Hledat

Ubytování

Ubytování město Prägraten

Ve městě Prägraten (Rakousko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prägraten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prägraten

Innerkratzerhof

9,7

Innerkratzerhof

Ubytování (Farma) Innerkratzerhof. Penzion Innerkratzerhof se nachází v budově alpského stylu stojící u hřebenovky Venediger Höhenweg, 100 metrů od okolních sjezdovek, a nabízí různé typy... Ubytování Innerkratzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Post

9,6

Gästehaus Post

Ubytování (Penzion) Gästehaus Post. Gästehaus Post se nachází v Prägratenu, u hory Grossvenediger v údolí Virgental, jen 1 minutu chůze od zastávky kyvadlové dopravy do lyžařských areálů... Ubytování Gästehaus Post se nachází ve městě St.Andrä 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hansenhof

9,6

Hansenhof

Ubytování (Farma) Hansenhof. Hotel Hansenhof se nachází v obci Prägraten v údolí Virgen, na úpatí národního parku Vysoké Taury a 5 minut pěšky od lyžařského areálu Freizeitarena... Ubytování Hansenhof se nachází ve městě Prägraten am Großvenediger (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Auenheim

9,5

Apartments Auenheim

Ubytování (Apartmány) Apartments Auenheim. Apartments Auenheim se nachází v národním parku Vysoké Taury, 10 minut chůze od obce Prägraten am Grossvenediger, a poskytují ubytování v apartmánech s... Ubytování Apartments Auenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Sandro Steiner

9,5

Ferienwohnung Sandro Steiner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Sandro Steiner. Ferienwohnung Sandro Steiner se nachází v obci Prägraten, 11 km od hory Großvenediger, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě terasa. Ubytování Ferienwohnung Sandro Steiner se nachází ve městě Prägraten am Großvenediger (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Fichtenheim

9,5

Ferienhaus Fichtenheim

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Fichtenheim. Prázdninový dům Ferienhaus Fichtenheim se nachází 15 minut chůze od centra obce Prägarten ve východotyrolském údolí Virgental a nabízí prostorné apartmány... Ubytování Ferienhaus Fichtenheim se nachází ve městě Wallhorn 24a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension - Schöne Welt

9,4

Pension - Schöne Welt

Ubytování (Penzion) Pension - Schöne Welt. Pension Schöne Welt se nachází v obci Prägraten v údolí Virgen a nabízí pokoje a apartmány s balkonem, satelitní TV, koupelnou a panoramatickým výhledem na... Ubytování Pension - Schöne Welt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Dorer Gerhard

9,4

Gästehaus Dorer Gerhard

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Dorer Gerhard. Gästehaus Dorer Gerhard se nachází v obci Prägraten am Großvenediger, 2,1 km od hory Großvenediger a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi... Ubytování Gästehaus Dorer Gerhard se nachází ve městě Hinterbichl 19 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergheimat

9,4

Haus Bergheimat

Ubytování (Penzion) Haus Bergheimat. Tradiční farma Bergheimat se nachází ve východotyrolském údolí Virgental, 20 minut chůze od obce Prägraten, a nabízí pokoje a apartmány s balkonem a Wi-Fi... Ubytování Haus Bergheimat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Heimat - Das Natur Resort

9,3

Heimat - Das Natur Resort

Ubytování (Hotel) Heimat - Das Natur Resort. Heimat - Das Natur Resort se nachází v malebném alpském prostředí obce Hinterbichl, na konci východotyrolského údolí Virgental. Ubytování Heimat - Das Natur Resort se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Conny

9,3

Gästehaus Conny

Ubytování (Penzion) Gästehaus Conny. Gästehaus Conny se nachází v samém srdci národního parku Vysoké Taury, 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který vás zaveze do lyžařského střediska... Ubytování Gästehaus Conny se nachází ve městě Hinterbichl 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastehaus Alpenruh

9,1

Gastehaus Alpenruh

Ubytování (Penzion) Gastehaus Alpenruh. Located in Prägraten am Großvenediger, 6 km from Großvenediger, Gastehaus Alpenruh provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytování Gastehaus Alpenruh se nachází ve městě Prägraten am Großvenediger (Rakousko - Tyrolsko).

Familienhotel Replerhof mit Kinderbetreuung

9,1

Familienhotel Replerhof mit Kinderbetreuung

Ubytování (Hotel) Familienhotel Replerhof mit Kinderbetreuung. Bio farma a hotel Replerhof se nachází v údolí Virgental v nadmořské výšce 1 350 metrů, je obklopená národním parkem Vysoké Taury a nabízí dětské zoo a... Ubytování Familienhotel Replerhof mit Kinderbetreuung se nachází ve městě Prägraten am Großvenediger (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dorfblick

9

Haus Dorfblick

Ubytování (Penzion) Haus Dorfblick. Haus Dorfblick je obklopený horami a loukami a stojí 1 km od centra vesnice Prägraten a lyžařského areálu Großvenediger. Ubytování Haus Dorfblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Olcherhof

8,9

Landhaus Olcherhof

Ubytování (Penzion) Landhaus Olcherhof. Landhaus Olcherhof se nachází na okraji národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) a naproti zastávce skibusu, který vás doveze do lyžařského areálu... Ubytování Landhaus Olcherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Gasthof Islitzer

8,6

Hotel Gasthof Islitzer

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Gasthof Islitzer. Quietly located in Prägraten am Großvenediger, Hotel Gasthof Islitzer is a traditional Tyrolean inn dating from 1606. Ubytování Hotel Gasthof Islitzer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Knappaschneider

Frühstückspension Knappaschneider

Ubytování (Privát) Frühstückspension Knappaschneider. Located 12 km from Großvenediger, Frühstückspension Knappaschneider offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Frühstückspension Knappaschneider se nachází ve městě Prägraten (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Seelenfrieden

Chalet Seelenfrieden

Ubytování (Chata) Chalet Seelenfrieden. Featuring garden views, Chalet Seelenfrieden provides accommodation with a restaurant and a balcony, around 2.3 km from Großvenediger. Ubytování Chalet Seelenfrieden se nachází ve městě Prägraten am Großvenediger (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Tirol

Ferienhaus Tirol

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Tirol. Ferienhaus Tirol is located in Bichl. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Tirol se nachází ve městě Prägraten (Rakousko - Tyrolsko).

Essener-Rostocker-Hütte

Essener-Rostocker-Hütte

Ubytování (Hotel) Essener-Rostocker-Hütte. Essener-Rostocker-Hütte in Prägraten am Großvenediger provides accommodation with a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Essener-Rostocker-Hütte se nachází ve městě Prägraten (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virgentaler Alp

Virgentaler Alp

Ubytování (Prázdninový dům) Virgentaler Alp. Featuring river views, Virgentaler Alp provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.3 km from Großvenediger. Ubytování Virgentaler Alp se nachází ve městě Prägraten am Großvenediger (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergblick

Haus Bergblick

Ubytování (Apartmány) Haus Bergblick. Haus Bergblick se nachází 10 minut chůze od centra vesnice Prägraten ve východním Tyrolsku. Nabízí panoramatický výhled na pohoří Vysoké Taury. Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Prägraten

Město Prägraten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Prägraten.