízí sluneční terasu, výhled na hory a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Hotel Martina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neurauter‘s FerienAppart:

Neurauter‘s FerienAppart:

Ubytování (Apartmán) Neurauter‘s FerienAppart:. Located in Telfs in the Tyrol region, Neurauter‘s FerienAppart: features a patio and garden views. Ubytování Neurauter‘s FerienAppart: se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Toro Mathilde im Herzen von Tirol

Casa Toro Mathilde im Herzen von Tirol

Ubytování (Apartmán) Casa Toro Mathilde im Herzen von Tirol. Set in Telfs in the Tyrol region, Casa Toro Mathilde im Herzen von Tirol has a garden. Ubytování Casa Toro Mathilde im Herzen von Tirol se nachází ve městě Telfs (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Dietrich

Chalet Dietrich

Ubytování (Penzion) Chalet Dietrich. Chata Dietrich se nachází v Telfsu, 5 minut chůze od centra města s restauracemi, obchody, tenisovými kurty, kluzištěm a zastávkou skibusu. Ubytování Chalet Dietrich se nachází ve městě Bahnhofstraße 38 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home WALDRUH (SFE300)

Holiday Home WALDRUH (SFE300)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home WALDRUH (SFE300). Situated in Telfs in the Tyrol region, Holiday Home WALDRUH (SFE300) features a balcony. Ubytování Holiday Home WALDRUH (SFE300) se nachází ve městě Telfs (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Murmeltier

Murmeltier

Ubytování (Apartmán) Murmeltier. Set in Telfs in the Tyrol region, Murmeltier has a terrace and mountain views. The apartment features city views and is 21 km from Garmisch-Partenkirchen. Ubytování Murmeltier se nachází ve městě Telfs (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Telfs

Město Telfs se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Telfs.