Hledat

Ubytování

Ubytování město Kramsach

Ve městě Kramsach (Rakousko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kramsach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kramsach

Ferienwohnung Raunegger

9,8

Ferienwohnung Raunegger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Raunegger. Ferienwohnung Raunegger s výhledem na hory se nachází v Kramsachu a nabízí gril, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ferienwohnung Raunegger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Amalia

9,7

Haus Amalia

Ubytování (Apartmán) Haus Amalia. Haus Amalia s terasou se nachází v klidné lokalitě, 2 km od centra města Kramsach. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Amalia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Windhaghof

9,6

Windhaghof

Ubytování (Farma) Windhaghof. Windhaghof je farma situovaná na samotě 200 metrů od jezera Reintaler See a 2 km od centra Kramsachu. Ubytování Windhaghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement-Reintalersee

9,5

Appartement-Reintalersee

Ubytování (Apartmán) Appartement-Reintalersee. This spacious apartment is 400 metres from the Reintalersee swimming lake and 3 km from the centre of Kramsach. Ubytování Appartement-Reintalersee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartements Meixner

9,5

Ferienappartements Meixner

Ubytování (Apartmány) Ferienappartements Meixner. Ferienappartements Meixner leží v obci Kramsach, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který vás za 10 minut doveze do lyžařského areálu Alpbachtal. Ubytování Ferienappartements Meixner se nachází ve městě Voldöpp 57 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlpenLuxus-Tirol

9,5

AlpenLuxus-Tirol

Ubytování (Apartmán) AlpenLuxus-Tirol. Offering a garden and mountain view, AlpenLuxus-Tirol is situated in Kramsach, a 20-minute walk from Sonnwendjoch Cable Car. Ubytování AlpenLuxus-Tirol se nachází ve městě Kramsach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Carpe Diem

9,5

Apartment Carpe Diem

Ubytování (Apartmán) Apartment Carpe Diem. Apartment Carpe Diem byl znovu otevřen v prosinci 2013 po kompletní rekonstrukci. Nachází se na kraji lesa, 500 metrů od centra vesničky Kramsach. Ubytování Apartment Carpe Diem se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Freundsheimhof

9,4

Freundsheimhof

Ubytování (Apartmán) Freundsheimhof. Tyto apartmány se nacházejí na tradičním statku v Kramsachu. Ubytování Freundsheimhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neuhauser

9,4

Apartment Neuhauser

Ubytování (Apartmán) Apartment Neuhauser. Tento prostorný apartmán se nachází 800 metrů od centra obce Kramsach a hned vedle krytého tenisového centra. Nabízí sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Neuhauser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Achen Apartment

9,3

Achen Apartment

Ubytování (Apartmán) Achen Apartment. Achen Apartment se nachází v klidné lokalitě v obci Kramsach. Ubytování Achen Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Wittberg

9,2

Ferienhaus Wittberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Wittberg. Located in Kramsach, 200 metres from Sonnwendjochbahn, Ferienhaus Wittberg provides accommodation with ski-to-door access, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Ferienhaus Wittberg se nachází ve městě Wittberg 98 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Christoph

9,2

Pension Christoph

Ubytování (Penzion) Pension Christoph. Pension Christoph poskytuje ubytování se sdíleným loungem, tenisový kurt a zázemí pro grilování v Kramsachu, 2,2 km od lyžařského areálu Kramsach a lanovky... Ubytování Pension Christoph se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnenuhr

9

Hotel Sonnenuhr

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenuhr. Čtyřhvězdičkový hotel Sonnenuhr stojí na krásném místě v tyrolském údolí řeky Inn, uprostřed nádhenrého horského panoramatu. Ubytování Hotel Sonnenuhr se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haflingerhof

8,9

Haflingerhof

Ubytování (Farma) Haflingerhof. Haflingerhof se nachází v obci Kramsach. Tato farma nabízí kavárnu s domácími zmrzlinovými specialitami, které si můžete dát také na terase, zahradu s... Ubytování Haflingerhof se nachází ve městě Kramsach (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Handle

8,9

Pension Handle

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Handle. Rodinný Pension Handle stojí v blízkosti řeky Brandenberger Ache v tyrolském Kramsachu. Nabízí pokoje s balkonem a zdarma Wi-Fi. Ubytování Pension Handle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Landgasthof Gappen

8,8

Hotel Landgasthof Gappen

Ubytování (Hotel) Hotel Landgasthof Gappen. Landgasthof Gappen je tradiční hotel v tyrolském stylu, který se nachází v obci Kramsach v údolí řeky Inn. Ubytování Hotel Landgasthof Gappen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Freundsheim

8,7

Ferienwohnungen Freundsheim

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Freundsheim. Ferienwohnungen Freundsheim se nachází v Kramsachu, 6 km od lanovky Sonnwendjochbahn. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnungen Freundsheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Jagdhof

8,6

Hotel Jagdhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jagdhof. Hotel Jagdhof se nachází 500 metrů od lyžařského areálu Sonnwendjochbergbahn a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Hotel Jagdhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Seeblick Toni

7,7

Feriendorf Seeblick Toni

Ubytování (Prázdninový areál) Feriendorf Seeblick Toni. Prázdninová vesnička Seeblick Toni se nachází v blízkosti Kramsachu, 5 minut jízdy od sjezdu z dálnice. Ubytování Feriendorf Seeblick Toni se nachází ve městě Kramsach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lechner

Ferienwohnung Lechner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lechner. Ferienwohnung Lechner is situated in Kramsach. The property is 45 km from Kitzbühel, and complimentary private parking is available. Ubytování Ferienwohnung Lechner se nachází ve městě Kramsach (Rakousko - Tyrolsko).

Pulvererhof

Pulvererhof

Ubytování (Apartmán) Pulvererhof. Apartmán Pulvererhof se nachází 15 minut od jezera Reintaler. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pulvererhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Zireiner See

Apart Zireiner See

Ubytování (Apartmán) Apart Zireiner See. Offering free WiFi and free private parking, Apart Zireiner See is located in Kramsach, within just 1.2 km of Sonnwendjochbahn. Ubytování Apart Zireiner See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Reintal

Haus Reintal

Ubytování (Apartmán) Haus Reintal. Haus Reintal je prázdninový dům v tyrolském stylu v Kramsachu, 5 minut chůze od jezera Reintaler. Nabízí zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Haus Reintal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nahbuntu

Ferienwohnung Nahbuntu

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Nahbuntu. Situated in Kramsach and only 2 km from Sonnwendjochbahn, Ferienwohnung Nahbuntu features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Ferienwohnung Nahbuntu se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Kohlerhof (KMS170)

Holiday Home Kohlerhof (KMS170)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kohlerhof (KMS170). Situated in Kramsach in the Tyrol region, Holiday Home Kohlerhof (KMS170) features a terrace. Ubytování Holiday Home Kohlerhof (KMS170) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments in Kramsach/Tirol 452

Apartments in Kramsach/Tirol 452

Ubytování (Apartmán) Apartments in Kramsach/Tirol 452. Apartments in Kramsach/Tirol 452 is located in Kramsach. Ubytování Apartments in Kramsach/Tirol 452 se nachází ve městě Kramsach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Gut Voldöpperwirt

Ferienhaus Gut Voldöpperwirt

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Gut Voldöpperwirt. Presenting a historical Tyrolean Gasthaus converted into a holiday home, Ferienhaus Gut Voldöpperwirt offers a large garden with chestnuts and a children's... Ubytování Ferienhaus Gut Voldöpperwirt se nachází ve městě Voldöpp 53 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kramsach

Město Kramsach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Kramsach.