Hledat

Ubytování

Ubytování město Lavant

Ve městě Lavant (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lavant

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lavant

Haus Tabernig

9,7

Haus Tabernig

Ubytování (Apartmán) Haus Tabernig. Apartmán Haus Tabernig se nachází v tyrolské obci Lavant a nabízí balkon a výhled do zahrady. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Haus Tabernig se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antonius Natur Apartment

9,7

Antonius Natur Apartment

Ubytování (Apartmány) Antonius Natur Apartment. Located in Lavant in East Tyrol, 6 km from Lienz, Natur Apartment Antonius offers a natural swimming pond and a ski storage space. Ubytování Antonius Natur Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Michelerhof

9,7

Michelerhof

Ubytování (Penzion) Michelerhof. Michelerhof se nachází na rodinné farmě v centru obce Lavant, a nabízí pokoje a apartmány a zahradu se zahradním nábytkem a vynikajícím výhledem na... Ubytování Michelerhof se nachází ve městě Lavant (Rakousko - Tyrolsko).

Kristemoarhof

9,5

Kristemoarhof

Ubytování (Farma) Kristemoarhof. Rodinný farma Kristemoarhof se nachází na tichém místě na úpatí Lienzských Dolomit. Ubytování Kristemoarhof se nachází ve městě Lavant (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolomitengolf Suites

9,2

Dolomitengolf Suites

Ubytování (Hotel) Dolomitengolf Suites. Dolomitengolf Suites je 5hvězdičkový hotel nacházející se ve východním Tyrolsku, 10 km od města Lienz. Ubytování Dolomitengolf Suites se nachází ve městě Am Golfplatz 2 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolomitengolf Hotel & Spa

8,8

Dolomitengolf Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Dolomitengolf Hotel & Spa. Tento 4hvězdičkový hotel Superior se nachází ve Východním Tyrolsku, v bezprostřední blízkosti vlastního 36jamkového golfového hřiště a 10 km od Lienzu. Ubytování Dolomitengolf Hotel & Spa se nachází ve městě Am Golfplatz 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lavant

Město Lavant se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Lavant.