Hledat

Ubytování

Ubytování město Strassen

Ve městě Strassen (Rakousko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Strassen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strassen

Hofgartnerhof

9,5

Hofgartnerhof

Ubytování (Apartmány) Hofgartnerhof. Hofgartnerhof se nachází v obci Strassen a nabízí výhled do zahrady, jízdní kola zdarma, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Hofgartnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wirt's Lodge

9,4

Wirt's Lodge

Ubytování (Apartmány) Wirt's Lodge. With free Wi-Fi access and private sauna or hot tub in some units, Wirt's Lodge offers modern Alpine-style accommodation in Strassen, in the heart of... Ubytování Wirt's Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strasserwirt - Herrenansitz zu Tirol

9,2

Strasserwirt - Herrenansitz zu Tirol

Ubytování (Hotel) Strasserwirt - Herrenansitz zu Tirol. Strasserwirt Herrenansitz zu Tirol je romantický zámecký hotel v údolí Pustertal, které se rozkládá ve východním Tyrolsku mezi provincií Bolzano a... Ubytování Strasserwirt - Herrenansitz zu Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Lenzer

8,7

Landgasthof Lenzer

Ubytování (Penzion) Landgasthof Lenzer. Situated just 4 km from the Alta Pusteria ski area, Landgasthof Lenzer offers comfortable rooms with bathroom. Ubytování Landgasthof Lenzer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Tyrol

8,7

Appartement Tyrol

Ubytování (Apartmány) Appartement Tyrol. Appartement Tyrol se nachází v obci Strassen ležící v údolí Pustertal, 2 km od lyžařského areálu Hochpustertal, je obklopený zahradou a nabízí apartmány se... Ubytování Appartement Tyrol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Honsahof

Honsahof

Ubytování (Farma) Honsahof. Set in Strassen, 23 km from Dobbiaco, Honsahof offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Honsahof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus-Toeldererhof

Ferienhaus-Toeldererhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Toeldererhof. Set in Strassen, this holiday home features a balcony. The unit is 36 km from Cortina d’Ampezzo. A dishwasher and an oven can be found in the kitchen. Ubytování Ferienhaus-Toeldererhof se nachází ve městě Hof 27 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung-Dolomitenblick

Ferienwohnung-Dolomitenblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung-Dolomitenblick. Featuring a children's playground, Ferienwohnung-Dolomitenblick is a holiday home set in Strassen in the Tyrol Region. Guests benefit from balcony. Ubytování Ferienwohnung-Dolomitenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

–Apartment Hof II

–Apartment Hof II

Ubytování (Apartmán) –Apartment Hof II. –Apartment Hof II is situated in Strassen. The accommodation is 23 km from Dobbiaco, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování –Apartment Hof II se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Lurger

Ferienhaus Lurger

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Lurger. Featuring a garden, a spa and wellness centre, and barbecue facilities, Ferienhaus Lurger provides accommodation in Strassen with free WiFi and garden... Ubytování Ferienhaus Lurger se nachází ve městě 7 Messensee Ferienhaus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Helmblick

Ferienwohnung-Helmblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Helmblick. Ferienwohnung-Helmblick is a holiday home located in Strassen, 36 km from Cortina d’Ampezzo. The unit is 16 km from San Candido. Ubytování Ferienwohnung-Helmblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

–Apartment Hof I

–Apartment Hof I

Ubytování (Apartmán) –Apartment Hof I. Set in Strassen in the Tyrol region, –Apartment Hof I features a balcony. Ubytování –Apartment Hof I se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Apartment Tassenbacherhof

Exclusive Apartment Tassenbacherhof

Ubytování (Apartmán) Exclusive Apartment Tassenbacherhof. Tassenbacher Hof is housed in a farm dating from the 14th century, 2 km from Strassen's centre, and it offers luxurious accommodation with en-suite Finnish... Ubytování Exclusive Apartment Tassenbacherhof se nachází ve městě Tassenbach 11 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FERIENHAUS-SONNBLICK-nahe-an-der-italienischen-Grenze

FERIENHAUS-SONNBLICK-nahe-an-der-italienischen-Grenze

Ubytování (Prázdninový dům) FERIENHAUS-SONNBLICK-nahe-an-der-italienischen-Grenze. Located in Strassen, this holiday home is situated 31 km from Cortina d’Ampezzo. The unit is 10 km from San Candido. The unit is equipped with a kitchen. Ubytování FERIENHAUS-SONNBLICK-nahe-an-der-italienischen-Grenze se nachází ve městě Arnbach 76 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Strassen

Město Strassen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Strassen.