Hledat

Ubytování

Ubytování město Ramsau im Zillertal

Ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko) máme celkem 116 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ramsau im Zillertal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ramsau im Zillertal

Apartment Aschenwald Elisabeth

9,9

Apartment Aschenwald Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Apartment Aschenwald Elisabeth. Apartment Aschenwald Elisabeth s výhledem na hory se nachází 1 km od lyžařského areálu Zillertal Arena a lanovky Horbergbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Aschenwald Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Luxus Chalet Mühlermoos

9,9

Luxus Chalet Mühlermoos

Ubytování (Chata) Luxus Chalet Mühlermoos. Occupying a building dating from the 17th century, the Luxus Chalet Mühlermoos is located in Ramsau im Zillertal, 2 km from the centre of Mayrhofen. Ubytování Luxus Chalet Mühlermoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Elisabeth

9,8

Appartement Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Appartement Elisabeth. Appartement Elisabeth se nachází v obci Ramsau im Zillertal a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartement Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Josef

9,8

Appartement Josef

Ubytování (Apartmán) Appartement Josef. Situated in Ramsau im Zillertal, Appartement Josef is a self-catering apartment that offers WiFi and a balcony with views of the Tristner and Penken... Ubytování Appartement Josef se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Schiestl

9,8

Landhaus Schiestl

Ubytování (Apartmán) Landhaus Schiestl. Featuring a garden and a terrace, Landhaus Schiestl features accommodation in Ramsau im Zillertal with free WiFi and mountain views. Ubytování Landhaus Schiestl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Zillertal

9,8

Ferienwohnung Zillertal

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zillertal. Ferienwohnung Zillertal sídlí v budově z roku 2002 v obci Ramsau im Zillertal a nabízí ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Aschenwald

9,7

Ferienwohnung Aschenwald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Aschenwald. Ferienwohnung Aschenwald se nachází v Ramsau im Zillertal. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatné Wi-Fi, bankomat a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Ferienwohnung Aschenwald se nachází ve městě 337 Ramsau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Egger

9,7

Landhaus Egger

Ubytování (Penzion) Landhaus Egger. Landhaus Egger is located in Ramsau in the Ziller Valley. It offers free WiFi, a ski storage room, a terrace, and barbecue facilities. Ubytování Landhaus Egger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sonnenschein

9,7

Appartement Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnenschein. Appartement Sonnenschein v alpském stylu se nachází v obci Ramsau im Zillertal, 3 minuty jízdy autem od stanice lanovky Hoerbergbahn. Ubytování Appartement Sonnenschein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Martina

9,6

Apartment Martina

Ubytování (Apartmán) Apartment Martina. Located in Ramsau im Zillertal, this apartment features a balcony, 3 km from Mayrhofen. Apartment Gruber Martina und Anton boasts views of the mountain. Ubytování Apartment Martina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Tamara

9,5

Appartement Tamara

Ubytování (Apartmán) Appartement Tamara. Featuring a terrace, Appartement Tamara provides accommodation in Ramsau im Zillertal with free WiFi and garden views. Ubytování Appartement Tamara se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emma's kleines Hotel

9,5

Emma's kleines Hotel

Ubytování (Bed and breakfast) Emma's kleines Hotel. Tyrolský butikový Emma's kleines Hotel se nachází v Ramsau im Zillertal, jen 5 minut od lyžařského centra Horberg / Penken. Ubytování Emma's kleines Hotel se nachází ve městě Talstrasse 55 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Freiblick

9,4

Appartement Freiblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Freiblick. Situated 1 km from Ramsau’s centre and the Horberg Cable Car, Appartement Freiblick offers amenities like a flat-screen satellite TV and free WiFi. Ubytování Appartement Freiblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnblick

9,4

Ferienwohnung Sonnblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnblick. Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Sonnblick features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Sonnblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Steinberger

9,3

Appart Steinberger

Ubytování (Apartmány) Appart Steinberger. Appart Steinberger se nachází v obci Ramsau im Zillertal, 38 km od Innsbrucku, a nabízí zahradu, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appart Steinberger se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Huamatl

9,3

Apart Huamatl

Ubytování (Apartmány) Apart Huamatl. Apart Huamatl nabízí nově zrekonstruované ubytování v Ramsau im Zillertal. K dispozici je nová moderní sauna s relaxačním prostorem. Ubytování Apart Huamatl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edelweiss

9,3

Edelweiss

Ubytování (Privát) Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází v centru města Ramsau v údolí Zillertal, 1,5 km od lanovek Horberg a 500 metrů od sedačkové lanovky Ramsberg, a nabízí neplacené... Ubytování Edelweiss se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oberbichl

9,3

Apartment Oberbichl

Ubytování (Apartmány) Apartment Oberbichl. Tento apartmán nachází se v obci Ramsau im Zillertal, 70 km od města Innsbruck, a nabízí balkon, zahradu s grilem a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Oberbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jogglerhof

9,3

Jogglerhof

Ubytování (Hotel) Jogglerhof. Jogglerhof se nachází v Ramsau im Zillertal. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K pokojům hotelu Jogglerhof patří balkon. Ubytování Jogglerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bergland

9,3

Haus Bergland

Ubytování (Apartmány) Haus Bergland. Haus Bergland stojí v centru obce Ramsau, 250 metrů od zastávky skibusu, jen 1 km od sjezdovek v lyžařské oblasti Penken a 20 minut jízdy autem od ledovce... Ubytování Haus Bergland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart-Haus Carola

9,3

Appart-Haus Carola

Ubytování (Apartmány) Appart-Haus Carola. Appart-Haus Carola se nachází na klidném místě v Ramsau im Zillertal pod obcí Mayrhofen a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appart-Haus Carola se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Birgla

9,3

Appartement Birgla

Ubytování (Apartmán) Appartement Birgla. Appartement Birgla se nachází v centru města Ramsau im Zillertal a nabízí bezplatné připojení k internetu a zahradní terasu s výhledem na hory Tristner,... Ubytování Appartement Birgla se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Eder

9,2

Hotel Eder

Ubytování (Hotel) Hotel Eder. Čtyřhvězdičkový Hotel Eder se nachází v obci Ramsau im Zillertal a nabízí restauraci, jízdní kola zdarma, bar, zahradu, lyžárnu, úschovu zavazadel, krytý... Ubytování Hotel Eder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Alpenfriede

9,2

Haus Alpenfriede

Ubytování (Apartmán) Haus Alpenfriede. Haus Alpenfriede stojí v obci Ramsau im Zillertal a hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, zahradu a bezplatnou úschovu... Ubytování Haus Alpenfriede se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eberharter Theresia

9,1

Ferienwohnung Eberharter Theresia

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Eberharter Theresia. Ferienwohnung Eberharter Theresia je apartmán s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situovaný v Ramsau im Zillertal, 38 km od Innsbrucku. Ubytování Ferienwohnung Eberharter Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Theresia

9

Hotel Theresia

Ubytování (Hotel) Hotel Theresia. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází v Ramsau im Zillertal. Ubytování Hotel Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Hochmuth

9

Appartement Hochmuth

Ubytování (Apartmány) Appartement Hochmuth. Appartement Hochmuth se nachází v obci Ramsau im Zillertal. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Hochmuth se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain and Soul Lifestyle Hotel

8,8

Mountain and Soul Lifestyle Hotel

Ubytování (Hotel) Mountain and Soul Lifestyle Hotel. Surrounded by the scenic mountains of the Zillertal Alps, the Mountain and Soul Lifestyle Hotel features a modern spa area with a wooden sauna, a steam... Ubytování Mountain and Soul Lifestyle Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bichlhof

8,5

Bichlhof

Ubytování (Apartmány) Bichlhof. Bichlhof poskytuje ubytování s možností vlastního stravování ve městě Ramsau im Zillertal, pouhých 5 minut jízdy od lanovky Horbergbahn. Ubytování Bichlhof se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sepp

8,4

Villa Sepp

Ubytování (Apartmány) Villa Sepp. Villa Sepp se nachází 500 metrů od centra Ramsau a 2 minuty jízdy od lanovky Horbergbahn. Nabízí moderní apartmány vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Sepp se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Horbergblick

8,4

Apart Horbergblick

Ubytování (Apartmán) Apart Horbergblick. Apart Horbergblick se nachází v tyrolské obci Ramsau im Zillertal, 38 km od Innsbrucku. Nabízí ubytování se zahradou a výhledem na hory. Ubytování Apart Horbergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Enterberg

8,3

Ferienhaus Enterberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Enterberg. Situated 1 km from Ramsau im Zillertal centre, Ferienhaus Enterberg offers a self-catering accommodation with free WiFi, free ski storage, a sauna and a... Ubytování Ferienhaus Enterberg se nachází ve městě Enterberg 682 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Alpenrose

7,8

Appartements Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Appartements Alpenrose. Appartements Alpenrose jsou apartmány situované 250 metrů od vleku Ramsberg ve skiareálu Gerlosstein. K dispozici je i zařízená terasa a zahrada. Ubytování Appartements Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Dornauer

7,7

Ferienhaus Dornauer

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Dornauer. Featuring a terrace, Ferienhaus Dornauer provides accommodation in Ramsau im Zillertal with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienhaus Dornauer se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zillertaler Blumenhaus Almenrausch

6,3

Zillertaler Blumenhaus Almenrausch

Ubytování (Privát) Zillertaler Blumenhaus Almenrausch. Zillertaler Blumenhaus Almenrausch is situated in Ramsau im Zillertal and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Zillertaler Blumenhaus Almenrausch se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franz

Franz

Ubytování (Apartmán) Franz. Franz is located in Ramsau im Zillertal. Complimentary WiFi is featured throughout the property. Ubytování Franz se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO681)

Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO681)

Ubytování (Apartmán) Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO681). Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO681) is situated in Ramsau im Zillertal. Private parking is available on site. Ubytování Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO681) se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Steiner 573S

Landhaus Steiner 573S

Ubytování (Apartmán) Landhaus Steiner 573S. Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Landhaus Steiner 573S features a terrace. Ubytování Landhaus Steiner 573S se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Steiner 572S

Landhaus Steiner 572S

Ubytování (Apartmán) Landhaus Steiner 572S. Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Landhaus Steiner 572S has a terrace. Ubytování Landhaus Steiner 572S se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gitti (MHO551)

Apartment Gitti (MHO551)

Ubytování (Apartmán) Apartment Gitti (MHO551). Situated in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Gitti (MHO551) has a balcony. Ubytování Apartment Gitti (MHO551) se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenrose

Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Alpenrose. Alpenrose is set in Ramsau im Zillertal. The accommodation is 47 km from Kitzbühel, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Alpenrose se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Haisenhaushütte (MHO684)

Holiday Home Haisenhaushütte (MHO684)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Haisenhaushütte (MHO684). Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Holiday Home Haisenhaushütte (MHO684) has a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Holiday Home Haisenhaushütte (MHO684) se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brizerhaus 4

Apartment Brizerhaus 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Brizerhaus 4. Apartment Brizerhaus 4 is situated in Ramsau im Zillertal. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Apartment Brizerhaus 4 se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO682)

Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO682)

Ubytování (Apartmán) Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO682). Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO682) is located in Ramsau im Zillertal. Private parking is available on site. Ubytování Apartment Bauernhof Heisenhaus (MHO682) se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Heimatliebe

Villa Heimatliebe

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Heimatliebe. Set in Ramsau im Zillertal, Villa Heimatliebe provides self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Heimatliebe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riederhof

Riederhof

Ubytování (Apartmán) Riederhof. Apartmán Riederhof se nachází v obci Ramsau im Zillertal a nabízí sdílenou kuchyň a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Riederhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feldlhütte

Feldlhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Feldlhütte. Located in Ramsau im Zillertal, Feldlhütte offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Feldlhütte se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus ANDREA

Ferienhaus ANDREA

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus ANDREA. Ferienhaus ANDREA is situated in Ramsau im Zillertal and offers a restaurant. Ubytování Ferienhaus ANDREA se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Apartment Nina

Luxus Apartment Nina

Ubytování (Apartmán) Luxus Apartment Nina. Set in Ramsau im Zillertal in the Tyrol region, Luxus Apartment Nina has a balcony and mountain views. Ubytování Luxus Apartment Nina se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice apartment in a sunny quiet location near Mayrhofen

Nice apartment in a sunny quiet location near Mayrhofen

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in a sunny quiet location near Mayrhofen. Nice apartment in a sunny quiet location near Mayrhofen is located in Ramsau im Zillertal. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Nice apartment in a sunny quiet location near Mayrhofen se nachází ve městě Ramsau im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Mayrhofen 554S

Ferienwohnung Mayrhofen 554S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 554S. Landhaus Sonneck (554) se nachází v Ramsau im Zillertal, 37 km od Innsbrucku a 3,5 km od Mayrhofenu. Ubytování má posezení a jídelní kout. Ubytování Ferienwohnung Mayrhofen 554S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Ramsau im Zillertal

Město Ramsau im Zillertal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 116 hotelů a ubytování ve městě Ramsau im Zillertal.