Hledat

Ubytování

Ubytování město Haldensee

Ve městě Haldensee (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Haldensee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Haldensee

Braito's Seaside Lodges und Suites

9,7

Braito's Seaside Lodges und Suites

Ubytování (Prázdninové domy) Braito's Seaside Lodges und Suites. The apartments are located on the first and second floor of the main building. Ubytování Braito's Seaside Lodges und Suites se nachází ve městě Oberdorf 11 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tyrol am Haldensee

9,6

Hotel Tyrol am Haldensee

Ubytování (Hotel) Hotel Tyrol am Haldensee. Hotel Tyrol at Haldensee is located just 300 metres from Haldensee Lake. Ubytování Hotel Tyrol am Haldensee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Aggenstein

9,3

Landhaus Aggenstein

Ubytování (Penzion) Landhaus Aggenstein. Located in the Tannheim Valley, Landhaus Aggenstein is just a 10-minute walk from Lake Haldensee. Ubytování Landhaus Aggenstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Romantik Resort & SPA Der Laterndl Hof

9,3

Romantik Resort & SPA Der Laterndl Hof

Ubytování (Hotel) Romantik Resort & SPA Der Laterndl Hof. Romantik Resort & SPA Der Laterndl Hof je 4hvězdičkový superior hotel situovaný v obci Haller v údolí Tannheimer Tal, pouhých 150 metrů od soukromé pláže u... Ubytování Romantik Resort & SPA Der Laterndl Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpina

9,3

Alpina

Ubytování (Penzion) Alpina. Alpina se nachází hned vedle běžkařských, turistických a cyklistických tras, 10 minut pěšky od jezera Haldensee. Nabízí saunu a bezplatné parkoviště. Ubytování Alpina se nachází ve městě Haldensee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Via Salina - Hotel am See - Adults Only

9,3

Via Salina - Hotel am See - Adults Only

Ubytování (Hotel) Via Salina - Hotel am See - Adults Only. Ubytování Via Salina leží přímo na břehu jezera Haldensee v obci Nesselwängle v údolí Tannheim. V některých pokojích je balkon s výhledem na jezero a hory. Ubytování Via Salina - Hotel am See - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Elfriede

9

Gästehaus Elfriede

Ubytování (Penzion) Gästehaus Elfriede. Gästehaus Elfriede provides rooms with free WiFi in Haldensee, attractively situated 1.1 km from Gundlift II. Ubytování Gästehaus Elfriede se nachází ve městě Oberdorf 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellnesshotel ...liebes Rot-Flüh

8,2

Wellnesshotel ...liebes Rot-Flüh

Ubytování (Hotel) Wellnesshotel ...liebes Rot-Flüh. Traumhotel ...liebes Rot-Flüh se nachází v Haldensee, 500 metrů od jezera. Ubytování Wellnesshotel ...liebes Rot-Flüh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Papa's Landhaus

Papa's Landhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Papa's Landhaus. Papa's Landhaus offers accommodation in Haldensee, 500 metres from Gundlift II. The property was built in 2018, and has accommodation with free WiFi. Ubytování Papa's Landhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Almdorf Tirol

Almdorf Tirol

Ubytování (Prázdninový areál) Almdorf Tirol. Set in the mountain village of Grän in the Tannheim Valley, Almdorf Tirol is 300 metres from the Haldensee lake. Ubytování Almdorf Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütten Moll am Haldensee

Almhütten Moll am Haldensee

Ubytování (Prázdninové domy) Almhütten Moll am Haldensee. Located in Haldensee, 41 km from Lermoos, Almhütten Moll am Haldensee provides a garden and free WiFi. The accommodation features a spa bath and a sauna. Ubytování Almhütten Moll am Haldensee se nachází ve městě Haldensee (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Haldensee

Město Haldensee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Haldensee.