Hledat

Ubytování

Ubytování město Roppen

Ve městě Roppen (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Roppen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roppen

Ferienwohnung Inntalblick

9,7

Ferienwohnung Inntalblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Inntalblick. Ferienwohnung Inntalblick nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Roppen, terasu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a... Ubytování Ferienwohnung Inntalblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thalerhof

9,6

Thalerhof

Ubytování (Penzion) Thalerhof. Thalerhof se nachází v tyrolských Alpách v obci Roppen a nabízí tradičně zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Na místě je také farma s poníky a kozami. Ubytování Thalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Alpina

Pension Alpina

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Alpina. Set in Roppen, 40 km from Seefeld in Tirol, Pension Alpina offers a garden and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. Ubytování Pension Alpina se nachází ve městě Roppen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Roppen

Město Roppen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Roppen.