Hledat

Ubytování

Ubytování město Feichten Im Kaunertal

Ve městě Feichten Im Kaunertal (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Feichten Im Kaunertal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Feichten Im Kaunertal

Haus Alpina

9,6

Haus Alpina

Ubytování (Penzion) Haus Alpina. Tyto apartmány se nachází v údolí Kaunertal na klidném místě uprostřed Alp. Všechny apartmány mají kabelovou TV a balkon. Ubytování Haus Alpina se nachází ve městě Feichten Im Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tirolerhof - Frühstückspension und Appartmenthaus

9,6

Tirolerhof - Frühstückspension und Appartmenthaus

Ubytování (Aparthotel) Tirolerhof - Frühstückspension und Appartmenthaus. Tirolerhof se nachází v centru obce Feichten im Kaunertal. Nabízí apartmány s balkonem, kuchyní, koupelnou a kabelovou TV. Ubytování Tirolerhof - Frühstückspension und Appartmenthaus se nachází ve městě Feichten Im Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eckert

9,6

Apartment Eckert

Ubytování (Apartmán) Apartment Eckert. Apartmán Eckert se nachází přibližně 200 metrů od obce Feichten a nabízí zázemí pro vodní sporty a výhled na hory. Ubytování Apartment Eckert se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plattnerhof Kaunertal

9,2

Plattnerhof Kaunertal

Ubytování (Apartmány) Plattnerhof Kaunertal. Apartmánový dům Plattnerhof Kaunertal se nachází ve městě Feichten im Kaunertal. Ubytování Plattnerhof Kaunertal se nachází ve městě Feichten Im Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kirchenwirt

9

Hotel Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Kirchenwirt. Hotel Kirchenwirt se nachází v centru městečka Feichten v tyrolském údolí Kauner. Malé wellness centrum zahrnuje saunu a páru a skibus staví přímo u... Ubytování Hotel Kirchenwirt se nachází ve městě Feichten Im Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Edelweiss

8,7

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází hned vedle běžkařské tratě v obci Feichten im Kaunertal, jen 5 minut chůze od centra města, a nabízí pokoje s balkonem a... Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě Feichten Im Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Feichten im Kaunertal 35495

Apartments in Feichten im Kaunertal 35495

Ubytování (Apartmány) Apartments in Feichten im Kaunertal 35495. Located in Feichten Im Kaunertal in the Tyrol region, Apartments in Feichten im Kaunertal 35495 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments in Feichten im Kaunertal 35495 se nachází ve městě Feichten Im Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Feichten Im Kaunertal

Město Feichten Im Kaunertal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Feichten Im Kaunertal.