Hledat

Ubytování

Ubytování město Kirchbichl

Ve městě Kirchbichl (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kirchbichl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kirchbichl

Waldschönau

9,7

Waldschönau

Ubytování (Farma) Waldschönau. Waldschönau se nachází na klidném místě ve vesnici Kirchbichl, 1 km od jejího centra. Ubytování Waldschönau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schön Weberhof

9,5

Haus Schön Weberhof

Ubytování (Penzion) Haus Schön Weberhof. Tento rodinný podnik typu bed & breakfast se nachází u řeky Inn v Kirchbichlu, 15 minut chůze od volnočasového centra Moorstrandbad, a nabízí pokoje a... Ubytování Haus Schön Weberhof se nachází ve městě Kirchbichl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zu Hause in Tirol

9,2

Zu Hause in Tirol

Ubytování (Prázdninový dům) Zu Hause in Tirol. Featuring accommodation with a balcony, Zu Hause in Tirol is set in Kirchbichl. The holiday home features garden views and is 23 km from Ellmau. Ubytování Zu Hause in Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Möllenhoff

8,6

Haus Möllenhoff

Ubytování (Apartmán) Haus Möllenhoff. Apartmán Haus Möllenhoff se nachází v obci Kirchbichl, 40 km od Mayrhofenu, a může se pochlubit balonem a výhledem na hory. Ubytování Haus Möllenhoff se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Wald-Ruhe

8,4

Restaurant Wald-Ruhe

Ubytování (Hotel) Restaurant Wald-Ruhe. Situated in Kirchbichl, Restaurant Wald-Ruhe has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Restaurant Wald-Ruhe se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Oberlander

7,4

Gasthof Oberlander

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Oberlander. Gasthof Oberlander se nachází v Kirchbichlu. Nabízí restauraci, zahradu, bar a kabelovou TV. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Gasthof Oberlander se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Kirchbichl

Holiday Home Kirchbichl

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kirchbichl. Set in Kirchbichl in the Tyrol region, Holiday Home Kirchbichl features a balcony. Ubytování Holiday Home Kirchbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Kirchbichl - OTR06500-F

Holiday Home Kirchbichl - OTR06500-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kirchbichl - OTR06500-F. Situated in Kirchbichl in the Tyrol region, Holiday Home Kirchbichl - OTR06500-F features a balcony. Ubytování Holiday Home Kirchbichl - OTR06500-F se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fill 200S

Fill 200S

Ubytování (Apartmán) Fill 200S. Set in Kirchbichl, Fill 200S offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 21 km from Ellmau. Ubytování Fill 200S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Bergblick

Appartement Bergblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Bergblick. Appartement Bergblick is situated in Kirchbichl. The accommodation is 22 km from Ellmau, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Appartement Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grattenbergl

Grattenbergl

Ubytování (Prázdninový dům) Grattenbergl. Grattenbergl is set in Kirchbichl. The accommodation is 21 km from Ellmau. Ubytování Grattenbergl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ambiento Tirol

Ambiento Tirol

Ubytování (Apartmán) Ambiento Tirol. Ambiento Tirol is set in Kirchbichl and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ambiento Tirol se nachází ve městě Kirchbichl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kirchbichl

Město Kirchbichl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Kirchbichl.