Hledat

Ubytování

Ubytování město Hall in Tirol

Ve městě Hall in Tirol (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hall in Tirol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hall in Tirol

Hotel kontor

9,8

Hotel kontor

Ubytování (Hotel) Hotel kontor. Hotel kontor features free WiFi throughout the property and views of city in Hall in Tirol. The hotel features family rooms. Ubytování Hotel kontor se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Badl

9,4

Gasthof Badl

Ubytování (Penzion) Gasthof Badl. Penzion Badl s 360letou tradicí v oblasti pohostinství se nachází přímo na břehu řeky Inn a nabízí saunu (v zimních měsících) a klidné pokoje s výhledem. Ubytování Gasthof Badl se nachází ve městě Hall in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreuzschwestern Hall

9,1

Kreuzschwestern Hall

Ubytování (Bed and breakfast) Kreuzschwestern Hall. Kreuzschwestern Hall se nachází ve městě Hall in Tirol, 30 km od obce Neustift im Stubaital, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kreuzschwestern Hall se nachází ve městě Hall in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Goldener Engl

8,8

Hotel Goldener Engl

Ubytování (Hotel) Hotel Goldener Engl. Hotel Goldener Engl se nachází v historické budově staré více než 700 let stojící v centru města Hall in Tirol a nabízí pokoje v moderním a tradičním stylu... Ubytování Hotel Goldener Engl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gartenhotel Maria Theresia

8,8

Gartenhotel Maria Theresia

Ubytování (Hotel) Gartenhotel Maria Theresia. Gartenhotel Maria Theresia se nachází ve městečku Hall in Tirol, 8 km od Innsbrucku. Ubytování Gartenhotel Maria Theresia se nachází ve městě Hall in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Austria Classic Hotel Heiligkreuz

8,6

Austria Classic Hotel Heiligkreuz

Ubytování (Hotel) Austria Classic Hotel Heiligkreuz. Austria Classic Hotel Heiligkreuz se nachází ve městě Hall in Tyrol, 8 km od Innsbrucku. Pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na okolní hory. Ubytování Austria Classic Hotel Heiligkreuz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hwest Hotel

8,2

Hwest Hotel

Ubytování (Hotel) Hwest Hotel. Hwest Hotel Hall se nachází na okraji města Hall in Tirol, 3 km od historického centra a v bezprostřední blízkosti výjezdu Hall-West z dálnice A12, a... Ubytování Hwest Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Hall in Tirol

7,8

Parkhotel Hall in Tirol

Ubytování (Hotel) Parkhotel Hall in Tirol. Moderní Parkhotel Hall in Tirol se nachází v parku 2 minuty chůze od centra města Hall se známým muzeem máty a 10 km od Innsbrucku. Ubytování Parkhotel Hall in Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe City View Mountain Apartment

7,6

Deluxe City View Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Deluxe City View Mountain Apartment. Deluxe City View Mountain Apartment je apartmán s plně vybavenou kuchyní a Wi-Fi zdarma situovaný Hallu in Tirol. Ubytování Deluxe City View Mountain Apartment se nachází ve městě Rosengasse 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hall Deluxe City Apartment

6,3

Hall Deluxe City Apartment

Ubytování (Apartmán) Hall Deluxe City Apartment. Hall Deluxe City Apartment se nachází ve městě Hall in Tirol a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a terasu. Ubytování Hall Deluxe City Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Arbesgassl

Ferienwohnung Arbesgassl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Arbesgassl. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Arbesgassl is an accommodation set in Hall in Tirol. Ubytování Ferienwohnung Arbesgassl se nachází ve městě Arbesgasse 2 (Rakousko - Tyrolsko).

Deluxe Hall City Apartment

Deluxe Hall City Apartment

Ubytování (Apartmán) Deluxe Hall City Apartment. Deluxe Hall City Apartment je apartmán situovaný v Hallu in Tirol, 30 km od Neustiftu im Stubaital. Otevírá se z něho výhled na město. Ubytování Deluxe Hall City Apartment se nachází ve městě Hall in Tirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hall in Tirol

Město Hall in Tirol se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Hall in Tirol.