Hledat

Ubytování

Ubytování město Terfens

Ve městě Terfens (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Terfens

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Terfens

Apartment Schallhart

9,9

Apartment Schallhart

Ubytování (Apartmán) Apartment Schallhart. Located in Terfens in the Tyrol region, Apartment Schallhart has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Schallhart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nockhof

9,6

Nockhof

Ubytování (Apartmány) Nockhof. Nockhof se nachází v obci Terfens, 18 km od Innsbrucku a má lyžárnu a sluneční terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Nockhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Plattnerhof

8,9

Ferienwohnungen Plattnerhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Plattnerhof. Apartmány Ferienwohnungen Plattnerhof se nacházejí v tyrolské obci Terfens, 30 km od Innsbrucku, a nabízejí sezonní venkovní bazén, gril i terasu. Ubytování Ferienwohnungen Plattnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Martina

Ferienhaus Martina

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Martina. Located in Terfens, Ferienhaus Martina offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Martina se nachází ve městě Dorfstraße 10 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Terfens

Město Terfens se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Terfens.