Hledat

Ubytování

Ubytování město Mils bei Hall

Ve městě Mils bei Hall (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mils bei Hall

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mils bei Hall

Haus Straninger

9,6

Haus Straninger

Ubytování (Apartmány) Haus Straninger. This spacious apartment in Mils is 5 km from Hall and 12 km from Innsbruck. Ubytování Haus Straninger se nachází ve městě Mils bei Hall (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Reschenhof

8,2

Der Reschenhof

Ubytování (Hotel) Der Reschenhof. Čtyřhvězdičkový hotel Der Reschenhof se nachází v obci Mils v údolí řeky Inn v Tyrolsku, jen 2 km od historické tyrolské radnice a 15 minut jízdy od centra... Ubytování Der Reschenhof se nachází ve městě Mils bei Hall (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Residence Nella's

Apart Residence Nella's

Ubytování (Apartmán) Apart Residence Nella's. Situated in Mils bei Hall in the Tyrol region, Apart Residence Nella's features a balcony and mountain views. Ubytování Apart Residence Nella's se nachází ve městě Mils bei Hall (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mils bei Hall

Město Mils bei Hall se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Mils bei Hall.