Hledat

Ubytování

Popis ubytování Bergliebe Apartments

Apartmán je vzdálený 39 km od Innsbrucku a 44 km od Kitzbühelu. Na letiště Innsbruck je to 42 km. V okolí se lze věnovat lyžování. Apartmány mají parketové podlahy, posezení se satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu. K vybavení patří myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a kávovar. Bergliebe Apartments se nachází v Gerlosbergu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Gerlosberg

Almchalet Wieslhütte

10

Almchalet Wieslhütte

UbytováníAlmchalet Wieslhütte. Almchalet Wieslhütte se nachází v Gerlosbergu, pouhých 15 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen, a nabízí ubytování se zahradou,... Ubytování Almchalet Wieslhütte se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Tropper

9,7

Tropper

Ubytování (Apartmán) Tropper. Apartmán Tropper se nachází v Gerlosbergu v Tyrolsku a nabízí terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Tropper se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Glaserhof

9,6

Glaserhof

Ubytování (Apartmán) Glaserhof. Apartmán Glaserhof nabízí zázemí pro grilování, terasu a Wi-Fi zdarma v Gerlosbergu. Ubytování Glaserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rahm

9,5

Apartment Rahm

Ubytování (Apartmán) Apartment Rahm. Apartment Rahm se nachází ve městě Gerlosberg, 40 km od Innsbrucku a 15 km od Mayrhofenu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Rahm se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kammerland

9,4

Haus Kammerland

Ubytování (Apartmány) Haus Kammerland. Haus Kammerland se nachází na klidném místě v horách, 2 km od centra města Zell am Ziller a 3 km od lyžařského areálu Zillertal Arena, a nabízí... Ubytování Haus Kammerland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Andreas

9,3

Ferienwohnung Andreas

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Andreas. Tento prostorný apartmán v Zillertalských Alpách je vzdálen 4 minuty jízdy od prostřední stanice lanovky lyžařského areálu Zillertal Arena a 5 km od centra... Ubytování Ferienwohnung Andreas se nachází ve městě Gerlosberg 14d (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Nina

9,2

Haus Nina

Ubytování (Apartmán) Haus Nina. Haus Nina se nachází v Gerlosbergu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ellmau leží 43 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Nina se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Sandhof

9,2

Sandhof

Ubytování (Bed and breakfast) Sandhof. Sandhof se nachází v Gerlosbergu v nadmořské výšce 1 200 metrů a nabízí pokoje s výhledem na moře, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sandhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Talblick

9

Haus Talblick

Ubytování (Apartmán) Haus Talblick. Haus Talblick se nachází v Gerlosbergu. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Talblick se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Rahm

8,9

Gästehaus Rahm

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Rahm. Gästehaus Rahm se nachází v Gerlosbergu, 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Gästehaus Rahm se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sporer

8,7

Haus Sporer

Ubytování (Apartmán) Haus Sporer. Haus Sporer se nachází v Gerlosbergu a nabízí terasu. 43 km od Ellmau. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Sporer se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rieder

7,9

Haus Rieder

Ubytování (Apartmán) Haus Rieder. Haus Rieder se nachází v Gerlosbergu a nabízí terasu. 43 km od Ellmau. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Rieder se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Spitaler

Apart Spitaler

Ubytování (Apartmán) Apart Spitaler. Set in Schwaz, Apart Spitaler offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment is 19 km from Schwaz Silver Mine. Ubytování Apart Spitaler se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Melanie

Haus Melanie

Ubytování (Apartmán) Haus Melanie. Haus Melanie is set in Gerlosberg. The accommodation is 40 km from Innsbruck. The apartment is equipped with a TV and 2 bedrooms. Ubytování Haus Melanie se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Blasinghof 2

Blasinghof 2

Ubytování (Apartmán) Blasinghof 2. Blasinghof 2 is situated in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Blasinghof 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Kröll 1

Apartment Haus Kröll 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Kröll 1. Apartment Haus Kröll 1 is located in Gerlosberg. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Haus Kröll 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Blasinghof I

Blasinghof I

Ubytování (Apartmán) Blasinghof I. Blasinghof I se nachází v obci Hainzenberg v Tyrolsku a má zahradu. Ubytování Blasinghof I se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Melanie

Haus Melanie

Ubytování (Apartmán) Haus Melanie. Haus Melanie se nachází v Gerlosbergu. 43 km od Ellmau. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice, TV a kuchyň se sporákem. Ubytování Haus Melanie se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Andrea

Apart Andrea

Ubytování (Apartmán) Apart Andrea. Apart Andrea se nachází v Gerlosbergu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Ellmau je to 44 km. Ubytování Apart Andrea se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Schragl 1

Apartment Schragl 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Schragl 1. Apartment Schragl 1 is set in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Schragl 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Fussalm

Ferienwohnung Fussalm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fussalm. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Fussalm provides accommodation in Gerlosberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Fussalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kröll

Haus Kröll

Ubytování (Apartmán) Haus Kröll. Haus Kröll is located in Gerlosberg. The accommodation is 43 km from Kitzbühel, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Haus Kröll se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sporer

Haus Sporer

Ubytování (Apartmán) Haus Sporer. Haus Sporer is situated in Gerlosberg. The accommodation is 43 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Haus Sporer se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rieder

Haus Rieder

Ubytování (Apartmán) Haus Rieder. Haus Rieder is situated in Gerlosberg. The accommodation is 43 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Haus Rieder se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Natural

Ferienwohnung Natural

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Natural. Ferienwohnung Natural se nachází v Gerlosbergu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Ellmau je to 44 km. Ubytování Ferienwohnung Natural se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment in Gerlosberg - Tirol 42414

Apartment in Gerlosberg - Tirol 42414

Ubytování (Apartmány) Apartment in Gerlosberg - Tirol 42414. Apartment in Gerlosberg - Tirol 42414 se nachází v Gerlosbergu. Ubytování Apartment in Gerlosberg - Tirol 42414 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Blaserhof

Blaserhof

Ubytování (Farma) Blaserhof. Blaserhof se nachází 3 km od centra města Zell am Ziller, stanice lanovky Zillertal-Arena, restaurace i supermarketu a nabízí k prodeji farmářské produkty... Ubytování Blaserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Blasinghof 1

Blasinghof 1

Ubytování (Apartmán) Blasinghof 1. Blasinghof 1 is set in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Blasinghof 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Uriges Bauernhaus -Tummenerhof - Nähe Schigebiet

Uriges Bauernhaus -Tummenerhof - Nähe Schigebiet

UbytováníUriges Bauernhaus -Tummenerhof - Nähe Schigebiet. Uriges Bauernhaus -Tummenerhof - Nähe Schigebiet se nachází v Gerlosbergu, 13 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Uriges Bauernhaus -Tummenerhof - Nähe Schigebiet se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden

Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden

Ubytování (Apartmán) Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden. Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden se nachází v Gerlosbergu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Ellmau je to 44... Ubytování Blissful Apartment in Zell am Ziller-Gerlosberg with Garden se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Neuhaus Alm

Neuhaus Alm

Ubytování (Prázdninové domy) Neuhaus Alm. Neuhaus Alm se nachází v Gerlosbergu v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. 43 km od Ellmau. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Neuhaus Alm se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Sporer 1

Apartment Sporer 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Sporer 1. Apartment Sporer 1 is set in Gerlosberg. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Sporer 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Panorama

Haus Panorama

Ubytování (Apartmán) Haus Panorama. Located in Gerlosberg, 4 km from the Zillertal Arena Ski Area, Haus Panorama offers an apartment with a balcony, a flat-screen satellite TV, and a fully... Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Blasinghof

Blasinghof

Ubytování (Apartmán) Blasinghof. Blasinghof se nachází v obci Hainzenberg v Tyrolsku a nabízí zahradu. Ubytování Blasinghof se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Flörl 1

Gästehaus Flörl 1

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Flörl 1. Gästehaus Flörl is situated in Gerlosberg and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Gästehaus Flörl 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Hauser

Chalet Hauser

Ubytování (Chata) Chalet Hauser. Chalet Hauser is set in Gerlosberg. The chalet comes with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and a... Ubytování Chalet Hauser se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Almhof 1

Apartment Almhof 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Almhof 1. Apartment Almhof 1 is located in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Almhof 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).