Hledat

Ubytování

Ubytování město Häselgehr

Ve městě Häselgehr (Rakousko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Häselgehr

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Häselgehr

Apart Lorenz

9,5

Apart Lorenz

Ubytování (Apartmány) Apart Lorenz. Offering free WiFi and a garden, Apart Lorenz is situated in Häselgehr. Free private parking is available on site. Ubytování Apart Lorenz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stablblick

9,5

Ferienwohnung Stablblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stablblick. Tento apartmán se nachází v obci Häselgehr, 37 km od obce Ischgl, a nabízí gril, bezplatné soukromé parkoviště i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Stablblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpina

9,4

Haus Alpina

Ubytování (Privát) Haus Alpina. Haus Alpina features garden views, free WiFi and free private parking, set in Häselgehr. Ubytování Haus Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Brandhofer

9,3

Haus Brandhofer

Ubytování (Apartmány) Haus Brandhofer. Haus Brandhofer je vzdálený 25 km od lyžařského areálu Arlberg Warth-Lech a 3 km od lanovky. Nabízí Wi-Fi zdarma a lyžárnu se sušákem na lyžařské boty. Ubytování Haus Brandhofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Wechner

9

Ferienhaus Wechner

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Wechner. Located in Häselgehr, Ferienhaus Wechner offers a barbecue and sun terrace. Reutte is 30 km away, while the Jöchelspitze Ski Lift is 9 km away. Ubytování Ferienhaus Wechner se nachází ve městě Häselgehr 98 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Lichtspitze

8,8

Frühstückspension Lichtspitze

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Lichtspitze. Frühstückspension Lichtspitze is located in the Tyrolean village of Häselgehr, just 50 metres from the ski bus going to the Jöchelspitze Ski Area in the... Ubytování Frühstückspension Lichtspitze se nachází ve městě Gutschau 14 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Sonne Häselgehr

7,6

Gasthof Sonne Häselgehr

Ubytování (Hotel) Gasthof Sonne Häselgehr. Gasthof Sonne Häselgehr s barem se nachází v Häselgehru, 5 km od oblasti Elbigenalp Aki a 10 km od lyžařského střediska Jöchelspitze. Ubytování Gasthof Sonne Häselgehr se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sojer

Haus Sojer

Ubytování (Apartmán) Haus Sojer. Haus Sojer is set in Häselgehr and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Haus Sojer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Häselgehr

Město Häselgehr se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Häselgehr.