Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberperfuss

Ve městě Oberperfuss (Rakousko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oberperfuss

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oberperfuss

Lacknerhof

9,9

Lacknerhof

Ubytování (Apartmán) Lacknerhof. Apartmán Lacknerhof se nachází v Oberperfussu, 3 km od lyžařského střediska Rangger Köpfl a 15 km od Innsbrucku. Ubytování Lacknerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koflers Ferienwohnungen

9,8

Koflers Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Koflers Ferienwohnungen. Koflers Ferienwohnungen se nachází na kopci v Oberperfussu, 2 minuty pěšky od lyžařských vleků na hoře Rangger Köpfl. Ubytování Koflers Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weber

9,7

Gästehaus Weber

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Weber. Gästehaus Weber se nachází 15 minut chůze od centra Oberperfuss a 500 metrů od lyžařského střediska Rangger Köpfl. Ubytování Gästehaus Weber se nachází ve městě Völsesgasse 36 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Muchn

9,7

Apartment Muchn

Ubytování (Apartmán) Apartment Muchn. Apartment Muchn se nachází v Oberperfussu, 1,8 km od lyžařského vleku Peter Anich 1. Nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Muchn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schneiderhof

9,7

Schneiderhof

Ubytování (Farma) Schneiderhof. Farma Schneiderhof s bezplatným Wi-Fi a lyžárnou je situovaná 300 metrů od centra obce Oberperfuss a 1,2 km od lanovky na vrchol Rangger Köpfl. Ubytování Schneiderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Huber - Das Tiroler B&B

9,7

Gästehaus Huber - Das Tiroler B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Huber - Das Tiroler B&B. Bed and brekfast Gästehaus Huber - Das Tiroler se nachází jen 150 metrů od sjezdovky vedoucí k lanovce Rangger Köpfl a 1 km od centra obce Oberperfuss. Ubytování Gästehaus Huber - Das Tiroler B&B se nachází ve městě Wiesgasse 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Simon - Hauserhof

9,6

Ferienwohnungen Simon - Hauserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Simon - Hauserhof. Ferienwohnungen Simon - Hauserhof v obci Oberperfuss je vzdálený 2 minuty autem od lyžařského vleku Rangger Köpfl a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Ferienwohnungen Simon - Hauserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Kofler

9,6

Gästehaus Kofler

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Kofler. Gästehaus Kofler se nachází v obci Oberperfuss, 2 km od lanovky Peter Anich a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Gästehaus Kofler se nachází ve městě Panoramastraße Stiglreith 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Sailer

9,5

Apartment Haus Sailer

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Sailer. Apartment Haus Sailer je dům s apartmánem situovaný v Oberperfussu, 7 minut chůze od lanovky Egghoflift a 10 minut chůze od lanovky Ubungslift Rangger... Ubytování Apartment Haus Sailer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studlerhof

9,5

Studlerhof

Ubytování (Farma) Studlerhof. Hotel Studlerhof se nachází v obci Oberperfuss, 1 km od centra a 12 km od Innsbrucku. Ubytování Studlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Jojenhof

9,4

Ferienwohnung am Jojenhof

Ubytování (Farma) Ferienwohnung am Jojenhof. Located in Oberperfuss in the Tyrol region, Ferienwohnung am Jojenhof features a balcony. Ubytování Ferienwohnung am Jojenhof se nachází ve městě 9 Aigen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kleißl

9,3

Hotel Kleißl

Ubytování (Hotel) Hotel Kleißl. Hotel Kleißl se těší malebné poloze na začátku údolí Sellraintal a nabízí stylové pokoje a apartmány s balkonem i moderní lázeňskou část. Ubytování Hotel Kleißl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone

7,5

Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Krone. Hotel Krone je situován v centru městečka Oberperfuss, pouhý 1 km od místní lanovky a 17 km od Innsbrucku a Seefeldu, a nabízí moderní restauraci, ve které... Ubytování Hotel Krone se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Sunnseitn Top1

Appartements Sunnseitn Top1

Ubytování (Apartmán) Appartements Sunnseitn Top1. Located in Oberperfuss in the Tyrol region, Appartements Sunnseitn Top1 features a patio and garden views. Ubytování Appartements Sunnseitn Top1 se nachází ve městě Oberperfuss (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Marco Spiegl

Appartment Marco Spiegl

Ubytování (Apartmán) Appartment Marco Spiegl. Featuring city views, Appartment Marco Spiegl offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.4 km from Ranggerköpfllift. Ubytování Appartment Marco Spiegl se nachází ve městě Oberperfuss (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sophia - Erholung mit Berg und Talblick

Haus Sophia - Erholung mit Berg und Talblick

Ubytování (Apartmán) Haus Sophia - Erholung mit Berg und Talblick. Featuring mountain views, Haus Sophia - Erholung mit Berg und Talblick provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2. Ubytování Haus Sophia - Erholung mit Berg und Talblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Marrys Home

Marrys Home

Ubytování (Apartmán) Marrys Home. Located in Oberperfuss in the Tyrol region, Marrys Home features a terrace and mountain views. Ubytování Marrys Home se nachází ve městě Oberperfuss (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Simon

Appartment Simon

Ubytování (Prázdninový dům) Appartment Simon. Appartment Simon in Oberperfuss provides accommodation with free WiFi, 1.6 km from Peter Anich 1, 3.3 km from Ranggerköpfllift and 3.4 km from Egghoflift. Ubytování Appartment Simon se nachází ve městě Oberperfuss (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Wilhelmine

Villa Wilhelmine

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Wilhelmine. Offering ski-to-door access and mountain view, Villa Wilhelmine is set in Oberperfuss, 400 metres from Peter Anich 1 and 5 km from Ranggerköpfllift. Ubytování Villa Wilhelmine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow Oberperfuss

Bungalow Oberperfuss

Ubytování (Apartmán) Bungalow Oberperfuss. Situated in Oberperfuss in the Tyrol region, Bungalow Oberperfuss has a balcony. Ubytování Bungalow Oberperfuss se nachází ve městě Oberperfuss (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studler Hofchalets

Studler Hofchalets

Ubytování (Horské chaty) Studler Hofchalets. Studler Hofchalets se nachází v lyžařské oblasti Oberperfuss na náhorní plošině údolí Inn u vstupu do údolí Stubai. Ubytování Studler Hofchalets se nachází ve městě Oberperfuss (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Oberperfuss

Město Oberperfuss se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Oberperfuss.