Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberndorf in Tirol

Ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oberndorf in Tirol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oberndorf in Tirol

Bauernhof Buchberg

9,8

Bauernhof Buchberg

Ubytování (Farma) Bauernhof Buchberg. Ubytování Buchberghof leží na kopci jen 7 minut jízdy autem od centra města Oberndorf in Tirol v Tyrolsku a 15 minut jízdy od města Kitzbühel a nabízí... Ubytování Bauernhof Buchberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

das Stefan - Ferienwohnungen in den Kitzbüheler Alpen

9,8

das Stefan - Ferienwohnungen in den Kitzbüheler Alpen

Ubytování (Apartmán) das Stefan - Ferienwohnungen in den Kitzbüheler Alpen. Located in Oberndorf in Tirol, 200 metres from Bauernpenzing, das Stefan - Ferienwohnungen in den Kitzbüheler Alpen provides accommodation with a terrace,... Ubytování das Stefan - Ferienwohnungen in den Kitzbüheler Alpen se nachází ve městě Penzingweg 7 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Am Birkenweg

9,8

Apartment Am Birkenweg

Ubytování (Apartmán) Apartment Am Birkenweg. Located 100 metres from the Sankt Johann Ski Area, Apartment Am Birkenweg offers a modern apartment in Oberndorf in Tirol. Ubytování Apartment Am Birkenweg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldrand

9,8

Haus Waldrand

Ubytování (Apartmány) Haus Waldrand. Featuring garden views, Haus Waldrand in Oberndorf in Tirol features accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Haus Waldrand se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Huberhof

9,6

Ferienwohnung Huberhof

Ubytování (Farma) Ferienwohnung Huberhof. Ferienwohnung Huberhof features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Oberndorf in Tirol, 1.3 km from Bauernpenzing. Ubytování Ferienwohnung Huberhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bugiel-Werlberger

9,6

Haus Bugiel-Werlberger

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Bugiel-Werlberger. Haus Bugiel-Werlberger se nachází v obci Oberndorf in Tirol, 6 km od lanovky Hahnenkamm, a nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Bugiel-Werlberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Dahoam by Tani

9,5

Dahoam by Tani

Ubytování (Apartmán) Dahoam by Tani. Dahoam by Tani nabízí ubytování v obci Oberndorf in Tirol, 2,3 km od lanovky Bauernpenzing a 2,7 km od hlavního sídla společnosti Egger. Ubytování Dahoam by Tani se nachází ve městě 51 Dorfbachweg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Schmiedboden

9,4

Aparthotel Schmiedboden

Ubytování (Hotel) Aparthotel Schmiedboden. Aparthotel Schmiedboden se nachází na klidném místě v Oberndorf bei Kitzbühel, 1 km od centra města a 4 km od lyžařského střediska Kitzbühel. Ubytování Aparthotel Schmiedboden se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Reiner

9,4

Ferienwohnung Reiner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Reiner. Ferienwohnung Reiner se nachází 10 minut jízdy od ski areálu Oberndorf, města Kitzbühel, ski areálu Hahnenkamm, 4 golfových hřišť a jezera Schwarzsee. Ubytování Ferienwohnung Reiner se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Neumayr-Vivicell

9,3

Appartements Neumayr-Vivicell

Ubytování (Apartmány) Appartements Neumayr-Vivicell. Appartements Neumayr se nachází v obci Oberndorf in Tirol, 1,8 km od Bauernpenzingu. Ubytování Appartements Neumayr-Vivicell se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Foidl

9,3

Pension Foidl

Ubytování (Penzion) Pension Foidl. Pension Foidl se nachází v centru obce Oberndorf in Tirol a nabízí pokoje a apartmány s balkonem a satelitní TV. Ubytování Pension Foidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kaiserhotel Kitzbühler Alpen

8,9

Kaiserhotel Kitzbühler Alpen

Ubytování (Hotel) Kaiserhotel Kitzbühler Alpen. Kaiserhotel Kitzbühler Alpen v Oberndorfu in Tirol nabízí wellness centrum a restauraci, kde si mohou hosté pochutnat na pokrmech rakouské kuchyně. Ubytování Kaiserhotel Kitzbühler Alpen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gartenhotel Rosenhof bei Kitzbühel

8,9

Gartenhotel Rosenhof bei Kitzbühel

Ubytování (Aparthotel) Gartenhotel Rosenhof bei Kitzbühel. Gartenhotel Rosenhof bei Kitzbühel se nachází v obci Oberndorf in Tirol, 3 km od střediska Kitzbühel, a nabízí zahradu o rozloze 5000 m², panoramatický... Ubytování Gartenhotel Rosenhof bei Kitzbühel se nachází ve městě Kreuzgasse 23 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Penzinghof

8,9

Hotel Penzinghof

Ubytování (Hotel) Hotel Penzinghof. Located in Oberndorf, the Penzinghof is 5 km from both Kitzbühel and St. Johann. Ubytování Hotel Penzinghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rauter

8,7

Ferienhaus Rauter

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Rauter. Located in Oberndorf in Tirol, 2.7 km from Bauernpenzing, Ferienhaus Rauter provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared... Ubytování Ferienhaus Rauter se nachází ve městě Schmiedboden 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnishotel Kitzbühler Horn

8,6

Erlebnishotel Kitzbühler Horn

Ubytování (Hotel) Erlebnishotel Kitzbühler Horn. Located at the foot of the Kitzbüheler Horn, next to the Penzingbahn Cable Car, this traditional 4-star hotel in Oberndorf provides direct access to the... Ubytování Erlebnishotel Kitzbühler Horn se nachází ve městě Römerweg 36 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpenrose

8,5

Pension Alpenrose

Ubytování (Penzion) Pension Alpenrose. Pension Alpenrose se nachází v obci Oberndorf in Tirol, 1,5 km od ústředního sídla společnosti Egger, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Alpenrose se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wirtshaus Sattlerwirt

8,4

Hotel Wirtshaus Sattlerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Wirtshaus Sattlerwirt. Tradiční i moderní hotel Sattlerwirt se nachází v obci Ebbs-Oberndorf, asi 5 km od Kufsteinu. Nabízí lázeňské zázemí se saunou. Ubytování Hotel Wirtshaus Sattlerwirt se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements am Römerweg

8,4

Appartements am Römerweg

Ubytování (Apartmány) Appartements am Römerweg. Appartements am Römerweg leží jen 100 metrů od sjezdovek a lanovky Bauernpenzing a 10 minut chůze od centra obce Oberndorf. Ubytování Appartements am Römerweg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserhotel Neuwirt

8,3

Kaiserhotel Neuwirt

Ubytování (Hotel) Kaiserhotel Neuwirt. Tento rodinný hotel v tyrolském stylu se nachází v centru Oberndorfu a nabízí panoramatický výhled na pohoří Wilder Kaiser a horu Kitzbüheler Horn, à la... Ubytování Kaiserhotel Neuwirt se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserpension Müllnerhof

8,1

Kaiserpension Müllnerhof

Ubytování (Penzion) Kaiserpension Müllnerhof. Kaiserpension Müllnerhof se nachází ve městě Oberndorf in Tirol. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Kaiserpension Müllnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kaiserappartements Müllnerhof

8,1

Kaiserappartements Müllnerhof

Ubytování (Apartmán) Kaiserappartements Müllnerhof. Kaiserappartements Müllnerhof nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v obci Oberndorf in Tirol, 4 minuty chůze od lanovky Bauernpenzing. Ubytování Kaiserappartements Müllnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Rote Rübe Lodge

7,9

Rote Rübe Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Rote Rübe Lodge. Chata Rote Rübe se nachází v obci Oberndorf in Tirol, 1,9 km od lanovky Bauernpenzing a 3,1 km od sídla firmy Egger. Všechny pokoje disponují balkonem. Ubytování Rote Rübe Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hubtertus

Haus Hubtertus

Ubytování (Apartmán) Haus Hubtertus. Featuring mountain views, Haus Hubtertus is set in Oberndorf in Tirol, 5 km from Egger Headquarters. Ubytování Haus Hubtertus se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Ammer

Landhaus Ammer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Ammer. Set 1.4 km from Egger Headquarters, Landhaus Ammer provides a garden and free WiFi. The nearest airport is Salzburg W. A. Ubytování Landhaus Ammer se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Griesbachhof

Griesbachhof

Ubytování (Apartmán) Griesbachhof. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Griesbachhof can be found in Oberndorf in Tirol, close to Bauernpenzing and 5... Ubytování Griesbachhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Griesbachhof

Griesbachhof

Ubytování (Apartmán) Griesbachhof. Featuring a large garden with a barbecue, Griesbachhof offers an apartment with a balcony providing views of the Wilder Kaiser Mountain Range and the... Ubytování Griesbachhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Lodge Oberndorf by Home2be Kitzbühel

Cosy Lodge Oberndorf by Home2be Kitzbühel

Ubytování (Apartmán) Cosy Lodge Oberndorf by Home2be Kitzbühel. Set 5 km from Egger Headquarters in Oberndorf in Tirol, Cosy Lodge Oberndorf by Home2be Kitzbühel offers accommodation with a kitchen. Ubytování Cosy Lodge Oberndorf by Home2be Kitzbühel se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kitzalm

Chalet Kitzalm

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Kitzalm. Featuring ski-to-door access and a terrace, Chalet Kitzalm offers accommodation in Oberndorf in Tirol with free WiFi and garden views. Ubytování Chalet Kitzalm se nachází ve městě Birkenweg 17 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smogi Lodge by Home2be Kitzbühel

Smogi Lodge by Home2be Kitzbühel

Ubytování (Apartmán) Smogi Lodge by Home2be Kitzbühel. Boasting a bar and a shared lounge, Smogi Lodge by Home2be Kitzbühel provides accommodation in Oberndorf in Tirol with free WiFi and mountain views. Ubytování Smogi Lodge by Home2be Kitzbühel se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENTS Pension Foidl

APARTMENTS Pension Foidl

Ubytování (Apartmán) APARTMENTS Pension Foidl. APARTMENTS Pension Foidl is set in Oberndorf in Tirol, 3.1 km from Egger Headquarters, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování APARTMENTS Pension Foidl se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Tauwiesn by Home2be Kitzbühel

Appartement Tauwiesn by Home2be Kitzbühel

Ubytování (Apartmán) Appartement Tauwiesn by Home2be Kitzbühel. Featuring a restaurant, a bar, and ski-to-door access, Appartement Tauwiesn by Home2be Kitzbühel features accommodation in Oberndorf in Tirol with free... Ubytování Appartement Tauwiesn by Home2be Kitzbühel se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kitzbüheler Boutique Holz-Landhaus mit Sauna

Kitzbüheler Boutique Holz-Landhaus mit Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Kitzbüheler Boutique Holz-Landhaus mit Sauna. Featuring garden views, Kitzbüheler Boutique Holz-Landhaus mit Sauna features accommodation with a patio and a kettle, around 6 km from Egger Headquarters. Ubytování Kitzbüheler Boutique Holz-Landhaus mit Sauna se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Oberndorf in Tirol

Město Oberndorf in Tirol se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Oberndorf in Tirol.