Hledat

Ubytování

Ubytování město Pill

Ve městě Pill (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pill

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pill

Frieden DAS Alpine Panorama Hotel

9

Frieden DAS Alpine Panorama Hotel

Ubytování (Hotel) Frieden DAS Alpine Panorama Hotel. Frieden DAS Alpine Panorama Hotel se nachází v obci Pill, jen 3 minuty chůze od lanovky Kellerjochbahn - Sektion III. Ubytování Frieden DAS Alpine Panorama Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Biohotel Grafenast

9

Biohotel Grafenast

Ubytování (Hotel) Biohotel Grafenast. Biohotel Grafenast se nachází na klidném místě nad údolím řeky Inn v Tyrolsku v dřevěné budově šetrné k životnímu prostředí. Ubytování Biohotel Grafenast se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Plankenhof

9

Hotel Plankenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Plankenhof. Plankenhof se nachází v městečku Pill v tyrolském Innském údolí, jen 20 minut jízdy od Innsbrucku. Ve stejné budově je umístěno Muzeum schnappsu. Ubytování Hotel Plankenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Sumperer

8,7

Ferienwohnungen Sumperer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Sumperer. Ferienwohnungen Sumperer se nachází v obci Pill, 4 km od lanovky Kellerjochbahn, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Ferienwohnungen Sumperer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jägerhof.2

7,7

Apartment Jägerhof.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Jägerhof.2. Located in Hochpillberg, just 5 km from Bockstalllift, Apartment Jägerhof.2 provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Jägerhof.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jägerhof.1

7,6

Apartment Jägerhof.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Jägerhof.1. Located in Hochpillberg, just 5 km from Bockstalllift, Apartment Jägerhof.1 provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Jägerhof.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Klausen

Hotel Klausen

Ubytování (Hotel) Hotel Klausen. Featuring a restaurant, Hotel Klausen is situated in Pill. Among the various facilities are a bar and a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Hotel Klausen se nachází ve městě Pill (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hubertus

Ferienhaus Hubertus

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hubertus. Prázdninový dům Ferienhaus Hubertus se nachází v obci Pill a nabízí zahradu. Na stanici lanovky Kellerjochbahn - Sektion III je to 600 metrů. Ubytování Ferienhaus Hubertus se nachází ve městě Pillbergstraße 190 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jägerhof.3

Apartment Jägerhof.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Jägerhof.3. Apartment Jägerhof.3 se nachází v obci Pill, 1,8 km od lyžařského střediska Kellerjochbahn a lanovky Grafenast. Okolí je oblíbeným cílem lyžařů. Ubytování Apartment Jägerhof.3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pill

Město Pill se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pill.