Hledat

Ubytování

Ubytování město Uderns

Ve městě Uderns (Rakousko) máme celkem 69 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Uderns

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Uderns

Appartement Dominik

9,7

Appartement Dominik

Ubytování (Apartmány) Appartement Dominik. Appartement Dominik se nachází ve městě Uderns, 3 km od lyžařských areálů Hochzillertal, Hochfügen a Spieljoch. Ubytování Appartement Dominik se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Tyrol

9,7

Apart Tyrol

Ubytování (Apartmány) Apart Tyrol. Apart Tyrol se nachází necelých 8 km od lyžařských středisek Hochzillertal a Spieljoch a nabízí apartmány s vlastním balkonem nebo terasou. Ubytování Apart Tyrol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Andrea

9,7

Apart Andrea

Ubytování (Apartmán) Apart Andrea. Apart Andrea is 1,500 metres from the Hochzillertal Ski Area and the Spieljochbahn Cable Car, offering modern apartments in the centre of Uderns. Ubytování Apart Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weberhof

9,7

Weberhof

Ubytování (Apartmán) Weberhof. Situated in Uderns in the Tyrol region, Weberhof features a terrace and garden views. Ubytování Weberhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Michelle

9,5

Apartment Michelle

Ubytování (Apartmány) Apartment Michelle. These apartments are quietly located in the Finnsing district of Udern, 400 metres from the centre. Ubytování Apartment Michelle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Ebster-Prosch

9,5

Appartement Ebster-Prosch

Ubytování (Apartmány) Appartement Ebster-Prosch. Appartement Ebster-Prosch je vzdálený 500 metrů od centra obce Uderns. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma a balkonem. Ubytování Appartement Ebster-Prosch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Mair

9,4

Landhaus Mair

Ubytování (Apartmány) Landhaus Mair. Landhaus Mair se nachází v obci Uderns v údolí Zillertal, 150 metrů od zastávky skibusu a 5 minut jízdy od lyžařských areálů Spieljoch a Hochzillertal... Ubytování Landhaus Mair se nachází ve městě Uderns (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Apart

9,4

Green Apart

Ubytování (Apartmány) Green Apart. Green Apart se nachází na klidném místě u golfového hřiště, 1 km od centra obce Uderns, 21 km od Mayrhofenu a 6 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Green Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportresidenz Zillertal - 4 Sterne Superior

9,4

Sportresidenz Zillertal - 4 Sterne Superior

Ubytování (Hotel) Sportresidenz Zillertal - 4 Sterne Superior. Hotel Sportresidenz Zillertal - 4 Stars Superior se nachází v obci Uderns, přímo u 18jamkového golfového hřiště Championship Golf Course Zillertal-Uderns. Ubytování Sportresidenz Zillertal - 4 Sterne Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wöscherhof - 4 Sterne Superior

9,4

Hotel Wöscherhof - 4 Sterne Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Wöscherhof - 4 Sterne Superior. Čtyřhvězdičkový Hotel Wöscherhof se nachází v Uderns. Ubytování Hotel Wöscherhof - 4 Sterne Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Alpenblick

9,4

Apart Alpenblick

Ubytování (Apartmán) Apart Alpenblick. Apart Alpenblick, renovovaný v roce 2015, se nachází v Uderns, 17 km od města Mayrhofen. Nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apart Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Edith

9,4

Apart Edith

Ubytování (Apartmány) Apart Edith. Apart Edith se nachází v obci Uderns a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart Edith se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Böglerhof

9,4

Böglerhof

Ubytování (Apartmány) Böglerhof. Apartmány Böglerhof se nacházejí v obci Uderns a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Böglerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Garber

9,4

Ferienwohnung Garber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Garber. Ferienwohnung Garber se nachází 200 metrů od golfového hřiště Zillertal Uderns, 500 metrů od centra obce Uderns a 2 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Ferienwohnung Garber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geisler

9,3

Geisler

Ubytování (Apartmán) Geisler. Geisler is situated in Uderns. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Geisler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kristall

9,3

Haus Kristall

Ubytování (Penzion) Haus Kristall. Haus Kristall se nachází v centru Udernsu, hned vedle zastávky bezplatného skibusu a 10 minut cesty od lyžařských středisek Spieljoch a Hochzillertal. Ubytování Haus Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Ehstandhof

9,3

Apart Ehstandhof

Ubytování (Apartmán) Apart Ehstandhof. Apart Ehstandhof se nachází ve městě Uderns, do 5 km od lyžařského vleku Hochzillertal. Ubytování Apart Ehstandhof se nachází ve městě Uderns (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apart Andrea Xl 1

9,2

Apartment Apart Andrea Xl 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Apart Andrea Xl 1. Apartment Apart Andrea Xl 1 is set in Uderns. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Apart Andrea Xl 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Abendstein

9,2

Gästehaus Abendstein

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Abendstein. Penzion Gästehaus Abendstein se nachází hned vedle golfového hřiště Zillertal - Uderns v klidné zalesněné oblasti, pouhý 1 km od centra obce Uderns a 3 km... Ubytování Gästehaus Abendstein se nachází ve městě Thunhausweg 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Raffeiner

9,2

Ferienwohnung Raffeiner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Raffeiner. Ferienwohnung Raffeiner je apartmán s grilem, který se nachází ve městě Uderns, 36 km od Innsbrucku. Na místě lze zdarma zaparkovat. Ubytování Ferienwohnung Raffeiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Regina

9,1

Gästehaus Regina

Ubytování (Penzion) Gästehaus Regina. Gästehaus Regina se nachází v obci Uderns 2 km od lyžařských areálů Spieljoch a Hochzillertal. Ubytování Gästehaus Regina se nachází ve městě Kirchweg 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartmenthaus Tischner

9,1

Appartmenthaus Tischner

Ubytování (Apartmány) Appartmenthaus Tischner. Appartmenthaus Tischner se nachází v obci Uderns a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní. Ubytování Appartmenthaus Tischner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Gasser 1

9,1

Holiday home Gasser 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Gasser 1. Apartmán Gasser Uderns se nachází v Udernsu a nabízí půjčení jízdních kol zdarma a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Holiday home Gasser 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Gästehaus Wiesenheim

9

Restaurant Gästehaus Wiesenheim

Ubytování (Penzion) Restaurant Gästehaus Wiesenheim. Gästehaus Wiesenheim stojí na klidném místě jen 2 minuty chůze od obchodů, restaurací a golfového hřiště Zillertal. Ubytování Restaurant Gästehaus Wiesenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Musik- & Erlebnishotel Pachmair

9

Musik- & Erlebnishotel Pachmair

Ubytování (Hotel) Musik- & Erlebnishotel Pachmair. Rodinný hotel Musik- & Erlebnishotel Pachmair má více než 500letou tradici. Je situován v klidné části malebné obce Uderns v údolí Zillertal. Ubytování Musik- & Erlebnishotel Pachmair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apparthotel Stoanerhof

9

Apparthotel Stoanerhof

Ubytování (Farma) Apparthotel Stoanerhof. Apparthotel Stoanerhof je situován v poklidné lokalitě v údolí Zillertal, jen 3 km od lyžařského střediska Hochzillertal a lanovky Spieljochbahn a 1,5 km... Ubytování Apparthotel Stoanerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christl

9

Haus Christl

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Christl. Bed and breakfast Haus Christl se nachází v obci Uderns v Zillertálském údolí, 3 km od lyžařských areálů Spieljoch-Hochfügen a Hochzillertal, a nabízí... Ubytování Haus Christl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ehstandhof

8,9

Ehstandhof

Ubytování (Penzion) Ehstandhof. Ehstandhof je penzion situovaný v Udernsu, 5 minut jízdy od lyžařské lanovky Hochzillertal. Ubytování Ehstandhof se nachází ve městě Ehstandweg 2 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Traube

8,8

Pension Traube

Ubytování (Penzion) Pension Traube. Centrally located in Uderns, Pension Traube features a wellness area and its own farm with a petting zoo and a children’s playground. Ubytování Pension Traube se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Standlhof

8,8

Hotel Standlhof

Ubytování (Hotel) Hotel Standlhof. Located in the centre of Uderns in the Ziller Valley, Hotel Standlhof is a 5-minute drive from the ski areas Hochzillertal, Hochfügen and Spieljoch. Ubytování Hotel Standlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Luxner

8,7

Ferienwohnungen Luxner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Luxner. Ferienwohnungen Luxner jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované ve Fügenu. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň se sporákem, ledničkou a kávovarem. Ubytování Ferienwohnungen Luxner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Spieljochblick

8,6

Ferienhaus Spieljochblick

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Spieljochblick. Ferienhaus Spieljochblick se nachází se 2 minuty jízdy autem od centra obce Uderns. Ubytování Ferienhaus Spieljochblick se nachází ve městě Zeislpuintweg 2 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almdiele 1

8,5

Almdiele 1

Ubytování (Apartmán) Almdiele 1. Almdiele je dům situovaný na krásném a tichém místě mezi lyžařskými oblastmi Fügen a Kaltenbach. Ubytování Almdiele 1 se nachází ve městě Uderns (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Talhammerhof

8,3

Talhammerhof

Ubytování (Farma) Talhammerhof. Talhammerhof se nachází v centru města Uderns v údolí Zillertal. Působí na hosty dojem ze života na farmě. V areálu se můžete projet na koni. Ubytování Talhammerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

All Inclusive Hotel Bachmayerhof

8,2

All Inclusive Hotel Bachmayerhof

Ubytování (Hotel) All Inclusive Hotel Bachmayerhof. Hotel Bachmayerhof se nachází v obci Uderns v malebném údolí Ziller a nabízí ubytování all-inclusive a wellness centrum se saunou, parní lázní a masážemi. Ubytování All Inclusive Hotel Bachmayerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhaus Gartner

Bauernhaus Gartner

Ubytování (Prázdninový dům) Bauernhaus Gartner. Boasting a terrace, Bauernhaus Gartner offers accommodation in Uderns with free WiFi and mountain views. Ubytování Bauernhaus Gartner se nachází ve městě Uderns (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apart Andrea Xl 2

Apartment Apart Andrea Xl 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Apart Andrea Xl 2. Apartment Apart Andrea Xl 2 se nachází ve městě Uderns. Nabízí plně vybavenou kuchyni. Apartmán má obývací pokoj s TV. K dispozici je dětské hřiště. Ubytování Apartment Apart Andrea Xl 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

ZillerLodge

ZillerLodge

Ubytování (Chata) ZillerLodge. ZillerLodge se nachází přímo na golfovém hřišti Zillertal u městečka Uderns a nabízí luxusně zařízené apartmány a apartmá s bezplatným Wi-Fi a venkovní... Ubytování ZillerLodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sonnblick

Holiday Home Sonnblick

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sonnblick. Situated in Uderns in the Tyrol region, Holiday Home Sonnblick has a garden. Ubytování Holiday Home Sonnblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sportchalet Zillertal

Sportchalet Zillertal

Ubytování (Chata) Sportchalet Zillertal. Tento apartmán se nachází v Udernsu. Nabízí zahradu s grilem a terasu. Kuchyně je zařízená myčkou nádobí a sporákem. Ubytování Sportchalet Zillertal se nachází ve městě Uderns (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Gasser 2

Holiday home Gasser 2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Gasser 2. Holiday home Gasser 2 is set in Uderns and offers a fitness centre, a garden and barbecue facilities. The accommodation is 33 km from Tux. Ubytování Holiday home Gasser 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns - OTR05550-L

Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns - OTR05550-L

Ubytování (Prázdninový dům) Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns - OTR05550-L. Set in Uderns in the Tyrol region, Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns - OTR05550-L has a balcony. Ubytování Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns - OTR05550-L se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schiestl 200S

Schiestl 200S

Ubytování (Prázdninový dům) Schiestl 200S. Set in Uderns in the Tyrol region, Schiestl 200S has a terrace. Ubytování Schiestl 200S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gartner

Landhaus Gartner

Ubytování (Apartmány) Landhaus Gartner. Landhaus Gartner se nachází v Udernsu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, balkonem, terasou, posezením, kuchyňským koutem... Ubytování Landhaus Gartner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Schatz

Appartment Schatz

Ubytování (Apartmán) Appartment Schatz. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Appartment Schatz provides accommodation in Uderns with free WiFi and garden views. Ubytování Appartment Schatz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns

Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns

Ubytování (Prázdninový dům) Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns. Located in Uderns in the Tyrol region, Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns has a balcony. Ubytování Semi-detached house Sportchalet Zillertal Uderns se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Linden

Landhaus Linden

Ubytování (Penzion) Landhaus Linden. Offering free Wi-Fi and a balcony in every room and apartment, Landhaus Linden is 2 km from the Zillertal Thermal Spa in Fügen. Ubytování Landhaus Linden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pankrazberg

Pankrazberg

Ubytování (Apartmán) Pankrazberg. Pankrazberg is set in Uderns. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Pankrazberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Wimpissinger

Apartments Wimpissinger

Ubytování (Apartmány) Apartments Wimpissinger. Situated in Uderns in the Tyrol region, Apartments Wimpissinger features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Wimpissinger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kohlstatt

Kohlstatt

Ubytování (Apartmán) Kohlstatt. Kohlstatt is located in Uderns. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Kohlstatt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Penzn

Chalet Penzn

Ubytování (Chata) Chalet Penzn. Chalet Penzn is located in Uderns. This chalet provides free private parking and free WiFi. The chalet has 3 bedrooms and 1 bathroom with a shower. Ubytování Chalet Penzn se nachází ve městě Uderns (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Uderns

Město Uderns se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 69 hotelů a ubytování ve městě Uderns.