Hledat

Ubytování

Ubytování město Navis

Ve městě Navis (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Navis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Navis

Nagelehof

9,6

Nagelehof

Ubytování (Farma) Nagelehof. Nagelehof se nachází v Navisu. Tento apartmán se 2 ložnicemi má kuchyni, koupelnu, parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Nagelehof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Alberta

9,5

Gästehaus Alberta

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Alberta. Gästehaus Alberta se nachází v údolí Navis, 5 minut jízdy od obce Matrei am Brenner a dálnice A13, a svým hostům nabízí ubytování v prostorném apartmánu s... Ubytování Gästehaus Alberta se nachází ve městě Außerweg 40 (Rakousko - Tyrolsko).

Alpengasthof Eppensteiner

9,1

Alpengasthof Eppensteiner

Ubytování (Penzion) Alpengasthof Eppensteiner. Alpengasthof Eppensteiner se nachází v klínu hor v údolí Navis a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a malým wellness centrem. Ubytování Alpengasthof Eppensteiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Spörr

8,9

Apartment Spörr

Ubytování (Apartmán) Apartment Spörr. Apartmán Spörr se nachází v obci Navis, 9 km od stejnojmenného lyžařského areálu, a nabízí kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Spörr se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaestehaus-Alberta

Gaestehaus-Alberta

Ubytování (Apartmán) Gaestehaus-Alberta. Gaestehaus-Alberta is situated in Navis. The accommodation is 35 km from Vipiteno. Ubytování Gaestehaus-Alberta se nachází ve městě Außerweg 40 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Wipptalblick

Ferienwohnung Wipptalblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wipptalblick. Set in Navis in the Tyrol region, Ferienwohnung Wipptalblick has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Wipptalblick se nachází ve městě Navis (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Navis

Město Navis se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Navis.