Hledat

Ubytování

Ubytování město Fliess

Ve městě Fliess (Rakousko) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fliess

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fliess

Haus Wieder

9,8

Haus Wieder

Ubytování (Apartmán) Haus Wieder. Haus Wieder is located in Fliess, 6 km from Venet Süd and 6 km from Schöngampbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Haus Wieder se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhang Boutique-Apartments

9,6

Sonnenhang Boutique-Apartments

Ubytování (Apartmány) Sonnenhang Boutique-Apartments. Ubytování Sonnenhang Boutique-Apartments se nachází na poklidném místě, 2 km od obce Fliess a 3 km od města Landeck i lyžařského střediska Venet, a nabízí... Ubytování Sonnenhang Boutique-Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Muehlbach

9,6

Apartment Muehlbach

Ubytování (Apartmán) Apartment Muehlbach. Featuring a garden, Apartment Muehlbach features accommodation in Fliess with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Muehlbach se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Fassern

9,5

Apart Fassern

Ubytování (Apartmán) Apart Fassern. Boasting mountain views, Apart Fassern provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Schöngampbahn. Ubytování Apart Fassern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Venet

9,3

Apartment Venet

Ubytování (Apartmán) Apartment Venet. Set in Fliess in the Tyrol region, Apartment Venet has a patio. Ubytování Apartment Venet se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jenewein

9,3

Apartment Jenewein

Ubytování (Apartmán) Apartment Jenewein. Situated in Fliess in the Tyrol region, Apartment Jenewein has a balcony. Ubytování Apartment Jenewein se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chasa Chalur

9,3

Chasa Chalur

Ubytování (Apartmány) Chasa Chalur. Chasa Chalur se nachází v obci Fliess, 20 minut jízdy od lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Chasa Chalur se nachází ve městě Dorf 181a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sägehof

9,1

Sägehof

Ubytování (Apartmány) Sägehof. Sägehof se nachází ve Fliessu, 6 km od Venet Süd a 7 km od Schöngampbahn. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Sägehof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kathrein

8,9

Haus Kathrein

Ubytování (Apartmán) Haus Kathrein. Haus Kathrein se nachází ve městě Fliess, zhruba 9 km od lyžařského areálu Venet Süd. Nabízí balkon, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Kathrein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Marienhof

8,6

Hotel Marienhof

Ubytování (Hotel) Hotel Marienhof. Hotel Marienhof se nachází v městečku Fliess, 6 km od lanovky Venet Süd a 7 km od lanovky Schöngampbahn. Ubytování Hotel Marienhof se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Evi

8,6

Apartment Evi

Ubytování (Apartmán) Apartment Evi. Apartmán Evi ve městě Fliess nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 12 minut chůze od sjezdovky Venet Süd, 5 km od lanovky Schöngampbahn a 6 km od lanovky... Ubytování Apartment Evi se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Heidi

8,5

Ferienhaus Heidi

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Heidi. Ferienhaus Heidi se nachází v Pilleru a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování. Ubytování Ferienhaus Heidi se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnenblick

8,5

Apartment Sonnenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenblick. Located in Fliess, just 6 km from Venet Süd, Apartment Sonnenblick provides accommodation with barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Sonnenblick se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko).

Europa Pension Tirol

8,5

Europa Pension Tirol

Ubytování (Penzion) Europa Pension Tirol. Europa Pension Tirol se nachází na klidném místě v centru obce Fliess, 3 minuty chůze od obchodů a restaurací. Ubytování Europa Pension Tirol se nachází ve městě Dorf 45 a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahotel Fliesserhof

8,5

Panoramahotel Fliesserhof

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Fliesserhof. Panoramahotel Fliesserhof se nachází na klidném místě v obci Fliess, na úbočí kopce v oblasti Naturparkregion Kaunergrat, a nabízí krytý bazén a restauraci... Ubytování Panoramahotel Fliesserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Fliess Apartment

8,2

Fliess Apartment

Ubytování (Apartmán) Fliess Apartment. Tento apartmán se nachází v obci Fliess a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Fliess Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Traube

7,6

Hotel Traube

Ubytování (Hotel) Hotel Traube. Hotel Traube se nachází v centru obce Fließ ležící v údolí Oberinntal a nabízí wellness centrum i restauraci připravující pokrmy tyrolské a mezinárodní... Ubytování Hotel Traube se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Fließ

Ferienhaus Fließ

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Fließ. Ferienhaus Fließ is situated in Fliess and offers a restaurant. The accommodation is 23 km from Serfaus. Ubytování Ferienhaus Fließ se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus File

Landhaus File

Ubytování (Apartmán) Landhaus File. Offering free WiFi and mountain views, Landhaus File is an accommodation situated in Fliess. Ubytování Landhaus File se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofstätter Ferienwohnung

Hofstätter Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Hofstätter Ferienwohnung. Hofstätter Ferienwohnung is set in Fliess, 6 km from Venet Süd, 7 km from Schöngampbahn, as well as 9 km from Almbahn. Ubytování Hofstätter Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fliess 120S

Haus Fliess 120S

Ubytování (Apartmán) Haus Fliess 120S. Haus Fliess 120S in Fliess offers accommodation with free WiFi, 6 km from Venet Süd, 7 km from Schöngampbahn and 10 km from Almbahn. Ubytování Haus Fliess 120S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Beatrix

Apartment Beatrix

Ubytování (Apartmán) Apartment Beatrix. Apartment Beatrix is situated in Fliess. The accommodation is 49 km from Seefeld in Tirol, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Apartment Beatrix se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gabriel

Haus Gabriel

Ubytování (Apartmán) Haus Gabriel. Haus Gabriel is located in Fliess, 1.5 km from Venet Süd and 5 km from Schöngampbahn. Ubytování Haus Gabriel se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Niedermontani 204S

Wohnung Niedermontani 204S

Ubytování (Apartmán) Wohnung Niedermontani 204S. Wohnung Niedermontani 204S is located in Fliess, 8 km from Schöngampbahn and 11 km from Almbahn, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Wohnung Niedermontani 204S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Jagdhaus 215S

Jagdhaus 215S

Ubytování (Prázdninový dům) Jagdhaus 215S. Jagdhaus 215S is situated in Fliess, 8 km from Schöngampbahn, 11 km from Almbahn, and 22 km from Zwölferbahn. Ubytování Jagdhaus 215S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Leni 150S

Haus Leni 150S

Ubytování (Apartmán) Haus Leni 150S. Situated 7 km from Schöngampbahn, 10 km from Almbahn and 21 km from Zwölferbahn, Haus Leni 150S features accommodation set in Fliess. Ubytování Haus Leni 150S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Leni 151S

Haus Leni 151S

Ubytování (Apartmán) Haus Leni 151S. Located 7 km from Schöngampbahn, 10 km from Almbahn and 21 km from Zwölferbahn, Haus Leni 151S provides accommodation set in Fliess. Ubytování Haus Leni 151S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Fließ-2

Ferienhaus Fließ-2

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Fließ-2. Prázdninový dům Fließ-2 stojí v obci Fliess, 34 km od města Sankt Anton am Arlberg, 39 km od Ischglu a 49 km od Söldenu. Ubytování Ferienhaus Fließ-2 se nachází ve městě Fliess (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fliess

Město Fliess se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Fliess.