Hledat

Ubytování

Bergliebe Apartments Apartmány

39f Gerlosberg, 6280 Gerlosberg, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Bergliebe Apartments. Bergliebe Apartments se nachází v Gerlosbergu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bergliebe Apartments se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Bergliebe Apartments

Apartmán je vzdálený 39 km od Innsbrucku a 44 km od Kitzbühelu. Na letiště Innsbruck je to 42 km. V okolí se lze věnovat lyžování. Apartmány mají parketové podlahy, posezení se satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu. K vybavení patří myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a kávovar. Bergliebe Apartments se nachází v Gerlosbergu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Gerlosberg

Tropper

9,7

Tropper

Ubytování (Apartmán) Tropper. Apartmán Tropper se nachází v Gerlosbergu v Tyrolsku a nabízí terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Tropper se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glaserhof

9,6

Glaserhof

Ubytování (Apartmán) Glaserhof. Apartmán Glaserhof nabízí zázemí pro grilování, terasu a Wi-Fi zdarma v Gerlosbergu. Ubytování Glaserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Daum

9,6

Ferienwohnung Daum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Daum. Ferienwohnung Daum se nachází na místě s výhledem na hory v obci Zell am Ziller, 4,1 km od lanovky Karspitzbahn I, a nabízí obývací pokoj s TV. Ubytování Ferienwohnung Daum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Tummener

9,6

Ferienwohnung Tummener

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Tummener. Ferienwohnung Tummener je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Gerlosbergu, 3,2 km od lanovky Karspitz X-Press a 8 km od lanovky Karspitzbahn I. Ubytování Ferienwohnung Tummener se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rahm

9,5

Apartment Rahm

Ubytování (Apartmán) Apartment Rahm. Apartment Rahm se nachází ve městě Gerlosberg, 40 km od Innsbrucku a 15 km od Mayrhofenu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Rahm se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kammerland

9,4

Haus Kammerland

Ubytování (Apartmány) Haus Kammerland. Haus Kammerland se nachází na klidném místě v horách, 2 km od centra města Zell am Ziller a 3 km od lyžařského areálu Zillertal Arena, a nabízí... Ubytování Haus Kammerland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Adamerhof"

9,3

"Adamerhof"

Ubytování (Penzion) "Adamerhof". Situated in Gerlosberg, "Adamerhof" has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování "Adamerhof" se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Andreas

9,3

Ferienwohnung Andreas

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Andreas. Tento prostorný apartmán v Zillertalských Alpách je vzdálen 4 minuty jízdy od prostřední stanice lanovky lyžařského areálu Zillertal Arena a 5 km od centra... Ubytování Ferienwohnung Andreas se nachází ve městě Gerlosberg 14d (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nina

9,2

Haus Nina

Ubytování (Apartmán) Haus Nina. Haus Nina se nachází v Gerlosbergu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ellmau leží 43 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Nina se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandhof

9,2

Sandhof

Ubytování (Bed and breakfast) Sandhof. Sandhof se nachází v Gerlosbergu v nadmořské výšce 1 200 metrů a nabízí pokoje s výhledem na moře, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sandhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Talblick

9

Haus Talblick

Ubytování (Apartmán) Haus Talblick. Haus Talblick se nachází v Gerlosbergu. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Talblick se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Rahm

8,9

Gästehaus Rahm

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Rahm. Gästehaus Rahm se nachází v Gerlosbergu, 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Gästehaus Rahm se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzinghof

8,8

Penzinghof

Ubytování (Apartmán) Penzinghof. Situated in Gerlosberg, Penzinghof features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Penzinghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sporer

8,7

Haus Sporer

Ubytování (Apartmán) Haus Sporer. Haus Sporer se nachází v Gerlosbergu a nabízí terasu. 43 km od Ellmau. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Sporer se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rieder

7,9

Haus Rieder

Ubytování (Apartmán) Haus Rieder. Haus Rieder se nachází v Gerlosbergu a nabízí terasu. 43 km od Ellmau. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Rieder se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blasinghof 2

Blasinghof 2

Ubytování (Apartmán) Blasinghof 2. Blasinghof 2 is situated in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Blasinghof 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Kröll 1

Apartment Haus Kröll 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Kröll 1. Apartment Haus Kröll 1 is located in Gerlosberg. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Haus Kröll 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Spitaler

Apart Spitaler

Ubytování (Apartmán) Apart Spitaler. Set in Schwaz, Apart Spitaler offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment is 19 km from Schwaz Silver Mine. Ubytování Apart Spitaler se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Melanie

Haus Melanie

Ubytování (Apartmán) Haus Melanie. Haus Melanie is set in Gerlosberg. The accommodation is 40 km from Innsbruck. The apartment is equipped with a TV and 2 bedrooms. Ubytování Haus Melanie se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpin

Haus Alpin

Ubytování (Apartmán) Haus Alpin. Haus Alpin is situated in Gerlosberg. Offering direct access to a balcony, this apartment comes with 1 separate bedroom and a fully equipped kitchenette. Ubytování Haus Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Chalet Rosa 2

Holiday home Chalet Rosa 2

Ubytování (Chata) Holiday home Chalet Rosa 2. Holiday Home Rosa Zell Am Zillergerlosberg se nachází v obci Gerlosberg a stojí na vrcholu hory s panoramatickým výhledem na hory i do údolí. Ubytování Holiday home Chalet Rosa 2 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Fussalm

Ferienwohnung Fussalm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fussalm. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Fussalm provides accommodation in Gerlosberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Fussalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Obersteiner 1

Apartment Obersteiner 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Obersteiner 1. Apartment Obersteiner 1 se nachází uprostřed lyžařského areálu Zillertal Arena na hoře Gerlos, jen pár minut autem od města Zell am Ziller a tamních... Ubytování Apartment Obersteiner 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Schragl 1

Apartment Schragl 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Schragl 1. Apartment Schragl 1 is set in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Schragl 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Melanie

Haus Melanie

Ubytování (Apartmán) Haus Melanie. Haus Melanie se nachází v Gerlosbergu. 43 km od Ellmau. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice, TV a kuchyň se sporákem. Ubytování Haus Melanie se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Andrea

Apart Andrea

Ubytování (Apartmán) Apart Andrea. Apart Andrea se nachází v Gerlosbergu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Ellmau je to 44 km. Ubytování Apart Andrea se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blasinghof I

Blasinghof I

Ubytování (Apartmán) Blasinghof I. Blasinghof I se nachází v obci Hainzenberg v Tyrolsku a má zahradu. Ubytování Blasinghof I se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberblaikenhof

Oberblaikenhof

Ubytování (Farma) Oberblaikenhof. Situated in Gerlosberg in the Tyrol region, Oberblaikenhof features accommodation with free private parking. Ubytování Oberblaikenhof se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Blaserhof

Blaserhof

Ubytování (Farma) Blaserhof. Blaserhof se nachází 3 km od centra města Zell am Ziller, stanice lanovky Zillertal-Arena, restaurace i supermarketu a nabízí k prodeji farmářské produkty... Ubytování Blaserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blasinghof 1

Blasinghof 1

Ubytování (Apartmán) Blasinghof 1. Blasinghof 1 is set in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Blasinghof 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Melanie

Haus Melanie

Ubytování (Apartmán) Haus Melanie. Haus Melanie is set in Gerlosberg. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Haus Melanie se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kröll

Haus Kröll

Ubytování (Apartmán) Haus Kröll. Haus Kröll is located in Gerlosberg. The accommodation is 43 km from Kitzbühel, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Haus Kröll se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sporer

Haus Sporer

Ubytování (Apartmán) Haus Sporer. Haus Sporer is situated in Gerlosberg. The accommodation is 43 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Haus Sporer se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rieder

Haus Rieder

Ubytování (Apartmán) Haus Rieder. Haus Rieder is situated in Gerlosberg. The accommodation is 43 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Haus Rieder se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obersteiner I

Obersteiner I

Ubytování (Apartmán) Obersteiner I. Set in Gerlosberg in the Tyrol region, Obersteiner I has a terrace. The accommodation is 44 km from Kitzbühel. Ubytování Obersteiner I se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Natural

Ferienwohnung Natural

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Natural. Ferienwohnung Natural se nachází v Gerlosbergu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Ellmau je to 44 km. Ubytování Ferienwohnung Natural se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sporer 1

Apartment Sporer 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Sporer 1. Apartment Sporer 1 is set in Gerlosberg. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Sporer 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obersteiner II

Obersteiner II

Ubytování (Apartmán) Obersteiner II. Located in Gerlosberg in the Tyrol region, Obersteiner II has a garden. The accommodation is 39 km from Innsbruck. Ubytování Obersteiner II se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Almhof

Gästehaus Almhof

Ubytování (Prázdninový dům) Gästehaus Almhof. Featuring accommodation with a balcony, Gästehaus Almhof is located in Gerlosberg. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Gästehaus Almhof se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Almhof

Ferienhaus Almhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Almhof. Ferienhaus Almhof se nachází v Gerlosbergu a nabízí terasu. 43 km od Ellmau. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Almhof se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden

Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden

Ubytování (Apartmán) Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden. Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden se nachází v Gerlosbergu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Ellmau je to 44... Ubytování Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Almhof 1

Apartment Almhof 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Almhof 1. Apartment Almhof 1 is located in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Almhof 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Bergluft

Apart Bergluft

Ubytování (Apartmán) Apart Bergluft. Apart Bergluft is set in Gerlosberg. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apart Bergluft se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Hauser

Chalet Hauser

Ubytování (Chata) Chalet Hauser. Chalet Hauser is set in Gerlosberg. The chalet comes with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and a... Ubytování Chalet Hauser se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panorama

Haus Panorama

Ubytování (Apartmán) Haus Panorama. Located in Gerlosberg, 4 km from the Zillertal Arena Ski Area, Haus Panorama offers an apartment with a balcony, a flat-screen satellite TV, and a fully... Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Flörl 1

Gästehaus Flörl 1

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Flörl 1. Gästehaus Flörl is situated in Gerlosberg and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Gästehaus Flörl 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blasinghof

Blasinghof

Ubytování (Apartmán) Blasinghof. Blasinghof se nachází v obci Hainzenberg v Tyrolsku a nabízí zahradu. Ubytování Blasinghof se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)