Hledat

Ubytování

Ubytování město Plangeross

Ve městě Plangeross (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plangeross

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plangeross

Haus Enzian

9,5

Haus Enzian

Ubytování (Penzion) Haus Enzian. Haus Enzian v tyrolském stylu se nachází v Plangeross, přímo u zastávky bezplatného skibusu/turistického autobusu a 5 minut jízdy od lyžařských areálů... Ubytování Haus Enzian se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Margret

9,5

Haus Margret

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Margret. Haus Margret se nachází v obci Plangeross v údolí Pitz, 3 km od lyžařského areálu Pitztaler Gletscher. Ubytování Haus Margret se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berg-Juwel

9,3

Berg-Juwel

Ubytování (Apartmány) Berg-Juwel. Hotel Berg-Juwel se nachází v obci Plangeross v údolí Pitz, 2 km od lyžařského areálu Rifflsee a 3 km od ledovce Pitztal. Ubytování Berg-Juwel se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Dorfplatzl

9,3

Pension Dorfplatzl

Ubytování (Penzion) Pension Dorfplatzl. Dvouhvězdičkový Superior Pension Dorfplatzl se nachází v městečku Plangeross ležící v údolí Pitztal. Ubytování Pension Dorfplatzl se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Sonnalm

9,1

Gasthof Sonnalm

Ubytování (Penzion) Gasthof Sonnalm. Gasthof Sonnalm je penzion situovaný v Pitztalském údolí, jen 200 metrů od centra Plangerossu a 2 km od lyžařského areálu Rifflsee. Ubytování Gasthof Sonnalm se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnblick

9,1

Hotel Sonnblick

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnblick. Hotel Sonnblick je obklopený tyrolskými horami a nachází se na konci údolí Pitztal v nadmořské výšce 1616 metrů. Ubytování Hotel Sonnblick se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Steinkogel

9

Pension Steinkogel

Ubytování (Penzion) Pension Steinkogel. Penzion Steinkogel se nachází v údolí Pitz, pouhých 50 metrů od nejbližší zastávky skibusu a nabízí balkony a výhled na okolní krajinu. Ubytování Pension Steinkogel se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elisabeth

9

Haus Elisabeth

Ubytování (Penzion) Haus Elisabeth. Tento penzion se nachází v obci St. Leonhard v údolí Pitztal a nabízí rozlehlou zahradu i saunu. Ubytování Haus Elisabeth se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Pitztaler Kirchenwirt

8,9

Der Pitztaler Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Der Pitztaler Kirchenwirt. Tento malý hotel stojí v obci St. Leonhard a nabízí restauraci, která podává tradiční rakouská jídla. Ubytování Der Pitztaler Kirchenwirt se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergland Superior

8,8

Hotel Bergland Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Bergland Superior. Hotel Bergland se nachází v Tyrolsku v Údolí Pitz, 2,5 km od pitzalského ledovce a lyžařských středisek u jezera Rifflsee. Ubytování Hotel Bergland Superior se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Anna

8,8

Pension Anna

Ubytování (Penzion) Pension Anna. Pension Anna se nachází v obci St. Leonhard v Pitztalském údolí. Ubytování Pension Anna se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sportalm

8,7

Hotel Sportalm

Ubytování (Hotel) Hotel Sportalm. Hotel Sportalm naleznete v srdci obce Plangeroß, 5 minut jízdy od sjezdovek. Hotel nabízí lázeňské a masážní zázemí i krytý bazén. Ubytování Hotel Sportalm se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

s´Waldhaus

7,8

s´Waldhaus

Ubytování (Penzion) s´Waldhaus. Waldhaus stojí v obci Plangeroß, na klidném a slunném místě v údolí Pitz, obklopen impozantním horským panorama. Nabízí snídaně a neplacené parkoviště. Ubytování s´Waldhaus se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bergwind

Apartment Bergwind

Ubytování (Apartmán) Apartment Bergwind. Apartmán Bergwind se nachází v Plangerossu v Tyrolsku a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Bergwind se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Daheim (PZT381)

Apartment Haus Daheim (PZT381)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Daheim (PZT381). Situated in Plangeross in the Tyrol region, Apartment Haus Daheim (PZT381) features a terrace. Ubytování Apartment Haus Daheim (PZT381) se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Bergkristall

Holiday Home Bergkristall

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bergkristall. Located in Plangeross in the Tyrol region, Holiday Home Bergkristall features a balcony. The accommodation is 11 km from Sölden. Ubytování Holiday Home Bergkristall se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Haus Bergkristall (PZT360)

Holiday Home Haus Bergkristall (PZT360)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Haus Bergkristall (PZT360). Ferienhaus Pitztal 360S se nachází v obci Plangeross. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Holiday Home Haus Bergkristall (PZT360) se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Daheim (PZT380)

Apartment Haus Daheim (PZT380)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Daheim (PZT380). Haus Daheim 380S se nachází v obci Plangeross, 44 km of Ischglu. Apartmán má 3 ložnice, koupelnu s vanou, posezení a kuchyň s myčkou nádobí. Ubytování Apartment Haus Daheim (PZT380) se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Daheim (PZT382)

Apartment Haus Daheim (PZT382)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Daheim (PZT382). Situated in Plangeross in the Tyrol region, Apartment Haus Daheim (PZT382) features a terrace. Ubytování Apartment Haus Daheim (PZT382) se nachází ve městě Plangeross (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Plangeross

Město Plangeross se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Plangeross.