Hledat

Ubytování

Ubytování město Grinzens

Ve městě Grinzens (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grinzens

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grinzens

Spa & Wellness Apartment Gerda

9,7

Spa & Wellness Apartment Gerda

Ubytování (Apartmán) Spa & Wellness Apartment Gerda. Hotel Spa & Wellness Gerda nabízí apartmán se saunou v Grinzens, 11 km od Innsbrucku. Do Söldenu je to 35 km a do Seefeldu 20 km. Ubytování Spa & Wellness Apartment Gerda se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Christ

9,6

Ferienwohnung Christ

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Christ. Set in Grinzens, 36 km from Neustift im Stubaital, Ferienwohnung Christ offers a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Christ se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Pablo

Holiday Home Pablo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pablo. Holiday Home Pablo is situated in Oberperfuss, 8 km from Peter Anich 1, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Holiday Home Pablo se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Grinzens

Město Grinzens se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Grinzens.