Hledat

Ubytování

Ubytování město Achenkirch

Ve městě Achenkirch (Rakousko) máme celkem 59 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Achenkirch

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Achenkirch

Berghof das Ferienhaus

9,9

Berghof das Ferienhaus

Ubytování (Apartmány) Berghof das Ferienhaus. Berghof das Ferienhaus is centrally located in Achenkirch and within 2500 metres from Achensee Lake. Ubytování Berghof das Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Seekarblick

9,8

Holiday Home Seekarblick

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Seekarblick. Boasting a garden, Holiday Home Seekarblick provides accommodation in Achenkirch with free WiFi and mountain views. Ubytování Holiday Home Seekarblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tratlhof

9,8

Tratlhof

Ubytování (Apartmány) Tratlhof. Right next to a ski/hiking bus stop, Tratlhof is 3 km from the centre of Achenkirch and 4 km from the Christlum Ski Resort; it offers self-catered... Ubytování Tratlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privathaus Achensee

9,8

Privathaus Achensee

Ubytování (Prázdninový dům) Privathaus Achensee. Privathaus Achensee is situated in a hillside location, within a range of 2,300 metres from the centre of Achenkirch and Swimming Lake Achensee, and 800... Ubytování Privathaus Achensee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hinterwinkl

9,8

Ferienwohnung Hinterwinkl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hinterwinkl. Tento apartmán tyrolského stylu se nachází v Achenkirchu v dřevěném domě přímo u jezera Achen. Má balkon, soukromou pláž a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Hinterwinkl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Karlingerhof

9,7

Ferienwohnung Karlingerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Karlingerhof. Ferienwohnung Achensee se nachází hned vedle jezera Achensee, 1 km od lyžařského areálu Christlum Achenkirch, 9 km od lyžařského areálu Rofan a 300 metrů... Ubytování Ferienwohnung Karlingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stiedlhof

9,7

Stiedlhof

Ubytování (Apartmány) Stiedlhof. Stiedlhof enjoys a quiet location, a 2-minute walk from the shore of the Achensee lake and a 5-minute drive from the Christlum Ski Resort. Ubytování Stiedlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension-Appartements Waldruh

9,6

Pension-Appartements Waldruh

Ubytování (Apartmány) Pension-Appartements Waldruh. Pension Waldruh se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště v Achenkirch a lyžařského areálu Christlum. Ubytování Pension-Appartements Waldruh se nachází ve městě Achenkirch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreuzhof am See

9,6

Kreuzhof am See

Ubytování (Apartmány) Kreuzhof am See. Apartmán Kreuzhof am See se nachází v obci Achenkirch nedaleko obce Brandtal a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromý úsek pláže. Ubytování Kreuzhof am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natur- und Aktivresort Reiterhof

9,5

Natur- und Aktivresort Reiterhof

Ubytování (Hotel) Natur- und Aktivresort Reiterhof. Čtyřhvězdičkový all inclusive wellness hotel Natur- und Aktivresort Reiterhof se nachází v Achenkirchu v Tyrolsku a nabízí kosmetické a lázeňské wellness... Ubytování Natur- und Aktivresort Reiterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ledermaier Loft & Lodge`s

9,5

Ledermaier Loft & Lodge`s

Ubytování (Apartmány) Ledermaier Loft & Lodge`s. Ledermaier Loft & Lodge`s features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Achenkirch, 3.5 km from Riederberg. Ubytování Ledermaier Loft & Lodge`s se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stubenböck

9,5

Ferienwohnung Stubenböck

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Stubenböck. Ferienwohnung Stubenböck se nachází v Achenkirchu, 3 km od Riederbergu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm a saunou. Ubytování Ferienwohnung Stubenböck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Aria

9,5

Haus Aria

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Aria. Featuring mountain views, Haus Aria provides accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Riederberg. Ubytování Haus Aria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alex

9,4

Haus Alex

Ubytování (Apartmán) Haus Alex. Offering free Wi-Fi and free parking, Haus Alex houses a rustic, alpine-style apartment with a south-west facing balcony with views of the Karwendel... Ubytování Haus Alex se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Javali

9,4

Ferienwohnung Javali

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Javali. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Javali is an accommodation set in Achenkirch. Ubytování Ferienwohnung Javali se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Chalet Tiroler Madl

9,4

Superior Chalet Tiroler Madl

Ubytování (Horské chaty) Superior Chalet Tiroler Madl. Superior Chalet Tiroler Madl se nachází v Achenkirchu a nabízí ubytování se zahradou, grilem a terasou. Ubytování Superior Chalet Tiroler Madl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Karoline

9,4

Haus Karoline

Ubytování (Apartmány) Haus Karoline. Haus Karoline se nachází v obci Achenkirch, 500 metrů od lyžařského areálu Christlum a 800 metrů od jezera Achensee. Ubytování Haus Karoline se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Posthotel Achenkirch - Adults only

9,3

Posthotel Achenkirch - Adults only

Ubytování (Hotel) Posthotel Achenkirch - Adults only. Posthotel Achenkirch - Adults se nachází v Achenkirchu, 2,5 km od Riederbergu. Ubytování Posthotel Achenkirch - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Haag

9,3

Haus Haag

Ubytování (Apartmán) Haus Haag. Set in Achenkirch, 5 km from Riederberg, Haus Haag offers accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Haus Haag se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet & Apartments Tiroler Bua

9,3

Chalet & Apartments Tiroler Bua

Ubytování (Apartmány) Chalet & Apartments Tiroler Bua. Tiroler Bua se nachází v centru Achenkirchu, hned vedle lyžařského areálu Christlum. Ubytování Chalet & Apartments Tiroler Bua se nachází ve městě Achenkirch 111 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Kronthaler

9,3

Das Kronthaler

Ubytování (Hotel) Das Kronthaler. Das Kronthaler se nachází v obci Achenkirch am Achensee. Ubytování Das Kronthaler se nachází ve městě Am Waldweg 105a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Lettinger

9,2

Appartements Lettinger

Ubytování (Apartmány) Appartements Lettinger. Apartmány Lettinger se nachází 50 metrů od centra města Achenkirch a 2 minuty jízdy od lyžařského areálu Christlum. Ubytování Appartements Lettinger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christlum

9,2

Haus Christlum

Ubytování (Penzion) Haus Christlum. Haus Christlum nabízí pokoje a apartmány ve městě Achenkirch, přímo v centru lyžařského areálu Christlum. Součástí penzionu je zahrada s terasou a grilem. Ubytování Haus Christlum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kulinarik Hotel Alpin

9,2

Kulinarik Hotel Alpin

Ubytování (Hotel) Kulinarik Hotel Alpin. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Achenkirch na severním břehu jezera Achen. Ubytování Kulinarik Hotel Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kern

9,2

Haus Kern

Ubytování (Apartmán) Haus Kern. Haus Kern is within 1 km of the Christlum ski area, Achensee Lake, Achenkirch town centre, shops and restaurants. Ubytování Haus Kern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Familienparadies Sporthotel Achensee - FAMILIES ONLY

9,1

Familienparadies Sporthotel Achensee - FAMILIES ONLY

Ubytování (Hotel) Familienparadies Sporthotel Achensee - FAMILIES ONLY. Oceněný Familienparadies Sporthotel Achensee je jedním z předních hotelů pro děti v Evropě a nabízí mnoho aktivit pro rodiny. Ubytování Familienparadies Sporthotel Achensee - FAMILIES ONLY se nachází ve městě Achenkirch 114 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Busslehner

9,1

Gästehaus Busslehner

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Busslehner. Gästehaus Busslehner se nachází v obci Achenkirch, 600 metrů od sedačkové lanovky Christlum Express i od Riederbergu, a nabízí saunu a výhledy na hory. Ubytování Gästehaus Busslehner se nachází ve městě Achenkirch 185 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Schrambacherhof

9,1

Appartements Schrambacherhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Schrambacherhof. Appartements Schrambacherhof nabízí ubytování s možností vlastního stravování v klidné oblasti v Achenkirchu, na okraji lesa a jen 10 minut chůze od... Ubytování Appartements Schrambacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz 154

9,1

Residenz 154

Ubytování (Hotel) Residenz 154. Residenz 154 se nachází v obci Achenkirch, v blízkosti lyžařského střediska Christlum a lanovek Riederberg a Christlum Express "Bubble". Ubytování Residenz 154 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Achentalerhof

9,1

Hotel Achentalerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Achentalerhof. Hotel Achentalerhof stojí uprostřed zahrady o rozloze 2 000 m². Ubytování Hotel Achentalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Sunshine

9

Appartementhaus Sunshine

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Sunshine. Appartementhaus Sunshine se nachází v centru obce Achenkirch, pouhých 200 metrů od lanovky Christlum a 10 minut chůze od jezera Achensee, a nabízí pokoje a... Ubytování Appartementhaus Sunshine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Seeblick

8,9

Frühstückspension Seeblick

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Seeblick. Frühstückspension Seeblick se nachází v obci Achenkirch, 500 metrů od lanovky Christlum, a nabízí ubytování v pokojích a apartmánech zařízených v alpském... Ubytování Frühstückspension Seeblick se nachází ve městě Achenkirch 55 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fasslreiter

8,9

Fasslreiter

Ubytování (Apartmány) Fasslreiter. Fasslreiter se nachází v Achenkirchu, 2,8 km od Riederbergu a 2,9 km od lanovky Christlum Express "Bubble", a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s... Ubytování Fasslreiter se nachází ve městě Achenkirch 470b (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportpension Geisler

8,8

Sportpension Geisler

Ubytování (Penzion) Sportpension Geisler. Sportpension Geisler se nachází v obci Achenkirch, 70 metrů od autobusového nádraží a 500 metrů od jezera Achensee a lyžařského areálu Christlum. Ubytování Sportpension Geisler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Busslehners Panoramahotel

8,8

Busslehners Panoramahotel

Ubytování (Hotel) Busslehners Panoramahotel. Busslehners Panoramahotel se nachází ve vesnici Achenkirch, 10 minut chůze od jezera Achensee a lanovky Christlum, a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou. Ubytování Busslehners Panoramahotel se nachází ve městě Ort 130 A (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Landhaus am See

8,8

Das Landhaus am See

Ubytování (Penzion) Das Landhaus am See. Das Landhaus am See se nachází jen pár kroků od jezera Achensee a nabízí apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Das Landhaus am See se nachází ve městě Nr. 32 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Birnbacher

8,7

Haus Birnbacher

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Birnbacher. Haus Birnbacher is located in Achenkirch, 400 metres from the Christlum Ski Lift, and features rooms with balconies overlooking the mountains, free WiFi... Ubytování Haus Birnbacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Badhaus

8,7

Badhaus

Ubytování (Apartmány) Badhaus. Apartmány Badhaus se nacházejí uprostřed okouzlující zahrady a hřištěm a grilem, 2 km od tyrolské obce Achenkirch, a nabízí dětské zoo i infračervenou... Ubytování Badhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lechnerhof Hotel-Garni

8,7

Lechnerhof Hotel-Garni

Ubytování (Aparthotel) Lechnerhof Hotel-Garni. Lechnerhof Hotel-Garni se nachází v Achenkirch, pouhých 500 metrů od jezera Achensee. Ubytování Lechnerhof Hotel-Garni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zillertaler Hof

8,6

Hotel Zillertaler Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Zillertaler Hof. Zillertaler Hof se nachází v obci Achenkirch, jen 200 metrů od dolní stanice lyžařského areálu Christlum a 1 km od jezera Achensee. Ubytování Hotel Zillertaler Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Englhof

8,5

Pension Englhof

Ubytování (Penzion) Pension Englhof. Pension Englhof se nachází 500 metrů od lanovky, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Chrislum a 10 minut chůze od jezera Achensee. Ubytování Pension Englhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resort Achensee

8,2

Resort Achensee

Ubytování (Hotel) Resort Achensee. Hotel Resort Achensee se nachází v obci Achenkirch v samém srdci tyrolských Alp, pouhých 15 minut chůze od jezera Achensee, a nabízí krytý bazén a wellness... Ubytování Resort Achensee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Christina

8,2

Pension Christina

Ubytování (Penzion) Pension Christina. Pension Christina se nachází na kraji lesa Ebenwald v Achenkirchu, 5 minut chůze od golfového klubu Posthotel-Alpengolf Achenkirch i od místního lyžařského... Ubytování Pension Christina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergfrieden

8,2

Haus Bergfrieden

Ubytování (Apartmány) Haus Bergfrieden. Haus Bergfrieden se nachází 500 metrů od lyžařského vleku Christlum Express Bubble a hory Riederberg. Ubytování Haus Bergfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Der Tiroler

8,1

Bed & Breakfast Der Tiroler

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Der Tiroler. Bed & Breakfast Der Tiroler je situován uprostřed přírodní rezervace v obci Achenkirch, pouhé 2 km od jezera Achensee, a má výhled na okolní hory a... Ubytování Bed & Breakfast Der Tiroler se nachází ve městě Achenkirch (Rakousko - Tyrolsko).

Toni's Appartements 102S

8

Toni's Appartements 102S

Ubytování (Apartmán) Toni's Appartements 102S. Toni's Appartements 102S is a beachfront property set in Achenkirch, 1.4 km from Cabrio-Flitzer and 1.4 km from Brandtal. The accommodation is 1. Ubytování Toni's Appartements 102S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Beretta

7,9

Hotel Beretta

Ubytování (Hotel) Hotel Beretta. Hotel Beretta se nachází v obci Achenkirch, 5 minut jízdy autem od jezera Achensee a lanovky Christlum. Nabízí venkovní bazén a restauraci. Ubytování Hotel Beretta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tonis Appartements am Achensee

7,6

Tonis Appartements am Achensee

Ubytování (Aparthotel) Tonis Appartements am Achensee. Tyto apartmány se nachází v Achenkirchu, jen 100 metrů od pláže na severním břehu jezera Achensee. Na místě lze zdarma zaparkovat. Ubytování Tonis Appartements am Achensee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Luxner

Appartements Luxner

Ubytování (Apartmány) Appartements Luxner. Appartements Luxner se nachází ve městě Achenkirch, 1,5 km od obce Riederberg i od lanovky Christlum Express "Bubble", a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu,... Ubytování Appartements Luxner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Achenkirch

Apartment Achenkirch

Ubytování (Apartmán) Apartment Achenkirch. Apartment Achenkirch is situated in Achenkirch. This property offers access to ping-pong and free WiFi. Ubytování Apartment Achenkirch se nachází ve městě Achenkirch (Rakousko - Tyrolsko).

Achentaler Bauernhäusl

Achentaler Bauernhäusl

Ubytování (Farma) Achentaler Bauernhäusl. Ubytování Achentaler Bauernhäusl je 300 let starý prázdninový dům, který se nachází v Achenkirchu a nabízí možnost vlastního stravování, výhled na pohoří... Ubytování Achentaler Bauernhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Achenkirch

Město Achenkirch se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 59 hotelů a ubytování ve městě Achenkirch.