Hledat

Ubytování

Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht Apartmány

9 Salchat, 6432 Sautens, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht. Komkomfortne Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází v obci Sautens, 2,4 km od oblasti Area 47. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht

Komkomfortne Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází v obci Sautens, 2,4 km od oblasti Area 47. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Na letiště Innsbruck je to 38 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Sautens

My Mountain Destination

10

My Mountain Destination

Ubytování (Apartmán) My Mountain Destination. My Mountain Destination se nachází v Sautensu, jen 2,8 km od oblasti 47. Ubytování My Mountain Destination se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Oxy Holiday

10

Oxy Holiday

UbytováníOxy Holiday. Oxy Holiday se nachází v Sautensu, pouhých 5,9 km od oblasti 47. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oxy Holiday se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Lenz

9,8

Ferienwohnung Lenz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lenz. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Lenz is an accommodation set in Sautens. Ubytování Ferienwohnung Lenz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung im Blockhittle

9,8

Ferienwohnung im Blockhittle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Blockhittle. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Ferienwohnung im Blockhittle features accommodation in Sautens with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung im Blockhittle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Eva

9,7

Apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Apartment Eva. Apartment Eva se nachází v obci Sautens a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Eva se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Mountain Moments

9,7

Mountain Moments

Ubytování (Apartmány) Mountain Moments. Mountain Moments se nachází v tyrolské obci Sautens a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Mountain Moments se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Leonies Appartement

9,7

Leonies Appartement

UbytováníLeonies Appartement. Leonies Appartement se nachází v Sautensu, 4,8 km od oblasti 47. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Leonies Appartement se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Ötztal Chalet - Exklusives Luxus Ferienhaus

9,6

Ötztal Chalet - Exklusives Luxus Ferienhaus

Ubytování (Chata) Ötztal Chalet - Exklusives Luxus Ferienhaus. Chata Ötztal se nachází 400 metrů od centra města Sautens, obchodu s potravinami, restaurace, veřejného bazénu, zastávky skibusu a lyžařského střediska... Ubytování Ötztal Chalet - Exklusives Luxus Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Alpenglühn

9,6

Haus Alpenglühn

Ubytování (Penzion) Haus Alpenglühn. Haus Alpenglühn stojí ve svěží zahradě na klidném místě v obci Sautens. Ubytování Haus Alpenglühn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Steiner

9,6

Ferienwohnung Steiner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steiner. Only 4 km away from the Hochötz skiing and hiking area, Ferienwohnung Steiner offers spacious apartment with a fully equipped kitchen and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment marli HOME

9,6

Apartment marli HOME

Ubytování (Apartmány) Apartment marli HOME. Apartment marli HOME se nachází ve městě Sautens, 3,1 km od oblasti 47 a v okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartment marli HOME se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Double room with a kitchenette in a beautiful surrounding

9,6

Double room with a kitchenette in a beautiful surrounding

UbytováníDouble room with a kitchenette in a beautiful surrounding. Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem se nachází v krásném prostředí v obci Sautens, 5,8 km od areálu Area 47 a 23 km od Golfpark... Ubytování Double room with a kitchenette in a beautiful surrounding se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Edelweiss

9,5

Gästehaus Edelweiss

Ubytování (Penzion) Gästehaus Edelweiss. Surrounded by meadows and mountains, Gästehaus Edelweiss provides rooms with free Wi-Fi and a balcony in Sautens. Ubytování Gästehaus Edelweiss se nachází ve městě Dorfstraße 114a (Rakousko - Tyrolsko).

Gästepension Wiesenheim

9,5

Gästepension Wiesenheim

Ubytování (Penzion) Gästepension Wiesenheim. Gästepension Wiesenheim se nachází jen 50 metrů od zastávky skibusu Sautens Dorf, odkud jezdí spoje do lyžařského areálu Hoch Ötz. Ubytování Gästepension Wiesenheim se nachází ve městě Wiesenweg 2 (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Hackl

9,5

Gästehaus Hackl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hackl. Tento tradiční tyrolský penzion se nachází v obci Sautens, jen 2 km od jezera Piburg. Pokoje a apartmány mají balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Hackl se nachází ve městě Wiesenweg 7 (Rakousko - Tyrolsko).

Frieda Höllrigl

9,5

Frieda Höllrigl

Ubytování (Apartmán) Frieda Höllrigl. Apartmán Frieda Höllrigl se nachází ve vesnici Sautens, 7 km od zábavního parku Area 47. V apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Frieda Höllrigl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Lasarz Ötztal

9,5

Ferienwohnungen Lasarz Ötztal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Lasarz Ötztal. Situated in Sautens in the Tyrol region and Area 47 reachable within 7 km, Ferienwohnungen Lasarz Ötztal features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Ferienwohnungen Lasarz Ötztal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

X-Alp Lodges

9,4

X-Alp Lodges

Ubytování (Prázdninové domy) X-Alp Lodges. X-Alp Lodges se nachází u brány do údolí Ötz ve městě Sautens a nabízí terasu s výhledem na okolní hory, zázemí pro gril v lidovém stylu a bezplatné Wi-Fi... Ubytování X-Alp Lodges se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Ötztal-Lodge

9,3

Ferienhaus Ötztal-Lodge

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ötztal-Lodge. Located in Sautens, 6 km from Area 47, Ferienhaus Ötztal-Lodge provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Ötztal-Lodge se nachází ve městě Bichleregg 6 (Rakousko - Tyrolsko).

Apart am Sonnenhügel

9,3

Apart am Sonnenhügel

Ubytování (Apartmány) Apart am Sonnenhügel. Apart am Sonnenhügel features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Sautens, 6 km from Area 47. Ubytování Apart am Sonnenhügel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Susi

9,3

Haus Susi

Ubytování (Apartmány) Haus Susi. Situated in Sautens, 9 km from Area 47, Haus Susi features accommodation with free WiFi. Ubytování Haus Susi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Resort Alt-Ötztal

9,3

Resort Alt-Ötztal

Ubytování (Penzion) Resort Alt-Ötztal. Tato tradiční alpská rezidence se nachází v městečku Sautens, v jehož okolí najdete celkem 7 lyžařských středisek. Ubytování Resort Alt-Ötztal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Bichleregg

9,2

Apartment Bichleregg

Ubytování (Apartmán) Apartment Bichleregg. Apartment Bichleregg is situated in Sautens, 7 km from Area 47, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Apartment Bichleregg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Dejan

9,2

Haus Dejan

Ubytování (Apartmán) Haus Dejan. Haus Dejan is situated in Sautens, 9 km from Area 47, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Haus Dejan se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Dorothee

9,2

Haus Dorothee

Ubytování (Apartmány) Haus Dorothee. Located 800 metres from the centre of Sautens and 3 km from the Area 47 Outdoor Park, Haus Dorothee offers a garden with an outdoor pool and spacious,... Ubytování Haus Dorothee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Bärbel

9,1

Ferienwohnung Bärbel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bärbel. Ferienwohnung Bärbel se nachází v obci Sautens. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Bärbel se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Freestyle Apartment

9,1

Freestyle Apartment

Ubytování (Apartmán) Freestyle Apartment. The family-friendly Freestyle Apartment is located in Sautens, right at the entry of the Ötz Valley. It offers panoramic views. Ubytování Freestyle Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldfrieden

9,1

Haus Waldfrieden

Ubytování (Apartmány) Haus Waldfrieden. Haus Waldfrieden se nachází v obci Sautens. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Waldfrieden se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Selfness & Genuss Hotel Ritzlerhof - Adults only

9

Selfness & Genuss Hotel Ritzlerhof - Adults only

Ubytování (Hotel) Selfness & Genuss Hotel Ritzlerhof - Adults only. Selfness & Genuss Hotel Ritzlerhof - Adults only je 4hvězdičkový Superior hotel situovaný na velmi klidném místě nad údolím Ötz. Ubytování Selfness & Genuss Hotel Ritzlerhof - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Fiegl

9

Haus Fiegl

Ubytování (Apartmán) Haus Fiegl. Haus Fiegl se nachází v Sautensu, 5 km od Area 47 a lyžařského areálu Hoch Ötz. Ubytování Haus Fiegl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Schöne Aussicht

9

Apart Schöne Aussicht

Ubytování (Apartmány) Apart Schöne Aussicht. Apart Schöne Aussicht se nachází v obci Sautens a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apart Schöne Aussicht se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Gigges

9

Landhaus Gigges

UbytováníLandhaus Gigges. Landhaus Gigges nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Sautensu, 5,7 km od oblasti 47 a 23 km od Golfpark Mieminger Plateau. Ubytování Landhaus Gigges se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldfrieden

8,9

Haus Waldfrieden

Ubytování (Apartmán) Haus Waldfrieden. Haus Waldfrieden se nachází v obci Sautens v Tyrolsku a nabízí balkon. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Waldfrieden se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

ROCHUS APPARTEMENTS

8,8

ROCHUS APPARTEMENTS

Ubytování (Apartmán) ROCHUS APPARTEMENTS. ROCHUS APPARTEMENTS nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 2 km od oblasti Area 47. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ROCHUS APPARTEMENTS se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Mountain Living Ötztal

8,8

Mountain Living Ötztal

UbytováníMountain Living Ötztal. Mountain Living Ötztal se nachází asi 5,7 km od oblasti Area 47 a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Mountain Living Ötztal se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Rener

8,8

Ferienwohnung Rener

UbytováníFerienwohnung Rener. Ferienwohnung Rener se nachází v Sautensu, 22 km od golfového hřiště Mieminger Plateau, 36 km od Fernpassu a 47 km od vlakového nádraží Lermoos. Ubytování Ferienwohnung Rener se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnenheim

8,6

Sonnenheim

Ubytování (Prázdninový dům) Sonnenheim. Prázdninový dům Sonnenheim se nachází v obci Sautens, 6 km od zábavního parku Area 47. Ubytování Sonnenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Fernblick

8,5

Gästehaus Fernblick

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Fernblick. Gästehaus Fernblick se nachází v obci Sautens v lyžařské a turistické oblasti Hochötz. Přímo před budovou je zastávka skibusu. Ubytování Gästehaus Fernblick se nachází ve městě Dorfstraße 130 (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Annabell und Barbara

8,4

Gästehaus Annabell und Barbara

Ubytování (Penzion) Gästehaus Annabell und Barbara. Gästehaus Annabell und Barbara se nachází na klidném a malebném místě v Sautens, 4 minuty autem od lyžařského areálu Hochötz. Ubytování Gästehaus Annabell und Barbara se nachází ve městě Wiesenweg 27 + 28 (Rakousko - Tyrolsko).

Knabl

8,3

Knabl

Ubytování (Apartmán) Knabl. Knabl, a property with a terrace, is situated in Sautens, 7 km from Area 47. Ubytování Knabl se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Waldesruh

7,8

Ferienhaus Waldesruh

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Waldesruh. Ferienhaus Waldesruh je ubytování v Sautens. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Ferienhaus Waldesruh se nachází ve městě Dorftsraße 135 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Antonia

7,3

Ferienhaus Antonia

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Antonia. Apartmány Ferienhaus Antonia se nacházejí 200 metrů od centra Sautenu a 2,5 km od lyžařského areálu Hochötz. Ubytování Ferienhaus Antonia se nachází ve městě Dorfstrasse 92b (Rakousko - Tyrolsko).