Hledat

Ubytování

Ubytování město Schlitters

Ve městě Schlitters (Rakousko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schlitters

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schlitters

Bungalow Millau

9,9

Bungalow Millau

Ubytování (Apartmán) Bungalow Millau. Set in Schlitters, Bungalow Millau offers accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views and is 39 km from Tux. Ubytování Bungalow Millau se nachází ve městě Schlitters 44f (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kreidl

9,8

Ferienwohnung Kreidl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kreidl. Situated in Schlitters in the Zillertal Valley, this modern apartment is a 5-minute drive from the Spieljochbahn Cable Car and 10 minutes’ drive from the... Ubytování Ferienwohnung Kreidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zum Senner Zillertal - Adults only

9,6

Hotel Zum Senner Zillertal - Adults only

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Senner Zillertal - Adults only. Hotel Zum Senner Zillertal se nachází ve Schlittersu u silnice Zillertal Strasse a vjezdu do Zillerského údolí, 3 km od lyžařského střediska Spieljoch a 10... Ubytování Hotel Zum Senner Zillertal - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Knabl

9,5

Ferienwohnung Knabl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Knabl. Tento prostorný apartmán v alpském stylu se nachází na začátku údolí Zillertal, 1 km od centra Schlittersu a 5 km od lyžařského areálu Spieljoch-Hochfügen. Ubytování Ferienwohnung Knabl se nachází ve městě Schlitters (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zillertal Bacher

9,5

Ferienwohnung Zillertal Bacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zillertal Bacher. Located in Schlitters in the Tyrol region, Ferienwohnung Zillertal Bacher has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Zillertal Bacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Wildauer

9,3

Gästehaus Wildauer

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Wildauer. Gästehaus Wildauer se nachází 200 metrů od centra obce Schlitters, 2 km od dolní stanice lanovky Spieljochbahn a 10 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Gästehaus Wildauer se nachází ve městě Schlitters 98c (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien-Vitalhof Brixnerhof

9,3

Ferien-Vitalhof Brixnerhof

Ubytování (Penzion) Ferien-Vitalhof Brixnerhof. Ferien-Vitalhof Brixnerhof se nachází v obci Schlitters, 3 km od lyžařského areálu Spieljoch-Hochfügen-Hochzillteral a 10 km od lyžařského areálu... Ubytování Ferien-Vitalhof Brixnerhof se nachází ve městě Schlitters (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klein & Fein

9,2

Apartment Klein & Fein

Ubytování (Apartmán) Apartment Klein & Fein. Apartmán Klein & Fein se nachází v obci Schlitters, 5 minut jízdy autem od dolní stanice lanovky Spieljochbahn a 10 minut jízdy autem od lyžařského areálu... Ubytování Apartment Klein & Fein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Spindlegger

9,2

Ferienwohnung Spindlegger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Spindlegger. Ferienwohnung Spindlegger se nachází do 300 metrů od centra obce Schlitters. Ubytování Ferienwohnung Spindlegger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altböckhof

8,9

Altböckhof

Ubytování (Farma) Altböckhof. Altböckhof se nachází v obci Schlitters a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní, terasou a posezením. Ubytování Altböckhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Gasthof Jäger

8,4

Hotel Gasthof Jäger

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Jäger. Hotel Gasthof Jäger se nachází v centru obce Schlitters v údolí Zillertal a nabízí pokoje s posezením, satelitní TV a balkonem s výhledem na okolní hory. Ubytování Hotel Gasthof Jäger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pröllerhof

8

Pröllerhof

Ubytování (Farma) Pröllerhof. Statek Pröllerhof se nachází v lyžařské oblasti Zillertal, 5 minut jízdy od lyžařského střediska Spieljoch. Ubytování Pröllerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Wierer

Holiday Home Wierer

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Wierer. Located in Schlitters in the Tyrol region, Holiday Home Wierer has a patio. The property is 38 km from Tux, and complimentary private parking is featured. Ubytování Holiday Home Wierer se nachází ve městě Schlitters (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Schlitters 2

Holiday home Schlitters 2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Schlitters 2. Situated in Schlitters, Holiday home Schlitters 2 features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 39 km from Tux. Ubytování Holiday home Schlitters 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Silvia

Silvia

Ubytování (Apartmán) Silvia. Silvia is situated in Schlitters. The accommodation is 48 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Silvia se nachází ve městě Schlitters (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pezzei

Ferienwohnung Pezzei

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pezzei. Situated in Schlitters in the Tyrol region, Ferienwohnung Pezzei features a garden. The apartment has garden views and is 39 km from Tux. Ubytování Ferienwohnung Pezzei se nachází ve městě Schlitters (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment in Schlitters with Two-Bedrooms 1

Apartment in Schlitters with Two-Bedrooms 1

Ubytování (Apartmán) Apartment in Schlitters with Two-Bedrooms 1. Apartment in Schlitters with Two-Bedrooms 1 se nachází ve Schlittersu, 35 km od Innsbrucku, 24 km od Mayrhofenu a 43 km od Kitzbühelu, Nabízí možnost... Ubytování Apartment in Schlitters with Two-Bedrooms 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Schlitters with One-Bedroom 1

Apartment in Schlitters with One-Bedroom 1

Ubytování (Apartmán) Apartment in Schlitters with One-Bedroom 1. Apartment in Schlitters with One-Bedroom 1 is situated in Schlitters. Ubytování Apartment in Schlitters with One-Bedroom 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zillerstübchen

Zillerstübchen

Ubytování (Apartmán) Zillerstübchen. Zillerstübchen is situated in Schlitters. The accommodation is 39 km from Tux, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Zillerstübchen se nachází ve městě Schlitters (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Schlitters 1

Holiday home Schlitters 1

Ubytování (Vila) Holiday home Schlitters 1. Set in Schlitters, Holiday home Schlitters 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 39 km from Tux. Ubytování Holiday home Schlitters 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Schlitters 3

Holiday home Schlitters 3

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Schlitters 3. Set in Schlitters, Holiday home Schlitters 3 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 39 km from Tux. Ubytování Holiday home Schlitters 3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Schlitters

Město Schlitters se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Schlitters.