Hledat

Ubytování

Ubytování město Schattwald

Ve městě Schattwald (Rakousko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schattwald

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schattwald

Landhaus Alpensonne

9,8

Landhaus Alpensonne

Ubytování (Apartmány) Landhaus Alpensonne. Landhaus Alpensonne in Schattwald features a wellness area with sauna and steam bath. Ubytování Landhaus Alpensonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chavida Chalets

9,8

Chavida Chalets

Ubytování (Horské chaty) Chavida Chalets. Providing mountain views, ski-to-door access and free WiFi, Chavida Chalets is located in Schattwald, 600 metres from Wannenjochbahn and 700 metres from... Ubytování Chavida Chalets se nachází ve městě Schattwald 20 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Romantika

9,6

Haus Romantika

Ubytování (Apartmány) Haus Romantika. Set in Schattwald in the Tyrol region, with Wannenjochbahn and Stuibenlift nearby, Haus Romantika offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Haus Romantika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Guthof

9,6

Ferienwohnungen Guthof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Guthof. Ferienwohnungen Guthof, otevřen v květnu roku 2016, se nachází ve Schattwaldu, 150 metrů od lanovky Wannenjochbahn. Ubytování Ferienwohnungen Guthof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Baumgartner

9,5

Haus Baumgartner

Ubytování (Apartmány) Haus Baumgartner. Haus Baumgartner offers self-catering accommodation located in Schattwald, 200 metres from the Wannenjochbahn Cable Car. Free WiFi access is available. Ubytování Haus Baumgartner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

LA SOA Chalets & Eventlodge

9,5

LA SOA Chalets & Eventlodge

Ubytování (Horské chaty) LA SOA Chalets & Eventlodge. Opening in August 2017, LA SOA Chalets & Eventlodge is situated in Schattwald amidst the Schattwald/Zöblen Ski and Hiking Area, offering Alpine-style... Ubytování LA SOA Chalets & Eventlodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Durst Roswitha

9,5

Ferienwohnungen Durst Roswitha

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Durst Roswitha. Schattwald’s Ferienwohnungen Durst Roswitha is located just 300 metres from the local cable car which leads to the Schattenwald and Zöblen ski areas. Ubytování Ferienwohnungen Durst Roswitha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Johann und Heidi Durst Ferienwohnungen

9,4

Johann und Heidi Durst Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Johann und Heidi Durst Ferienwohnungen. Enjoying a peaceful location, Johann und Heidi Durst Ferienwohnungen is a 5 to 10-minute walk to the centre of Schattwald and the closest ski lift in... Ubytování Johann und Heidi Durst Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruhehotel & Naturressort Rehbach - Adults only

9,2

Ruhehotel & Naturressort Rehbach - Adults only

Ubytování (Hotel) Ruhehotel & Naturressort Rehbach - Adults only. Located in a very quiet area, surrounded by meadows and a forests which are set at 1,100 metres above the sea level, the Ruhehotel & Naturressort Rehbach... Ubytování Ruhehotel & Naturressort Rehbach - Adults only se nachází ve městě Schattwald (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pepi's Landhaus

9,2

Pepi's Landhaus

Ubytování (Apartmány) Pepi's Landhaus. Set in Schattwald, 1.7 km from Wannenjochbahn, Pepi's Landhaus offers accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Pepi's Landhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenblick Schattwald

8,9

Alpenblick Schattwald

Ubytování (Hotel) Alpenblick Schattwald. Alpenblick Schattwald nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a restauraci, která podává tradiční jídla. Ubytování Alpenblick Schattwald se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schattwalder Hof

8,7

Schattwalder Hof

Ubytování (Penzion) Schattwalder Hof. Schattwalder Hof nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma v Schattwaldu. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Schattwalder Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpengasthof zur Post

8,6

Alpengasthof zur Post

Ubytování (Hotel) Alpengasthof zur Post. Located in Schattwald in the Tannheim Valley, only 150 metres from the Wannenjoch Cable Car, Alpengasthof zur Post offers a traditional Tyrolean restaurant... Ubytování Alpengasthof zur Post se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Alpsteig

Ferienhaus Alpsteig

Ubytování (Chata) Ferienhaus Alpsteig. Set in Schattwald in the Tyrol region, Ferienhaus Alpsteig features a terrace and mountain views. Ubytování Ferienhaus Alpsteig se nachází ve městě Schattwald (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schattwald

Město Schattwald se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Schattwald.