Hledat

Ubytování

Ubytování město Maurach

Ve městě Maurach (Rakousko) máme celkem 78 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maurach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maurach

Appartement Jana

9,9

Appartement Jana

Ubytování (Apartmán) Appartement Jana. Set in Maurach in the Tyrol region, Appartement Jana features a terrace. Featuring garden and mountain views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Appartement Jana se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Biechl

9,8

Ferienwohnung Biechl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Biechl. Apartmán Ferienwohnung Biechl se nachází přibližně 1 km od stanice lanovky Rofan-Seilbahn a nabízí kávovar, terasu a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Biechl se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Mountain Lake

9,7

Appartement Mountain Lake

Ubytování (Apartmán) Appartement Mountain Lake. Appartement Mountain Lake se nachází v obci Maurach, 2 km od vleku Rofan-Doppelsessel-Lift a 2,4 km od lanovky Rofan-Seilbahn. Ubytování Appartement Mountain Lake se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Eder

9,6

Apartment Eder

Ubytování (Apartmán) Apartment Eder. Offering mountain views, Apartment Eder is an accommodation situated in Maurach, less than 1 km from Rofan-Seilbahn and a 19-minute walk from Mauritz... Ubytování Apartment Eder se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Top Tirol

9,6

Appartement Top Tirol

Ubytování (Apartmány) Appartement Top Tirol. Appartement Top Tirol se nachází 500 metrů od centra Maurachu, jezera Achensee a lanovky Rofan. Ubytování Appartement Top Tirol se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Regina Unger

9,6

Ferienwohnungen Regina Unger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Regina Unger. Ferienwohnungen Regina Unger nabízí ubytování se zahradou v Maurachu. Asi 800 metrů odtud vede lanovka Rofan-Seilbahn. Ubytování Ferienwohnungen Regina Unger se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergtraum

9,6

Bergtraum

Ubytování (Apartmán) Bergtraum. Bergtraum se nachází v Maurachu, 1,2 km od lyžařského vleku Rofan-Doppelsessel-Lif. V okolí ubytování se můžete věnovat lyžování. Ubytování Bergtraum se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiekin Top_2

9,6

Kiekin Top_2

Ubytování (Apartmán) Kiekin Top_2. Located in Maurach, just 1.6 km from Rofan-Doppelsessel-Lift, Kiekin Top_2 provides beachfront accommodation with a restaurant, a bar, barbecue facilities... Ubytování Kiekin Top_2 se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Viktoria

9,5

Landhaus Viktoria

Ubytování (Apartmány) Landhaus Viktoria. Landhaus Viktoria se nachází jen 2 minuty chůze od břehu jezera Achen a 2 minuty jízdy od centra Maurachu a lyžařského areálu Christlum. Ubytování Landhaus Viktoria se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Antares

9,5

Ferienwohnungen Antares

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Antares. Ferienwohnungen Antares nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Maurachu, 1,7 km od lanovky Rofan-Doppelsessel-Lift. Ubytování Ferienwohnungen Antares se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rofan.3

9,4

Apartment Rofan.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan.3. Apartment Rofan.3 in Maurach features accommodation with free WiFi, 500 metres from Rofan-Seilbahn, less than 1 km from Rofan-Doppelsessel-Lift and a... Ubytování Apartment Rofan.3 se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnwend Appartements

9,4

Sonnwend Appartements

Ubytování (Apartmán) Sonnwend Appartements. Sonnwend Appartements is located in Maurach and offers an apartment with cable TV and free WiFi. Ubytování Sonnwend Appartements se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Traumhafter Seeblick: Ferienwohnung "Am Atoll"

9,4

Traumhafter Seeblick: Ferienwohnung "Am Atoll"

Ubytování (Apartmán) Traumhafter Seeblick: Ferienwohnung "Am Atoll". Traumhafter Seeblick: Ferienwohnung "Am Atoll" se nachází v budově z roku 2017 v Maurachu v Tyrolsku. Nabízí terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Traumhafter Seeblick: Ferienwohnung "Am Atoll" se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Rofan

9,4

Appartements Rofan

Ubytování (Apartmány) Appartements Rofan. Only 150 metres away from the Rofan Cable Car and a ski school, Appartements Rofan features a spa area. Ubytování Appartements Rofan se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellnessresidenz Alpenrose

9,4

Wellnessresidenz Alpenrose

Ubytování (Hotel) Wellnessresidenz Alpenrose. Located in Maurach on the shores of Lake Achen, Wellnessresidenz Alpenrose offers a 8,000 m² spa area and beautiful views of the Karwendel mountains. Ubytování Wellnessresidenz Alpenrose se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arthur's Hotel am Achensee

9,4

Arthur's Hotel am Achensee

Ubytování (Hotel) Arthur's Hotel am Achensee. Hotel Arthur's am Achensee se nachází v Maurachu, 10 minut chůze od jezera Achen. Ubytování Arthur's Hotel am Achensee se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Pöll

9,3

Appartement Pöll

Ubytování (Apartmány) Appartement Pöll. Appartement Pöll is within a 5-minute walk of restaurants, shops, the Rofan ski area, Maurach town centre, and a ski bus stop. Ubytování Appartement Pöll se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Huber Hochland

9,3

Hotel Huber Hochland

Ubytování (Hotel) Hotel Huber Hochland. Hotel Huber Hochland má francouzská okna, fitness centrum a relaxační místnost s panoramatickým výhledem na les Bannwald a okolní venkov Maurach. Ubytování Hotel Huber Hochland se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Am Bärenkopf.3

9,3

Apartment Am Bärenkopf.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Am Bärenkopf.3. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Am Bärenkopf.3 provides accommodation situated in Maurach, just 1.3 km from Rofan-Seilbahn. Ubytování Apartment Am Bärenkopf.3 se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Karwendel Camping

9,2

Ferienwohnungen Karwendel Camping

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienwohnungen Karwendel Camping. Ferienwohnungen Karwendel Camping se nachází v obci Maurach. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s terasou, posezením a kuchyňským koutem. Ubytování Ferienwohnungen Karwendel Camping se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Naturhotel Alpenblick

9,2

Naturhotel Alpenblick

Ubytování (Hotel) Naturhotel Alpenblick. Naturhotel Alpenblick je 3hvězdičkový luxusní hotel nacházející se uprostřed lesů a luk, pouhé 2 minuty jízdy od břehů jezera Achensee a 100 metrů od... Ubytování Naturhotel Alpenblick se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Blassnig

9,2

Apart Blassnig

Ubytování (Apartmány) Apart Blassnig. Apartmány Apart Blassnig se nacházejí v obci Maurach, 10 minut chůze od jejího centra a 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Rofan, a nabízejí zdarma... Ubytování Apart Blassnig se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wachhof

9,2

Wachhof

Ubytování (Farma) Wachhof. Bio farma Wachhof se nachází v obci Maurach a nabízí gril a výhled na horu. Ubytování Wachhof se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Alpen-Chalets Achensee

9,2

Alpen-Chalets Achensee

Ubytování (Apartmán) Alpen-Chalets Achensee. Alpen-Chalets Achensee nabízí útulné apartmány v alpském stylu, které se nacházejí 5 minut chůze od centra Maurachu a100 metrů od zastávky skibusu, který... Ubytování Alpen-Chalets Achensee se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Haus

9,2

Happy Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Happy Haus. Happy House se nachází v Maurach am Achensee, 700 metrů od Rofan-Seilbahn. Nabízí terasu, lyžárnu, zahradu a pokoje s terasou. Ubytování Happy Haus se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Alpina

9,1

Gästehaus Alpina

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Alpina. Offering fully equipped apartments with mountain-view balcony or terrace, Gästehaus Alpina is located in scenic Alpine surroundings, a 10-minute walk from... Ubytování Gästehaus Alpina se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Lengsdorf

9,1

Appartementhaus Lengsdorf

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Lengsdorf. Appartementhaus Lengsdorf nabízí ubytování v Maurachu s výhledem na jezero Achen a na hory Karwendel. Ubytování Appartementhaus Lengsdorf se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Rofangarten

9,1

Frühstückspension Rofangarten

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Rofangarten. Tento penzion se nachází v Maurachu, jen 500 metrů od jezera Achensee a 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Frühstückspension Rofangarten se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Appartement Kofler

9,1

Landhaus Appartement Kofler

Ubytování (Apartmány) Landhaus Appartement Kofler. Landhaus Appartement Kofler se nachází ve městě Maurach, 3 minuty chůze od jezera Achen a údolní stanice lanovky Rofan. Nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Landhaus Appartement Kofler se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Vier Jahreszeiten

9,1

Hotel Vier Jahreszeiten

Ubytování (Hotel) Hotel Vier Jahreszeiten. Wellnesshotel & Residenz Vier Jahreszeiten stojí v obci Maurach na jižním břehu jezera Achensee, mezi pohořími Karwendel a Rofan. Ubytování Hotel Vier Jahreszeiten se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel St. Georg zum See

9,1

Hotel St. Georg zum See

Ubytování (Hotel) Hotel St. Georg zum See. Hotel St. Georg zum See se nachází jen 900 metrů od jezera Achen. Ubytování Hotel St. Georg zum See se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Christian.3

9

Apartment Christian.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Christian.3. Apartment Christian.3 se nachází v Maurachu, 500 metrů od lanovky Rofan-Seilbahn a 700 metrů od sedačkové lanovky Mauritz Sessellift. Ubytování Apartment Christian.3 se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lindner

9

Haus Lindner

Ubytování (Apartmány) Haus Lindner. Haus Lindner se nachází v obci Maurach, 200 metrů od lanovky Rofan-Seilbahn. K dispozici je bezplatné WiFi. Ubytování Haus Lindner se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Christian

9

Appartement Christian

Ubytování (Apartmán) Appartement Christian. Located in the centre of Maurach, Appartement Christian is a 2-minute walk from the Rofan Cable Car and a 15-minute walk from Lake Achen. Ubytování Appartement Christian se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Rofan

8,9

Landhaus Rofan

Ubytování (Penzion) Landhaus Rofan. Landhaus Rofan se nachází v Maurachu, 400 metrů od Mauritz Sessellift. V okolí se nachází Rofan-Seilbahn a Rofan-Doppelsessel-Lift. Ubytování Landhaus Rofan se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Klingler

8,9

Hotel Klingler

Ubytování (Hotel) Hotel Klingler. Hotel Klingler v tyrolském stylu se nachází v samém srdci obce Maurach, 10 minut jízdy autem od dálnice A12 Inntal Autobahn, a nabízí panoramatický výhled... Ubytování Hotel Klingler se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zillertal am Achensee

8,9

Haus Zillertal am Achensee

Ubytování (Privát) Haus Zillertal am Achensee. Haus Zillertal se nachází 1 km od centra Maurachu a 5 km od lyžařských areálů Rofan a Christlum. Ubytování Haus Zillertal am Achensee se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Franziska

8,8

Haus Franziska

Ubytování (Apartmány) Haus Franziska. Haus Franziska se nachází v obci Maurach v Tyrolsku, do 1,7 km od lanovky Rofan-Doppelsessel-Lift. Ubytování Haus Franziska se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kinderhotel Buchau

8,7

Kinderhotel Buchau

Ubytování (Hotel) Kinderhotel Buchau. Kinderhotel Buchau se nachází na břehu jezera Achensee a nabízí venkovní a krytý bazén, různé programy pro děti 6 dní v týdnu, profesionální hlídání dětí a... Ubytování Kinderhotel Buchau se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückshotel Margret

8,7

Frühstückshotel Margret

Ubytování (Hotel) Frühstückshotel Margret. Frühstückshotel Margret se nachází v centru města Maurach, jen 5 minut chůze od jezera Achensee, a nabízí pokoje s balkonem, parkování zdarma a bezplatným... Ubytování Frühstückshotel Margret se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Steinbock

8,6

Pension Steinbock

Ubytování (Penzion) Pension Steinbock. Penzion Steinbock se nachází na klidném místě ve městě Maurach, jen 300 metrů od centra obce a jezera Achensee. Ubytování Pension Steinbock se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Haaser

8,6

Ferienwohnungen Haaser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Haaser. Ferienwohnungen Haaser se nachází jen 10 minut pěšky od jezera Achensee a centra Maurachu. Ubytování Ferienwohnungen Haaser se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Christian.1

8,5

Apartment Christian.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Christian.1. Apartment Christian.1 se nachází ve městě Maurach a nabízí balkon a sluneční terasu. Ubytování Apartment Christian.1 se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lärchenhof

8,5

Pension Lärchenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Lärchenhof. Lärchenhof je penzion situovaný na klidném místě v Maurachu, 1 km od centra, jezera Achensee a lanovky Rofan. Zastavuje u něho bezplatný kyvadlový autobus. Ubytování Pension Lärchenhof se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Mauracherhof

8,5

Mauracherhof

Ubytování (Bed and breakfast) Mauracherhof. Mauracherhof se nachází v obci Maurach, necelý 1 km od lanovky Rofan-Seilbahn a 10 minut chůze od lanovky Rofan-Doppelsessel-Lift. Ubytování Mauracherhof se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel-Pension Rotspitz

8,4

Hotel-Pension Rotspitz

Ubytování (Hotel) Hotel-Pension Rotspitz. Hotel-Pension Rotspitz se nachází v Maurachu, jen 10 minut chůze od jezera Achensee a lanovky v lyžařském areálu Rofan. Ubytování Hotel-Pension Rotspitz se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergfreund

8,4

Haus Bergfreund

Ubytování (Apartmány) Haus Bergfreund. Set in the village of Maurach, a 5-minute walk from Lake Achensee, Haus Bergfreund offers accommodation units with a fully equipped kitchen, a private... Ubytování Haus Bergfreund se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Christian.2

8,4

Apartment Christian.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Christian.2. Apartment Christian.2 features a balcony and is set in Maurach, within just 500 metres of Rofan-Seilbahn and 700 metres of Mauritz Sessellift. Ubytování Apartment Christian.2 se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus am Sonnweg

8,3

Haus am Sonnweg

Ubytování (Apartmány) Haus am Sonnweg. Located in Maurach in the Tyrol region, with Rofan-Doppelsessel-Lift and Rofan-Seilbahn nearby, Haus am Sonnweg provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Haus am Sonnweg se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Mayr

8,3

Landhaus Mayr

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Mayr. Landhaus Mayr se nachází 1 km od centra města Maurach a lyžařského střediska Rofanseilbahn a svým hostům nabízí rustikální pokoje se snídaní a balkonem s... Ubytování Landhaus Mayr se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Achensee

8,3

Appartements Achensee

Ubytování (Apartmány) Appartements Achensee. Appartements Achenssee se těší klidné poloze uprostřed luk, 5 minut chůze od centra obce Maurach a 10 minut pěšky od Achenského jezera. Ubytování Appartements Achensee se nachází ve městě Maurach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Maurach

Město Maurach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 78 hotelů a ubytování ve městě Maurach.