Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberlienz

Ve městě Oberlienz (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oberlienz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oberlienz

Haus Lisi

9,8

Haus Lisi

Ubytování (Apartmány) Haus Lisi. Haus Lisi se nachází v klidné oblasti v obci Oberlienz, 250 metrů od centra obce, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Haus Lisi se nachází ve městě Oberlienz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dolomitenpanorama

9,8

Ferienwohnung Dolomitenpanorama

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dolomitenpanorama. Newly built in 2016, Ferienwohnung Dolomitenpanorama is located 3.5 km from the centre of Lienz and its Zettersfeld and Hochstein ski areas. Ubytování Ferienwohnung Dolomitenpanorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Mattersberger

8,8

Ferienhaus Mattersberger

Ubytování (Farma) Ferienhaus Mattersberger. Set in Oberlienz, Ferienhaus Mattersberger offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Mattersberger se nachází ve městě Oberdrum 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rackhof

Rackhof

Ubytování (Apartmán) Rackhof. Rackhof is located in Oberlienz. The accommodation is 4.2 km from Lienz. San Candido is 44 km from the apartment, while Dobbiaco is 50 km away. Ubytování Rackhof se nachází ve městě Oberlienz (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Oberlienz

Město Oberlienz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Oberlienz.