Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolsassberg

Ve městě Kolsassberg (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kolsassberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kolsassberg

Ninas Residenzerl

9,1

Ninas Residenzerl

Ubytování (Apartmán) Ninas Residenzerl. Ninas Residenzerl se nachází v obci Kolsassberg, pouhých 3,4 km od lyžařského vleku Hoferlift. Ubytování Ninas Residenzerl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnenwinkel 1

9,1

Apartment Sonnenwinkel 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenwinkel 1. Set in Kolsassberg, just less than 1 km from Hoferlift, Apartment Sonnenwinkel 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Sonnenwinkel 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jägerhof

8,8

Hotel Jägerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jägerhof. Hotel Jägerhof leží v městečku Kolsassberg, v klidné lokalitě uprostřed lesů, luk a hor s výhledem do údolí řeky Inn. Všechny hotelové pokoje mají balkon. Ubytování Hotel Jägerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhaus

8,6

Bauernhaus

Ubytování (Penzion) Bauernhaus. Bauernhaus se nachází v obci Kolsassberg, 150 metrů od lyžařského vleku Hoferlift. V domě je restaurace s letní terasou, kam se můžete chodit stravovat. Ubytování Bauernhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Herzlfassl

8,6

Herzlfassl

Ubytování (Luxusní stan) Herzlfassl. Herzlfassl se nachází v obci Kolsass. Nabízí zahradu, bar, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na jezero. Ubytování Herzlfassl se nachází ve městě Kolsassberg (Rakousko - Tyrolsko).

Hofer Stubn

8,5

Hofer Stubn

Ubytování (Penzion) Hofer Stubn. Hofer Stubn se nachází v obci Kolsassberg a nabízí krytý bazén a wellness centrum se saunou, párou a soláriem. Ubytování Hofer Stubn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Unterhof

Pension Unterhof

Ubytování (Penzion) Pension Unterhof. Penzion Unterhof se nachází v Kolsassbergu, 150 metrů od lyžařských vleků. Ubytování Pension Unterhof se nachází ve městě Kolsassberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberögeracher Hof

Oberögeracher Hof

Ubytování (Apartmán) Oberögeracher Hof. Oberögeracher Hof is situated in Kolsassberg. The apartment has mountain views and is 45 km from Seefeld in Tirol. Ubytování Oberögeracher Hof se nachází ve městě Kolsassberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Sonnenwinkel

Holiday home Sonnenwinkel

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sonnenwinkel. Holiday home Sonnenwinkel se nachází v Kolsassbergu, 800 metrů od vleku Hoferlift. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Holiday home Sonnenwinkel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alluring Apartment in Kolsassberg Austria with Private Garden

Alluring Apartment in Kolsassberg Austria with Private Garden

Ubytování (Apartmán) Alluring Apartment in Kolsassberg Austria with Private Garden. Alluring Apartment in Kolsassberg Austria with Private Garden is situated in Kolsassberg. The accommodation is 44 km from Neustift im Stubaital. Ubytování Alluring Apartment in Kolsassberg Austria with Private Garden se nachází ve městě Kolsassberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kolsassberg

Město Kolsassberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Kolsassberg.