Hledat

Ubytování

Ubytování město Volders

Ve městě Volders (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Volders

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Volders

Moderne und gemütliche Wohnung

10

Moderne und gemütliche Wohnung

Ubytování (Apartmán) Moderne und gemütliche Wohnung. Moderne und gemütliche Wohnung is located in Volders and offers a garden and a terrace. Ubytování Moderne und gemütliche Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TOP Mountain View

9,4

TOP Mountain View

Ubytování (Apartmán) TOP Mountain View. TOP Mountain View se nachází ve městě Volders. Tento apartmán nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování TOP Mountain View se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloss Friedberg

9,3

Schloss Friedberg

Ubytování (Chata) Schloss Friedberg. Ubytování Schloss Friedberg sídlí v 700 let starém zámku v obci Volders, 13 km od Innsbrucku, a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a... Ubytování Schloss Friedberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartement Klingenschmid

9,2

Apartement Klingenschmid

Ubytování (Apartmán) Apartement Klingenschmid. Apartement Klingenschmid se nachází v obci Volders a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartement Klingenschmid se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenrelax Krepperhütte

8,7

Alpenrelax Krepperhütte

Ubytování (Penzion) Alpenrelax Krepperhütte. Krepperhütte, tradiční horská chata, se nachází ve výšce 1 352 metrů nad mořem. Ubytování Alpenrelax Krepperhütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Jagerwirt

7,9

Landgasthof Jagerwirt

Ubytování (Penzion) Landgasthof Jagerwirt. Typický tyrolský penzion Jagerwirt se nachází v obci Volders s dlouholetou tradicí sahající více než 500 let do historie. Ubytování Landgasthof Jagerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Peotta

Apartment Peotta

Ubytování (Apartmán) Apartment Peotta. Situated in Volders in the Tyrol region, Apartment Peotta has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Peotta se nachází ve městě Volders (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Volders

Město Volders se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Volders.