Hledat

Ubytování

Ubytování město Fendels

Ve městě Fendels (Rakousko) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fendels

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fendels

Haus Heidrun

9,8

Haus Heidrun

Ubytování (Apartmány) Haus Heidrun. Haus Heidrun nabízí ubytování s terasou s výhledem na hory a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Haus Heidrun se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rust

9,8

Ferienwohnung Rust

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rust. Ferienwohnung Rust se nachází na kopci v obci Fendels a nabízí ubytování ve světlém apartmánu v alpském stylu s terasou s úchvatným výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Rust se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Walch

9,7

Gästehaus Walch

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Walch. Fendels’ Gästehaus Walch stojí 300 metrů od restaurace, supermarketu a lyžařského a turistického areálu Fendels s ledovcem Kaunertaler. Ubytování Gästehaus Walch se nachází ve městě Fendels 69 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Anita Scherl

9,6

Appart Anita Scherl

Ubytování (Apartmány) Appart Anita Scherl. Appart Anita Scherl has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Fendels, 300 metres from Zinggelift. Ubytování Appart Anita Scherl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Köhle

9,6

Haus Köhle

Ubytování (Apartmán) Haus Köhle. Featuring mountain views, Haus Köhle features accommodation with a terrace and a kettle, around 400 metres from Zinggelift. Ubytování Haus Köhle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schneekristall

9,5

Schneekristall

Ubytování (Apartmány) Schneekristall. Situated 200 metres from Bibilift, Schneekristall features accommodation with a restaurant, a bar and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Schneekristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chantre-Pult

9,5

Chantre-Pult

Ubytování (Apartmán) Chantre-Pult. Chantre-Pult stojí na svahu ve Fendels, pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Fendels. Ubytování Chantre-Pult se nachází ve městě Nr. 64 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gundelerhof

9,5

Gundelerhof

Ubytování (Farma) Gundelerhof. Set in Fendels, only a 3-minute walk from the ski area, this apartment offers free WiFi and private parking. Ubytování Gundelerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bio-Ferienbauernhof Zirmhof

9,4

Bio-Ferienbauernhof Zirmhof

Ubytování (Apartmány) Bio-Ferienbauernhof Zirmhof. Bio-Ferienbauernhof Zirmhof se nachází uprostřed malebných hor, 5 minut pěšky od lyžařského areálu Fendels, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Bio-Ferienbauernhof Zirmhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Martina Buchhammer

9,4

Haus Martina Buchhammer

Ubytování (Apartmán) Haus Martina Buchhammer. Haus Martina Buchhammer is located in Fendels, 100 metres from Bibilift and 200 metres from Zinggelift, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Haus Martina Buchhammer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Rosmarie

9,4

Appartements Rosmarie

Ubytování (Apartmány) Appartements Rosmarie. Appartements Rosmarie s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu se nacházejí pouze150 metrů od centra obce Fendels a 200 metrů od tamního lyžařského... Ubytování Appartements Rosmarie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pinzger

9,3

Haus Pinzger

Ubytování (Apartmány) Haus Pinzger. Haus Pinzger nabízí ubytování se sluneční terasou a grilem v obci Fendels. Lanovka Fendels-Ried-Bahn vede 600 metrů odtud. Ubytování Haus Pinzger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kometer 2

9,3

Apartment Kometer 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kometer 2. Apartment Kometer 2 is situated in Fendels, 300 metres from Hammerlift and 300 metres from Sattelboden, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Kometer 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schranz

8,8

Pension Schranz

Ubytování (Penzion) Pension Schranz. Penzion Schranz se nachází v obci Fendels, 200 metrů od lyžařského vleku Zinggelift, 500 metrů od lyžařského vleku Bibilift a 700 metrů od lyžařského vleku... Ubytování Pension Schranz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Burgschroffen

8,7

Pension Burgschroffen

Ubytování (Penzion) Pension Burgschroffen. Pension Burgschroffen se nachází v obci Fendels, 80 metrů od vleku Bibilift, 200 metrů od vleků Zinggelift, Hammerlift a Fendels, 300 metrů od vleků... Ubytování Pension Burgschroffen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Almrausch

8,5

Apartment Almrausch

Ubytování (Apartmán) Apartment Almrausch. Apartment Almrausch.1 se nachází ve městě Fendels, 100 metrů od lanovky Zinggelift, 200 metrů od Bibilift a 400 metrů od Hammerlift. Ubytování Apartment Almrausch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnishotel Fendels

8,2

Erlebnishotel Fendels

Ubytování (Hotel) Erlebnishotel Fendels. Tento 4hvězdičkový hotel s panoramatickým výhledem na tyrolské Alpy v údolí řeky Inn se nachází jen 100 metrů od lanovky Fendels. Ubytování Erlebnishotel Fendels se nachází ve městě Fendels (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenrose

7,9

Hotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose. Hotel Alpenrose se nachází v obci Fendels v Tyrolsku, 400 metrů od lanovky Fendels-Ried-Bahn, a poskytuje přímý vstup na sjezdovku a výhled na hory. Ubytování Hotel Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Kometer 1

7,8

Apartment Kometer 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kometer 1. Apartment Kometer 1 is located in Fendels, 300 metres from Hammerlift and 300 metres from Sattelboden, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Kometer 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Prutz 432S

Ferienwohnung Prutz 432S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Prutz 432S. Ferienwohnung Prutz 432S is situated in Fendels, 600 metres from Bibilift and 800 metres from Hammerlift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung Prutz 432S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Prutz 441S

Ferienwohnung Prutz 441S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Prutz 441S. Ferienwohnung Prutz 441S is situated in Fendels, 500 metres from Hammerlift, 500 metres from Sattelboden, and 600 metres from Planggerlift. Ubytování Ferienwohnung Prutz 441S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Walch 411S

Gästehaus Walch 411S

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Walch 411S. Located in Fendels, 200 metres from Zinggelift, 500 metres from Bibilift and 700 metres from Hammerlift, Gästehaus Walch 411S provides accommodation with a... Ubytování Gästehaus Walch 411S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Prutz 443S

Ferienwohnung Prutz 443S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Prutz 443S. Ferienwohnung Prutz 443S is situated in Fendels, 500 metres from Hammerlift, 500 metres from Sattelboden, as well as 600 metres from Planggerlift. Ubytování Ferienwohnung Prutz 443S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturerlebnis Lärchenhof

Naturerlebnis Lärchenhof

Ubytování (Farma) Naturerlebnis Lärchenhof. Offering direct access to the slopes of the Fendels Ski Area, this farmhouse is 50 metres from the Hammer Ski Lift and 200 metres from the Fendels Cable... Ubytování Naturerlebnis Lärchenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Edelweiss

Haus Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Haus Edelweiss. Haus Edelweiss se nachází ve Fendelsu, 200 metrů od lyžařského střediska, a nabízí lyžárnu se sušákem lyžařských bot a zahradou se zázemím pro grilování. Ubytování Haus Edelweiss se nachází ve městě Fendels (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Prutz 442S

Ferienwohnung Prutz 442S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Prutz 442S. Located 500 metres from Hammerlift, 500 metres from Sattelboden and 600 metres from Planggerlift, Ferienwohnung Prutz 442S provides accommodation set in... Ubytování Ferienwohnung Prutz 442S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart - Karin

Apart - Karin

Ubytování (Apartmány) Apart - Karin. Apart - Karin features garden views, free WiFi and free private parking, located in Fendels, 400 metres from Bibilift. Ubytování Apart - Karin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Prutz 430S

Ferienwohnung Prutz 430S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Prutz 430S. Ferienwohnung Prutz 430S is situated in Fendels, 600 metres from Bibilift and 800 metres from Hammerlift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung Prutz 430S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Prutz 431S

Ferienwohnung Prutz 431S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Prutz 431S. Ferienwohnung Prutz 431S is situated in Fendels, 600 metres from Bibilift and 800 metres from Hammerlift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung Prutz 431S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Kometer 3

Apartment Kometer 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Kometer 3. Apartment Kometer 3 is located in Fendels, 300 metres from Hammerlift and 300 metres from Sattelboden, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Kometer 3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Walch 410S

Gästehaus Walch 410S

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Walch 410S. Set in Fendels, 200 metres from Zinggelift, 500 metres from Bibilift and 700 metres from Hammerlift, Gästehaus Walch 410S offers accommodation with a... Ubytování Gästehaus Walch 410S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Wachter

Apart Wachter

Ubytování (Apartmány) Apart Wachter. Situated in Fendels, 10 km from Serfaus, Apart Wachter features a garden and free WiFi. Ubytování Apart Wachter se nachází ve městě Fendels (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Fendels

Město Fendels se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Fendels.