Hledat

Ubytování

Ubytování město Gerlosberg

Ve městě Gerlosberg (Rakousko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gerlosberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gerlosberg

Tropper

9,7

Tropper

Ubytování (Apartmán) Tropper. Apartmán Tropper se nachází v Gerlosbergu v Tyrolsku a nabízí terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Tropper se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glaserhof

9,6

Glaserhof

Ubytování (Apartmán) Glaserhof. Apartmán Glaserhof nabízí zázemí pro grilování, terasu a Wi-Fi zdarma v Gerlosbergu. Ubytování Glaserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Daum

9,6

Ferienwohnung Daum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Daum. Ferienwohnung Daum se nachází na místě s výhledem na hory v obci Zell am Ziller, 4,1 km od lanovky Karspitzbahn I, a nabízí obývací pokoj s TV. Ubytování Ferienwohnung Daum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Tummener

9,6

Ferienwohnung Tummener

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Tummener. Ferienwohnung Tummener je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Gerlosbergu, 3,2 km od lanovky Karspitz X-Press a 8 km od lanovky Karspitzbahn I. Ubytování Ferienwohnung Tummener se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rahm

9,5

Apartment Rahm

Ubytování (Apartmán) Apartment Rahm. Apartment Rahm se nachází ve městě Gerlosberg, 40 km od Innsbrucku a 15 km od Mayrhofenu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Rahm se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kammerland

9,4

Haus Kammerland

Ubytování (Apartmány) Haus Kammerland. Haus Kammerland se nachází na klidném místě v horách, 2 km od centra města Zell am Ziller a 3 km od lyžařského areálu Zillertal Arena, a nabízí... Ubytování Haus Kammerland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Adamerhof"

9,3

"Adamerhof"

Ubytování (Penzion) "Adamerhof". Situated in Gerlosberg, "Adamerhof" has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování "Adamerhof" se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Andreas

9,3

Ferienwohnung Andreas

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Andreas. Tento prostorný apartmán v Zillertalských Alpách je vzdálen 4 minuty jízdy od prostřední stanice lanovky lyžařského areálu Zillertal Arena a 5 km od centra... Ubytování Ferienwohnung Andreas se nachází ve městě Gerlosberg 14d (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandhof

9,2

Sandhof

Ubytování (Bed and breakfast) Sandhof. Sandhof se nachází v Gerlosbergu v nadmořské výšce 1 200 metrů a nabízí pokoje s výhledem na moře, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sandhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Rahm

8,9

Gästehaus Rahm

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Rahm. Gästehaus Rahm se nachází v Gerlosbergu, 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Gästehaus Rahm se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzinghof

8,8

Penzinghof

Ubytování (Apartmán) Penzinghof. Situated in Gerlosberg, Penzinghof features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Penzinghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Blasinghof 2

Blasinghof 2

Ubytování (Apartmán) Blasinghof 2. Blasinghof 2 is situated in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Blasinghof 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Kröll 1

Apartment Haus Kröll 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Kröll 1. Apartment Haus Kröll 1 is located in Gerlosberg. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Haus Kröll 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpin

Haus Alpin

Ubytování (Apartmán) Haus Alpin. Haus Alpin is situated in Gerlosberg. Offering direct access to a balcony, this apartment comes with 1 separate bedroom and a fully equipped kitchenette. Ubytování Haus Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Chalet Rosa 2

Holiday home Chalet Rosa 2

Ubytování (Chata) Holiday home Chalet Rosa 2. Holiday Home Rosa Zell Am Zillergerlosberg se nachází v obci Gerlosberg a stojí na vrcholu hory s panoramatickým výhledem na hory i do údolí. Ubytování Holiday home Chalet Rosa 2 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Fussalm

Ferienwohnung Fussalm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fussalm. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Fussalm provides accommodation in Gerlosberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Fussalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Obersteiner 1

Apartment Obersteiner 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Obersteiner 1. Apartment Obersteiner 1 se nachází uprostřed lyžařského areálu Zillertal Arena na hoře Gerlos, jen pár minut autem od města Zell am Ziller a tamních... Ubytování Apartment Obersteiner 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Schragl 1

Apartment Schragl 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Schragl 1. Apartment Schragl 1 is set in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Schragl 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberblaikenhof

Oberblaikenhof

Ubytování (Farma) Oberblaikenhof. Situated in Gerlosberg in the Tyrol region, Oberblaikenhof features accommodation with free private parking. Ubytování Oberblaikenhof se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko).

Blaserhof

Blaserhof

Ubytování (Farma) Blaserhof. Blaserhof se nachází 3 km od centra města Zell am Ziller, stanice lanovky Zillertal-Arena, restaurace i supermarketu a nabízí k prodeji farmářské produkty... Ubytování Blaserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blasinghof 1

Blasinghof 1

Ubytování (Apartmán) Blasinghof 1. Blasinghof 1 is set in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Blasinghof 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sporer 1

Apartment Sporer 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Sporer 1. Apartment Sporer 1 is set in Gerlosberg. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Sporer 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Almhof 1

Apartment Almhof 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Almhof 1. Apartment Almhof 1 is located in Gerlosberg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Almhof 1 se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Bergluft

Apart Bergluft

Ubytování (Apartmán) Apart Bergluft. Apart Bergluft is set in Gerlosberg. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apart Bergluft se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Hauser

Chalet Hauser

Ubytování (Chata) Chalet Hauser. Chalet Hauser is set in Gerlosberg. The chalet comes with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and a... Ubytování Chalet Hauser se nachází ve městě Gerlosberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gerlosberg

Město Gerlosberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Gerlosberg.