Hledat

Ubytování

Ubytování město Rietz

Ve městě Rietz (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rietz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rietz

Ferienwohnung Barometer Rietz

9,3

Ferienwohnung Barometer Rietz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Barometer Rietz. Ferienwohnung Barometer Rietz se nachází v Rietzu a nabízí terasu, sdílený lounge, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Barometer Rietz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Thaler

9,2

Hotel Thaler

Ubytování (Hotel) Hotel Thaler. Hotel Thaler se nachází v centru obce Rietz ležící v údolí Stubaiských Alp, na jižním břehu řeky Inn, a nabízí ubytování v horském stylu se zdarma... Ubytování Hotel Thaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das M by Mair's Beerengarten

9,1

Das M by Mair's Beerengarten

Ubytování (Privát) Das M by Mair's Beerengarten. Das M by Mair's Beerengarten se nachází v obci Rietz a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Das M by Mair's Beerengarten se nachází ve městě Rietz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rietzerhof

8,4

Hotel Rietzerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Rietzerhof. Hotel Rietzerhof se nachází v obci Rietz a nabízí pokoje s balkonem, satelitní TV a bezplatným Wi-Fi i vlastní à la carte restauraci. Ubytování Hotel Rietzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fam. Wouters

Fam. Wouters

Ubytování (Apartmán) Fam. Wouters. Fam. Wouters is located in Rietz. This apartment provides free private parking, a tour desk and free WiFi. Ubytování Fam. Wouters se nachází ve městě Rietz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rietz

Město Rietz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Rietz.