Hledat

Ubytování

Ubytování město Arzl im Pitztal

Ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko) máme celkem 49 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Arzl im Pitztal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Arzl im Pitztal

Appart Manuela

9,9

Appart Manuela

Ubytování (Apartmán) Appart Manuela. Boasting a garden and a terrace, Appart Manuela offers accommodation in Arzl im Pitztal with free WiFi and garden views. Ubytování Appart Manuela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Plattner

9,8

Apart Plattner

Ubytování (Apartmán) Apart Plattner. Offering free WiFi and mountain views, Apart Plattner is an accommodation situated in Arzl im Pitztal. Ubytování Apart Plattner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appart Eva

9,8

Appart Eva

Ubytování (Apartmán) Appart Eva. Appart Eva se nachází ve Waldu, 4 km od obce Arzl im Pitztal a 10 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Appart Eva se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gundolf Christine

9,8

Ferienwohnung Gundolf Christine

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Gundolf Christine. Ferienwohnung Gundolf Christine se nachází 300 metrů od centra města Arzl im Pitztal, 12 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Ferienwohnung Gundolf Christine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Ferienraich

9,7

Apart Ferienraich

Ubytování (Apartmány) Apart Ferienraich. Apart Ferienraich se nachází v údolí Pitztal, 4 km od Arzlu a 10 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Apart Ferienraich se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Auszeit

9,7

Apart Auszeit

Ubytování (Apartmány) Apart Auszeit. Apart Auszeit se nachází 3 km od centra města Arzl im Pitzal, restaurací a obchodů. Ubytování Apart Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Adele

9,7

Apart Adele

Ubytování (Apartmán) Apart Adele. Tento apartmán se nachází v obci Arzl im Pitztal, 3,6 km od Zirbenliftu. Nabízí terasu s výhledem na hory. Ubytování Apart Adele se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pitzis Kinderhotel - Family Only

9,7

Pitzis Kinderhotel - Family Only

Ubytování (Hotel) Pitzis Kinderhotel - Family Only. Located in Arzl im Pitztal, 5 km from Zirbenlift, Pitzis Kinderhotel - Family Only provides accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Pitzis Kinderhotel - Family Only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albeinelerhof

9,7

Albeinelerhof

Ubytování (Apartmány) Albeinelerhof. The Albeinelerhof is located in Pitztal's peaceful surroundings in the idyllic mountain village of Wald, just 115 metres from the free ski bus. Ubytování Albeinelerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Raich

9,7

Ferienhof Raich

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Raich. Situated in Arzl im Pitztal, 1.1 km from Zirbenlift, Ferienhof Raich offers accommodation with free WiFi, a children's playground and a sauna. Ubytování Ferienhof Raich se nachází ve městě Oberleins 25 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gastl

9,7

Haus Gastl

Ubytování (Apartmán) Haus Gastl. Haus Gastl se nachází 10 metrů od zastávky autobusu a skibusu a 5 km od centra města Arzl im Pitztal a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Haus Gastl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apart.pitztal

9,6

apart.pitztal

Ubytování (Apartmány) apart.pitztal. Set in Arzl im Pitztal in the Tyrol region, with Zirbenlift nearby, apart.pitztal offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování apart.pitztal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schöpf

9,6

Pension Schöpf

Ubytování (Penzion) Pension Schöpf. Gästehaus Schöpf nabízí ubytování v alpském stylu se satelitní TV a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Pension Schöpf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Franzi

9,6

Apart Franzi

Ubytování (Apartmán) Apart Franzi. Apart Franzi se nachází v obci Arzl im Pitztal, 5 minut jízdy od lyžařského vleku Zirbenlift, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Apart Franzi se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Sonja

9,6

Apart Sonja

Ubytování (Apartmán) Apart Sonja. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apart Sonja provides accommodation in Arzl im Pitztal with free WiFi and garden views. Ubytování Apart Sonja se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Alpenzauber

9,5

Appartement Alpenzauber

Ubytování (Apartmán) Appartement Alpenzauber. Appartment Alpenzauber is located in Arzl im Pitztal and features free WiFi. Ubytování Appartement Alpenzauber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Geiger

9,5

Apart Geiger

Ubytování (Apartmán) Apart Geiger. Set in Arzl im Pitztal and only 5 km from Zirbenlift, Apart Geiger offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apart Geiger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Gundolf Christine & Peter

9,5

Ferienhaus Gundolf Christine & Peter

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Gundolf Christine & Peter. Situated in Arzl im Pitztal, Ferienhaus Gundolf Christine & Peter features accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and mountain views. Ubytování Ferienhaus Gundolf Christine & Peter se nachází ve městě Magnusweg 9 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hubert

9,5

Haus Hubert

Ubytování (Apartmán) Haus Hubert. Haus Hubert stojí v malé obci Leins v údolí Pitztal, 15 minut jízdy od lyžařského areálu Hochzeiger, a hostům nabízí ubytování v apartmánu se satelitní TV... Ubytování Haus Hubert se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko).

Bergchalet Rauch

9,5

Bergchalet Rauch

Ubytování (Apartmán) Bergchalet Rauch. Apartmán Bergchalet Rauch se nachází v obci Arzl im Pitztal, v blízkosti lyžařských oblastí Hochzeiger, Pitztaler Gletscher a Rifflsee. Ubytování Bergchalet Rauch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Dietmar Thöni

9,5

Ferienwohnungen Dietmar Thöni

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Dietmar Thöni. Ferienwohnungen Dietmar Thöni se nachází v Leinsu, poblíž Arzlu v údolí Pitz, a nabízí apartmány se satelitní TV a balkónem. Ubytování Ferienwohnungen Dietmar Thöni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Auszeit

9,5

Chalet Auszeit

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Auszeit. Chalet Auszeit is located in Arzl im Pitztal, 6 km from Zirbenlift, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Chalet Auszeit se nachází ve městě Wald Obergasse 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beilelers Hof

9,5

Beilelers Hof

Ubytování (Apartmán) Beilelers Hof. Situated in Arzl im Pitztal in the Tyrol region, Beilelers Hof features a balcony and garden views. Ubytování Beilelers Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pupeter

9,4

Ferienwohnung Pupeter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pupeter. Ferienwohnung Pupeter se nachází v obci Arzl im Pitztal v Tyrolsku a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Pupeter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Gastl

9,4

Landhaus Gastl

Ubytování (Apartmán) Landhaus Gastl. Landhaus Gastl se nachází v obci Arzl im Pitztal v Tyrolsku a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Landhaus Gastl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flierelerhof

9,4

Flierelerhof

Ubytování (Apartmány) Flierelerhof. Flierelerhof se nachází v Arzl im Pitztal, 4 km od lyžařského vleku Zirbenlift. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Flierelerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schuachterhof

9,4

Schuachterhof

Ubytování (Apartmán) Schuachterhof. Schuachterhof se nachází 4 km od centra města Arzl im Pitztal a nabízí farmu s krávami, kuřaty a králíky a apartmán s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Schuachterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Waldesruh

9,4

Apart Waldesruh

Ubytování (Apartmán) Apart Waldesruh. Featuring a garden and a terrace, Apart Waldesruh features accommodation in Arzl im Pitztal with free WiFi and mountain views. Ubytování Apart Waldesruh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Krismer

9,2

Ferienwohnungen Krismer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Krismer. Ferienwohnungen Krismer prošel rekonstrukcí na podzim roku 2017 a nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Wald/Arzl im Pitztal, 8 km od... Ubytování Ferienwohnungen Krismer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wald Chalet

9,1

Wald Chalet

Ubytování (Apartmán) Wald Chalet. Featuring a restaurant, a garden, and a terrace, Wald Chalet provides accommodation in Arzl im Pitztal with free WiFi and garden views. Ubytování Wald Chalet se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Pfefferle

8,9

Ferienhaus Pfefferle

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Pfefferle. Situated in Arzl im Pitztal, Ferienhaus Pfefferle features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Pfefferle se nachází ve městě Unterleins 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falkenblick

8,8

Falkenblick

Ubytování (Apartmány) Falkenblick. Falkenblick stojí 10 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Falkenblick se nachází ve městě Wald Untermauri 7 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Montana

8,7

Hotel Montana

Ubytování (Hotel) Hotel Montana. Čtyřhvězdičkový Hotel Montana stojí v centru obce Arzl, 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Hotel Montana se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Lechner

8,7

Appartementhaus Lechner

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Lechner. Penzion Appartementhaus Lechner se nachází na okraji údolí Pitztal, 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu, a nabízí apartmány s balkonem a... Ubytování Appartementhaus Lechner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Bichlhof

8,6

Ferienhof Bichlhof

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Bichlhof. Ferienhof Bichlhof je ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma, které se nachází ve městě Arzl im Pitztal, 4,3 km od lyžařského vleku... Ubytování Ferienhof Bichlhof se nachází ve městě Burgstallweg 16 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pitztaler Nachtigall

8,5

Ferienwohnungen Pitztaler Nachtigall

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Pitztaler Nachtigall. Ferienwohnungen Pitztaler Nachtigall se nachází v klidné obci Arzl im Pitztal a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, možnost vlastního stravování, balkon a... Ubytování Ferienwohnungen Pitztaler Nachtigall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Arzlerhof

8,5

Hotel Arzlerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Arzlerhof. Čtyřhvězdičkový Hotel Arzlerhof se nachází na slunné náhorní plošině na začátku údolí Pitztal a je obklopen impozantními horami. Ubytování Hotel Arzlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Schöpf

8,5

Landhaus Schöpf

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schöpf. Landhaus Schöpf se nachází v obci Arzl v tyrolském údolí Pitz, 3 km od výjezdu z dálnice A12 na Imst-Pitztal a 10 km od lyžařského střediska Hochzeiger. Ubytování Landhaus Schöpf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Bergland

8,4

Ferienhotel Bergland

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Bergland. Ferienhotel Bergland se nachází u vjezdu do malebného údolí Pitztal. Je obklopený impozantními horami a leží jen několik minut jízdy autem od dálnice A12. Ubytování Ferienhotel Bergland se nachází ve městě Wald 48 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Erika

8,1

Hotel Erika

Ubytování (Hotel) Hotel Erika. Hotel Erika se nachází v obci Arzl im Pitztal a nabízí saunu, vířivku, dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Erika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Arzlried

Apartment Arzlried

Ubytování (Apartmán) Apartment Arzlried. Apartment Arzlried is located in Arzl im Pitztal and offers barbecue facilities. The apartment features mountain views and is 49 km from Seefeld in Tirol. Ubytování Apartment Arzlried se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko).

Pitztalblick

Pitztalblick

Ubytování (Apartmán) Pitztalblick. Offering free WiFi and mountain views, Pitztalblick is an accommodation situated in Arzl im Pitztal. Ubytování Pitztalblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piz*** Apart Raich

Piz*** Apart Raich

Ubytování (Apartmány) Piz*** Apart Raich. Located 10 km from the Hochzeiger Ski Area, the Piz Apart offers mountain views, a sauna, an infrared cabin, and free WiFi. Ubytování Piz*** Apart Raich se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart BergRaich

Apart BergRaich

Ubytování (Apartmány) Apart BergRaich. Apart BergRaich se nachází v Arzl im Pitztalu a nabízí gril. Součástí ubytování je také sauna. K lanovce Zirbenlift je to 1,5 km. Ubytování Apart BergRaich se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghof Knabl

Berghof Knabl

Ubytování (Prázdninový dům) Berghof Knabl. Featuring a garden, a terrace, and a shared lounge, Berghof Knabl offers accommodation in Arzl im Pitztal with free WiFi and mountain views. Ubytování Berghof Knabl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Leneler

Bauernhof Leneler

Ubytování (Farma) Bauernhof Leneler. Bauernhof Leneler is a farm, featuring 4 apartments with a balcony and there is a sun terrace boosting mountain views. Ubytování Bauernhof Leneler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kinderbauernhof Ierzerhof

Kinderbauernhof Ierzerhof

Ubytování (Farma) Kinderbauernhof Ierzerhof. This farmhouse is located at the entrance to the Pitz Valley, 3 km from Arzl. It offers a spa area, a game room and a garden shed with oven. Ubytování Kinderbauernhof Ierzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Buggi

Haus Buggi

Ubytování (Apartmán) Haus Buggi. Haus Buggi je dům situovaný v Arzlu im Pitztal, 46 km od Sankt Antonu am Arlberg. Nabízí ubytování v apartmánu s výhledem na hory a gril. Ubytování Haus Buggi se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenapart Gastl

Alpenapart Gastl

Ubytování (Apartmán) Alpenapart Gastl. Alpenapart Gastl se nachází asi 1,3 km od Zirbenliftu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště, výhled na hory, terasu a rychlovarnou konvici. Ubytování Alpenapart Gastl se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Claudia

Apart Claudia

Ubytování (Apartmán) Apart Claudia. Set in Arzl im Pitztal in the Tyrol region, Apart Claudia has a balcony and garden views. Ubytování Apart Claudia se nachází ve městě Arzl im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Gabl

Appart Gabl

Ubytování (Apartmány) Appart Gabl. Appart Gabl se nachází v obci Arzl im Pitztal, 4,1 km od lanovky Zirbenlift, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Appart Gabl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Arzl im Pitztal

Město Arzl im Pitztal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 49 hotelů a ubytování ve městě Arzl im Pitztal.