Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaunerberg

Ve městě Kaunerberg (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kaunerberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kaunerberg

Haus Inntalblick

9,9

Haus Inntalblick

Ubytování (Apartmány) Haus Inntalblick. Located in the Kaunergrat Nature Reserve, Haus Inntalblick is an organic farmhouse with panoramic views over the surrounding mountains. Ubytování Haus Inntalblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Panoramablick

9,7

Apart Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Apart Panoramablick. Apart Panoramablick se nachází v Kaunerbergu, 9 km od lyžařských areálů Prutz a Fendels a 15 km od Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Apart Panoramablick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lentsch

9,5

Haus Lentsch

Ubytování (Apartmány) Haus Lentsch. Haus Lentsch se nachází na hoře Kaunerberg ve výšce 1300 metrů nad mořem, přímo v přírodní rezervaci Kaunergrat. Ubytování Haus Lentsch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Sophie

9,4

Apart Sophie

Ubytování (Apartmán) Apart Sophie. Apart Sophie offers accommodation in Kaunerberg, 14 km from the Serfaus-Fiss-Ladis Ski Area and 4 km from the Fendels Ski Area. Ubytování Apart Sophie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wiesenhof

9,1

Wiesenhof

Ubytování (Penzion) Wiesenhof. Wiesenhof se nachází v přírodním parku Kaunergrat a nabízí venkovsky zařízené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Wiesenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mohr 1

9,1

Apartment Mohr 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Mohr 1. Apartmán Mohr 1 se nachází v Kaunerbergu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou v apartmánu využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Mohr 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wirtshaus zum Wiesejaggl

8,7

Wirtshaus zum Wiesejaggl

Ubytování (Penzion) Wirtshaus zum Wiesejaggl. Wirtshaus zum Wiesejaggl se nachází ve výšce 1 400 metrů nad mořem na hoře Kaunerberg a nabízí výhled na horní údolí řeky Inn, tradiční tyrolskou... Ubytování Wirtshaus zum Wiesejaggl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment Poschhof

One-Bedroom Apartment Poschhof

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Apartment Poschhof. One-Bedroom Apartment Poschhof is situated in Kaunerberg. The accommodation is 18 km from Serfaus. Ubytování One-Bedroom Apartment Poschhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Nigg 1

Apartment Nigg 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Nigg 1. Apartment Nigg 1 is set in Kaunerberg. The accommodation is 18 km from Serfaus. Ubytování Apartment Nigg 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nigg 2

Apartment Nigg 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Nigg 2. Set in Kaunerberg, Apartment Nigg 2 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 18 km from Serfaus. Ubytování Apartment Nigg 2 se nachází ve městě Kaunerberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergchalet Kaunergrat

Bergchalet Kaunergrat

Ubytování (Chata) Bergchalet Kaunergrat. Bergchalet Kaunergrat is located in Kaunerberg and offers a terrace. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Bergchalet Kaunergrat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom ApartmentPoschhof

Two-Bedroom ApartmentPoschhof

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom ApartmentPoschhof. Two-Bedroom ApartmentPoschhof is situated in Kaunerberg. The accommodation is 18 km from Serfaus. Ubytování Two-Bedroom ApartmentPoschhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Kaunerberg

Město Kaunerberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Kaunerberg.