Hledat

Ubytování

Ubytování město Pankrazberg

Ve městě Pankrazberg (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pankrazberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pankrazberg

Apartment Untererhof.4

Apartment Untererhof.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Untererhof.4. Farm Stay Untererhof.4 se nachází v obci Fügenberg, 2,7 km od lanovky Onkeljoch Sesselbahn i od lanovky Arzjoch Sesselbahn. Ubytování Apartment Untererhof.4 se nachází ve městě Pankrazberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Untererhof.3

Apartment Untererhof.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Untererhof.3. Untererhof 1 se nachází v tyrolském Fügenbergu a nabízí gril i lyžařskou školu. Pokoje mají satelitní TV. V několika je balkon nebo terasa. Ubytování Apartment Untererhof.3 se nachází ve městě Pankrazberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penz 151S

Penz 151S

Ubytování (Prázdninový dům) Penz 151S. Set in Pankrazberg in the Tyrol region, Penz 151S has a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Penz 151S se nachází ve městě Pankrazberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Untererhof.1

Apartment Untererhof.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Untererhof.1. Set in Pankrazberg in the Tyrol region, Apartment Untererhof.1 features a balcony. Ubytování Apartment Untererhof.1 se nachází ve městě Pankrazberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pankrazberg

Město Pankrazberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Pankrazberg.