Hledat

Ubytování

Ubytování město Innervillgraten

Ve městě Innervillgraten (Rakousko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Innervillgraten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Innervillgraten

Alblerhof Mesner

10

Alblerhof Mesner

Ubytování (Apartmán) Alblerhof Mesner. Situated in Innervillgraten in the Tyrol region, Alblerhof Mesner features a patio and river views. Ubytování Alblerhof Mesner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alblerhof Unterstadl

9,8

Alblerhof Unterstadl

Ubytování (Apartmán) Alblerhof Unterstadl. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Alblerhof Unterstadl provides accommodation in Innervillgraten with free WiFi and river views. Ubytování Alblerhof Unterstadl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schett Paula

9,8

Ferienhaus Schett Paula

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schett Paula. Ferienhaus Schett Paula is located in Innervillgraten. Ubytování Ferienhaus Schett Paula se nachází ve městě Gasse 68 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alblerhof Oberstdl

9,8

Alblerhof Oberstdl

Ubytování (Apartmán) Alblerhof Oberstdl. Boasting a garden and a terrace, Alblerhof Oberstdl offers accommodation in Innervillgraten with free WiFi and river views. Ubytování Alblerhof Oberstdl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rainer

9,8

Ferienwohnung Rainer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rainer. Prostorný apartmán Ferienwohnung Rainer se nachází 300 metrů od centra Innervillgraten a nabízí bezplatné Wi-Fi a velký balkon s výhledem na hory a... Ubytování Ferienwohnung Rainer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Goserhof

9,7

Goserhof

Ubytování (Apartmán) Goserhof. Goserhof jsou rustikální apartmány s výhledem na hory situované v klidné lokalitě ve Východním Tyrolsku, 3 km od centra Innvillgratenu. Ubytování Goserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tauhäusl

9,7

Tauhäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Tauhäusl. Tauhäusl is a detached holiday home with a balcony, located 7 km from Innervillgraten in the Tyrol Region. Ubytování Tauhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergbauernhof Ausserberglet

9,7

Bergbauernhof Ausserberglet

Ubytování (Farma) Bergbauernhof Ausserberglet. Offering a sun terrace and views of the mountain, Bergbauernhof Ausserberglet is set in Innervillgraten. Free private parking is available on site. Ubytování Bergbauernhof Ausserberglet se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walcheggerhof

9,7

Walcheggerhof

Ubytování (Farma) Walcheggerhof. Located 1470 metres above sea level and boasting a panoramic view of the surrounding mountains, Walcheggerhof enjoys a quiet location only 1 km from the... Ubytování Walcheggerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fürhapter Markus

9,6

Haus Fürhapter Markus

Ubytování (Penzion) Haus Fürhapter Markus. Haus Fürhapter Markus offers rooms and apartments with mountain views, a 2-minute walk from the free ski bus that goes to the Hochpustertal in 12 minutes. Ubytování Haus Fürhapter Markus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Helmut Bachmann

9,6

Ferienwohnung Helmut Bachmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Helmut Bachmann. Ubytování Ferienwohnung Helmut Bachmann se nachází v obci Innervillgraten, 35 km od města Cortina d'Ampezzoa, a nabízí výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Helmut Bachmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Senfterhaus

9,5

Ferienwohnung Senfterhaus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Senfterhaus. Apartmán Ferienwohnung Senfterhaus se nachází v malé vesnici Innervillgraten. Nabízí balkon a výhled na Dolomity. Ubytování Ferienwohnung Senfterhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ferienhaus Ortner

9,5

Apartments Ferienhaus Ortner

Ubytování (Apartmány) Apartments Ferienhaus Ortner. Ferienhaus Wiesenheim is located in East Tyrol’s scenic Villgraten Valley, a 10-minute drive from the Hochpustertal Ski Area. Ubytování Apartments Ferienhaus Ortner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ausserwalderhof

9,4

Ausserwalderhof

Ubytování (Apartmán) Ausserwalderhof. Ausserwalderhof se nachází v obci Innervillgraten a nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ausserwalderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Außergasser

9,3

Ferienhaus Außergasser

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Außergasser. Ferienhaus Außergasser se nachází v obci Innervillgraten, 3,6 km od vleku Stauderlift – Innervillgraten. Nabízí obývací pokoj s TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienhaus Außergasser se nachází ve městě Hochberg 16 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mitterwalder

9,3

Ferienwohnung Mitterwalder

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mitterwalder. Ferienwohnung Mitterwalder se nachází 2 km od Stauderlift - Innervillgraten. Nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Mitterwalder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte Kamelisenalm Lanser

9,3

Almhütte Kamelisenalm Lanser

Ubytování (Prázdninový dům) Almhütte Kamelisenalm Lanser. Almhütte Kamelisenalm Lanser is situated in Innervillgraten and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Almhütte Kamelisenalm Lanser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartmenthaus Gutwenger

9,3

Apartmenthaus Gutwenger

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Gutwenger. Apartmenthaus Gutwenger situovaný v malebném údolí Villgratental ve východním Tyrolsku poskytuje ubytování v pokojích a apartmánech s balkónem, odkud se... Ubytování Apartmenthaus Gutwenger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peintnerhof

9,3

Peintnerhof

Ubytování (Apartmán) Peintnerhof. Peintnerhof se nachází v obci Innervillgraten, 12 minut jízdy od lyžařského střediska Hochpustertal a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Peintnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schöneggerhof

9,2

Ferienhaus Schöneggerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Schöneggerhof. Ferienwohnung Schönegghof nabízí apartmány se 4 balkony a panoramatickým výhledem do údolí Innervillgraten, 4 km od centra města Innervillgraten. Ubytování Ferienhaus Schöneggerhof se nachází ve městě Eggeberg 140 (Rakousko - Tyrolsko).

Alfonsstüberl - Ferienwohnungen & Restaurant

9,2

Alfonsstüberl - Ferienwohnungen & Restaurant

Ubytování (Aparthotel) Alfonsstüberl - Ferienwohnungen & Restaurant. Located in Innervillgraten, Ferienwohnungen Alfonsstüberl provides accomodations with balconies offering panoramic mountain views, and an on-site... Ubytování Alfonsstüberl - Ferienwohnungen & Restaurant se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienpension Senfter

9,2

Ferienpension Senfter

Ubytování (Aparthotel) Ferienpension Senfter. Ferienpension Senfter is located right in the centre of Tyrol’s Innervillgraten Valley, only 15 km from the Italian border. Ubytování Ferienpension Senfter se nachází ve městě Gasse 69a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Natur Residenz

9,1

Die Natur Residenz

Ubytování (Aparthotel) Die Natur Residenz. Natur Residenz Villgraten se nachází v klidném prostředí nedotčeného údolí Villgraten ve východním Tyrolsku. Ubytování Die Natur Residenz se nachází ve městě Ebene 50B (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Jenewein

9,1

Biohof Jenewein

Ubytování (Apartmán) Biohof Jenewein. Tento prostorný apartmán s balkonem s výhledem na hory je součástí bio farmy a nachází se v malebném údolí Innervillgraten ve východním Tyrolsku, 2 km od... Ubytování Biohof Jenewein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Michaela Ortner

9

Ferienwohnungen Michaela Ortner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Michaela Ortner. Ferienwohnungen Walter Ortner stojí v klidné lokalitě 1 km od Innervillgratenu ve východním Tyrolsku, 202 metrů od zastávky bezplatného skibusu Nabízí... Ubytování Ferienwohnungen Michaela Ortner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Almhütte Senfter

9

Almhütte Senfter

Ubytování (Chata) Almhütte Senfter. Chata Almhütte Senfter se nachází v obci Innervillgraten, 4 km od lyžařského vleku Stauderlift - Innervillgraten, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Almhütte Senfter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Untergrafer

8,8

Bauernhof Untergrafer

Ubytování (Farma) Bauernhof Untergrafer. Farma Bauernhof Untergrafer se nachází 5 minut jízdy autem od obce Innervillgraten a nabízí apartmány s balkonem a panoramatickým výhledem na okolní hory. Ubytování Bauernhof Untergrafer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Raiffeisen

8,8

Gasthaus Raiffeisen

Ubytování (Penzion) Gasthaus Raiffeisen. A 3-minute walk from the centre of Innervillgraten, Gasthaus Raiffeisen houses country-style rooms and a free sauna. Ubytování Gasthaus Raiffeisen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Steidl

8,5

Ferienwohnungen Steidl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Steidl. Ferienwohnungen Steidl se nachází v obci Hochpustertal v Innervillgraten, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Sillian. Ubytování Ferienwohnungen Steidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Obergraferhof

8,3

Apartments Obergraferhof

Ubytování (Farma) Apartments Obergraferhof. Set at 1,382 metres above sea level, this historic farm house is surrounded by the scenic Dolomites in East Tyrol. Ubytování Apartments Obergraferhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Loft im Stadl

Loft im Stadl

Ubytování (Chata) Loft im Stadl. Loft im Stadl is situated in Innervillgraten and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Loft im Stadl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SANDALM Almhütte (2096m)

SANDALM Almhütte (2096m)

Ubytování (Chata) SANDALM Almhütte (2096m). SANDALM Almhütte (2096m) is located in Innervillgraten. The property is 34 km from Sesto, and complimentary private parking is provided. Ubytování SANDALM Almhütte (2096m) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Egger Lahnberg 47

Ferienhaus Egger Lahnberg 47

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Egger Lahnberg 47. Set in Innervillgraten in the Tyrol region, Ferienhaus Egger Lahnberg 47 has a patio and river views. Ubytování Ferienhaus Egger Lahnberg 47 se nachází ve městě Innervillgraten (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schett Johann

Ferienhaus Schett Johann

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schett Johann. Set in Innervillgraten in the Tyrol region, Ferienhaus Schett Johann features a balcony. The property has mountain views and is 35 km from Sesto. Ubytování Ferienhaus Schett Johann se nachází ve městě Hochberg 21 (Rakousko - Tyrolsko).

Maxerhütte auf der Alfenalm

Maxerhütte auf der Alfenalm

Ubytování (Prázdninový dům) Maxerhütte auf der Alfenalm. This traditional wooden chalet is located on the Alfenalm mountain pasture in East Tyrol’s scenic Villgraten Valley, a 10-minute walk from the village of... Ubytování Maxerhütte auf der Alfenalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus

Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus

Ubytování (Apartmány) Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus. Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus v Innervillgratenu nabízí ubytování v historické budově s možností vlastního stravování. Ubytování Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen

Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen

Ubytování (Chata) Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen. The Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen is located in the secluded Villgraten Valley at 1700 metres above sea level in East Tyrol. Ubytování Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Innervillgraten

Město Innervillgraten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Innervillgraten.