Hledat

Ubytování

Ubytování město Brixen im Thale

Ve městě Brixen im Thale (Rakousko) máme celkem 127 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brixen im Thale

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brixen im Thale

Appartement Heidegger

10

Appartement Heidegger

Ubytování (Apartmán) Appartement Heidegger. Appartement Heidegger se nachází v obci Brixen im Thale, 2 km od lanovek Hochbrixen a Skiweltbahn, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Appartement Heidegger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panorama

9,9

Haus Panorama

Ubytování (Penzion) Haus Panorama. Haus Panorama se nachází v obci Brixen im Thale, 500 metrů od lanovovky Hochbrixen a 600 metrů od lanovky Skiweltbahn. Nabízí přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Luxus Ferienwohnung Almhütte

9,9

Luxus Ferienwohnung Almhütte

Ubytování (Apartmán) Luxus Ferienwohnung Almhütte. Luxus Ferienwohnung Almhütte is situated in Brixen im Thale. The property features mountain and city views. Ubytování Luxus Ferienwohnung Almhütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Germania

9,8

Ferienwohnung Haus Germania

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Germania. Set in Brixen im Thale, 1 km from the Ski Welt Wilder Kaiser and the Bergbahnen Brixen cable car, Ferienwohnung Haus Germania offers free WiFi, free... Ubytování Ferienwohnung Haus Germania se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Lotte

9,8

Appartement Lotte

Ubytování (Apartmány) Appartement Lotte. Appartement Lotte has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Brixen im Thale, 1.8 km from Skiweltbahn. Ubytování Appartement Lotte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Beate

9,8

Appartement Beate

Ubytování (Apartmán) Appartement Beate. Tento apartmán se nachází 900 metrů od lyžařského střediska Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental, 10 minut chůze od centra obce Brixen im Thale. Ubytování Appartement Beate se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Laiminger

9,7

Appartement Laiminger

Ubytování (Apartmán) Appartement Laiminger. Apartmán Laiminger s možností vlastního stravování se nachází ve městě Brixen im Thale, 700 metrů od lanovky Gondelbahn Hochbrixen a 800 metrů od lanovky... Ubytování Appartement Laiminger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnberg 2

9,7

Sonnberg 2

Ubytování (Apartmán) Sonnberg 2. Sonnberg 2 is located in Brixen im Thale, 400 metres from Hochbrixen and 400 metres from Skiweltbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Sonnberg 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Heimsitz

9,7

Das Heimsitz

Ubytování (Aparthotel) Das Heimsitz. Aparthotel Das Heimsitz je situován v obci Brixen im Thale, pouhých 100 metrů od lanovky Gondelbahn Hochbrixen, a nabízí wellness centrum, gril a neplacené... Ubytování Das Heimsitz se nachází ve městě Liftweg 2a-f (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seiblschwendt

9,7

Seiblschwendt

Ubytování (Apartmán) Seiblschwendt. Complete with barbecue facilities, a garden and a terrace, Seiblschwendt is situated in Brixen im Thale and free WiFi is provided. Ubytování Seiblschwendt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Haus Sieberer

9,7

Appartements Haus Sieberer

Ubytování (Apartmány) Appartements Haus Sieberer. Appartements Haus Sieberer nabízí ubytování s možností vlastního stravování vzdálené 400 metrů od centra města Brixen im Thale. Ubytování Appartements Haus Sieberer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Andreas Strasser

9,7

Ferienwohnung Andreas Strasser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Andreas Strasser. Offering a terrace with panoramic mountain views, Ferienwohnung Andreas Strasser is a modern Alpine-style apartment located in Brixen im Thale. Ubytování Ferienwohnung Andreas Strasser se nachází ve městě Unterer Sonnberg 43 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergwelt Appartements - Haus Nord

9,7

Bergwelt Appartements - Haus Nord

Ubytování (Apartmány) Bergwelt Appartements - Haus Nord. Bergwelt Appartements - Haus Nord se nachází v obci Brixen im Thale v Tyrolsku, nedaleko lanovek Hochbrixen a Skiweltbahn. Ubytování Bergwelt Appartements - Haus Nord se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sophia

9,6

Appartement Sophia

Ubytování (Apartmán) Appartement Sophia. Located in Brixen im Thale, less than 1 km from Hochbrixen, Appartement Sophia provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Appartement Sophia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gabriele

9,6

Ferienwohnung Gabriele

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Gabriele. Ferienwohnung Gabriele se nachází v obci Brixen im Thale, 800 metrů od lanovek Skiweltbahn a Gondelbahn Hochbrixen. Ubytování Ferienwohnung Gabriele se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Auer-Klausner

9,6

Appartement Auer-Klausner

Ubytování (Apartmán) Appartement Auer-Klausner. Appartement Auer-Klausner is located in Brixen im Thale and offers self-catering accommodation with a mountain-view terrace. Ubytování Appartement Auer-Klausner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Klein

9,6

Haus Klein

Ubytování (Apartmán) Haus Klein. Set 400 metres from Gondelbahn Hochbrixen in Brixen im Thale, this apartment, 15 km from Kitzbühel, features free WiFi. Ubytování Haus Klein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eggerbauer

9,6

Eggerbauer

Ubytování (Apartmány) Eggerbauer. Eggerbauer poskytuje ubytování v obci Brixen im Thale, 1,6 km od lanovky Skiweltbahn. Ubytování Eggerbauer se nachází ve městě Dorfstrasse 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Annemarie

9,6

Appartement Annemarie

Ubytování (Apartmán) Appartement Annemarie. Appartement Annemarie is within 300 metres of a restaurant, the Brixen ski area and a ski bus stop. Ubytování Appartement Annemarie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Farnreit

9,6

Farnreit

Ubytování (Apartmán) Farnreit. Set in Brixen im Thale, Farnreit offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 21 km from Ellmau. Ubytování Farnreit se nachází ve městě Brixen im Thale (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Christine

9,6

Chalet Christine

Ubytování (Apartmán) Chalet Christine. Chalet Christine se nachází v Brixenu im Thale, 1,3 km od Skiweltbahn, 16 minut pěšky od Hochbrixenu a 2,1 km od Jochbahn. Ubytování Chalet Christine se nachází ve městě Lauterbach 19 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bijou am Sonnberg

9,6

Bijou am Sonnberg

Ubytování (Apartmán) Bijou am Sonnberg. Boasting mountain views, Bijou am Sonnberg features accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Skiweltbahn. Ubytování Bijou am Sonnberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergwelt Appartements - Haus Süd

9,5

Bergwelt Appartements - Haus Süd

Ubytování (Apartmány) Bergwelt Appartements - Haus Süd. Located in Brixen im Thale, above the Papala Pub Après Ski bar, and just 100 metres from the Hochbrixen Cable Car, Bergwelt Appartements - Haus Süd... Ubytování Bergwelt Appartements - Haus Süd se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergpension-Ebental

9,5

Bergpension-Ebental

Ubytování (Penzion) Bergpension-Ebental. Bergpension-Ebental se nachází v obci Brixen im Thale, 1,5 km od lanovky Holzalmlift, 1,7 km od lanovky Jochbahn a 2,4 km od lanovky Hochbrixen, a nabízí... Ubytování Bergpension-Ebental se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tiefenbacher

9,5

Haus Tiefenbacher

Ubytování (Privát) Haus Tiefenbacher. Haus Tiefenbacher se nachází v centru obce Brixen im Thale, 700 metrů od lyžařského střediska Skiwelt Wilder Kaiser Brixental. Ubytování Haus Tiefenbacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Brandstätter 1 & 2 by Apartment Managers

9,5

Apartment Brandstätter 1 & 2 by Apartment Managers

Ubytování (Apartmány) Apartment Brandstätter 1 & 2 by Apartment Managers. Apartment Brandstätter 1 & 2 by Apartment Managers se nachází v Brixen im Thale, 2,3 km od Hochbrixenu, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartment Brandstätter 1 & 2 by Apartment Managers se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Residenz Gamper

9,4

Residenz Gamper

Ubytování (Apartmány) Residenz Gamper. Rezidence Gamper byla postavená v roce 2017. Nachází se v Brixenu im Thale, 10 km od Kitzbühelu a 350 metrů od lanovky Wilder-Kaiser-Brixental a... Ubytování Residenz Gamper se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Franbichl

9,4

Franbichl

Ubytování (Apartmán) Franbichl. Franbichl se nachází 870 metrů nad mořem ve městě Brixen im Thale, 700 metrů od lanovky Hochbrixen. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Franbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Lindenweg

9,4

Ferienwohnung am Lindenweg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Lindenweg. Ferienwohnung am Lindenweg nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, grilem a neplaceným soukromým parkoviště ve městě Brixem im... Ubytování Ferienwohnung am Lindenweg se nachází ve městě Lindenweg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Hundbichl

9,4

Bauernhof Hundbichl

Ubytování (Farma) Bauernhof Hundbichl. Bauernhof Hundbichl is set above Brixen im Thale, right at the skiing slopes in winter, offering panoramic views of the Brixen Valley and the mountains. Ubytování Bauernhof Hundbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Irmgard

9,3

Appartement Irmgard

Ubytování (Apartmány) Appartement Irmgard. Appartement Irmgard se nachází v obci Brixen im Thale, 400 metrů od lanovky Hochbrixen a lyžařského vleku Skiweltbahn a nabízí ubytování s možností... Ubytování Appartement Irmgard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Bachler

9,3

Landhaus Bachler

Ubytování (Apartmány) Landhaus Bachler. Landhaus Bachler se nachází uprostřed přírody v obci Brixen im Thale, 1 km od lanovky Skiwelt Hochbrixen, kterou se můžete vyvézt do Kitzbühelských Alp. Ubytování Landhaus Bachler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schusterbauer Appartements

9,3

Schusterbauer Appartements

Ubytování (Apartmány) Schusterbauer Appartements. Featuring mountain views, Schusterbauer Appartements in Brixen im Thale features accommodation, ski-to-door access, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Schusterbauer Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Rosenhof

9,3

Pension Rosenhof

Ubytování (Penzion) Pension Rosenhof. Pension Rosenhof obklopený loukami a horami se nachází 250 metrů od lyžařského areálu Wilder Kaiser - Brixental a 1,5 km od centra města Brixen im Thale. Ubytování Pension Rosenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tirol

9,3

Haus Tirol

Ubytování (Hotel) Haus Tirol. Tento útulný penzion se těší klidné poloze v bezprostřední blízkosti sjezdovek lyžařského areálu Wilder Kaiser. Nabízí krytý bazén, saunu a bezplatné... Ubytování Haus Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Unterer Sonnberg

9,3

Unterer Sonnberg

Ubytování (Apartmán) Unterer Sonnberg. Unterer Sonnberg is set in Brixen im Thale. The accommodation is 21 km from Ellmau. Ubytování Unterer Sonnberg se nachází ve městě Brixen im Thale (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Schermer

9,3

Landhaus Schermer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schermer. Offering a barbecue and views of the mountains, Landhaus Schermer is set in Brixen im Thale. There is also a garden with garden shed and a pond. Ubytování Landhaus Schermer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hubertus Logis Apartments

9,3

Hubertus Logis Apartments

Ubytování (Apartmány) Hubertus Logis Apartments. Hubertus Logis se nachází v obci Brixen im Thale a nabízí moderní apartmány v horském stylu. Většina apartmánů má saunu. Ubytování Hubertus Logis Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hirzinger

9,3

Haus Hirzinger

Ubytování (Apartmán) Haus Hirzinger. Located 500 metres from the Bergbahnen Brixen Cable Car, 2,300 metres from the Jochbahn Cable Car and 2,500 metres from the Holzalmbahn Cable Car, Haus... Ubytování Haus Hirzinger se nachází ve městě Brixen im Thale (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Riedmann

9,3

Appartement Riedmann

Ubytování (Apartmán) Appartement Riedmann. Appartement Riedmann is set in Brixen im Thale. The accommodation is 8 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Appartement Riedmann se nachází ve městě Brixen im Thale (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldegg

9,3

Haus Waldegg

Ubytování (Apartmány) Haus Waldegg. Haus Waldegg has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Brixen im Thale, 2 km from Hochbrixen. Ubytování Haus Waldegg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnberg 1

9,2

Sonnberg 1

Ubytování (Apartmán) Sonnberg 1. Sonnberg 1 is located in Brixen im Thale. The accommodation is 6 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Sonnberg 1 se nachází ve městě Brixen im Thale (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resort Tirol Brixen am Sonnenplateau

9,2

Resort Tirol Brixen am Sonnenplateau

Ubytování (Apartmán) Resort Tirol Brixen am Sonnenplateau. Resort Tirol Brixen-OG se nachází v horském středisku Brixen im Thale v Tyrolsku a nabízí dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Resort Tirol Brixen am Sonnenplateau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Tirol

9,2

Apartment Haus Tirol

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Tirol. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Apartment Haus Tirol is situated in Brixen im Thale. Located 1. Ubytování Apartment Haus Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Bachler

9,2

Ferienhaus Bachler

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bachler. Situated in Brixen im Thale, 1.5 km from Hochbrixen, Ferienhaus Bachler features accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Ferienhaus Bachler se nachází ve městě Unterlauterbach 16 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rosenegg

9,2

Haus Rosenegg

Ubytování (Apartmány) Haus Rosenegg. Haus Rosenegg se nachází v srdci Kitzbühelských Alp, jen 150 metrů od lyžařského areálu Wilder Kaiser Brixenthal, 800 metrů od centra města Brixen im Thale... Ubytování Haus Rosenegg se nachází ve městě Brixen im Thale (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Bachler

9,1

Appartements Bachler

Ubytování (Apartmány) Appartements Bachler. Appartements Bachler nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se v Brixen im Thale, 1,5 km od Hochbrixenu. Ubytování Appartements Bachler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Hubertus

9,1

Hotel Hubertus

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertus. Hotel Hubertus je situován nedaleko Kitzbühelu v údolí Brixental, pouhých 150 metrů od kabinové lanovky Hochbrixen, a nabízí prostorné pokoje a apartmány s... Ubytování Hotel Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mary

9,1

Mary

Ubytování (Apartmán) Mary. Within 2.4 km of Hochbrixen and 2.4 km of Skiweltbahn, Mary features free WiFi and a garden. Ubytování Mary se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café Pension Koller

9,1

Café Pension Koller

Ubytování (Penzion) Café Pension Koller. Café Pension Koller se nachází v obci Brixen im Thale, 500 metrů od lyžařských areálů Brixen im Thale a Wilder Kaiser, veřejného bazénu, rekreačních... Ubytování Café Pension Koller se nachází ve městě Dorfstraße 65 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonnhof

9,1

Pension Sonnhof

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Sonnhof. Featuring a balcony with mountain views, and a garden and ski-to-door access, Pension Sonnhof can be found in Brixen im Thale, close to Hochbrixen and 500... Ubytování Pension Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Brixen im Thale

Město Brixen im Thale se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 127 hotelů a ubytování ve městě Brixen im Thale.