Hledat

Ubytování

Ubytování město Mariastein

Ve městě Mariastein (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mariastein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mariastein

Hotel Mariasteinerhof

8,8

Hotel Mariasteinerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Mariasteinerhof. The family-run Hotel Mariasteinerhof is located in the pretty Tyrolean pilgrimage town of Mariastein near Kufstein, high above the Inn Valley and... Ubytování Hotel Mariasteinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kammerhof

8

Hotel Kammerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kammerhof. Hotel Kammerhof stojí na idylickém místě v malé obci Mariastein, pouhých 200 metrů od poutního kostela, a poskytuje ubytování v pokojích s bezplatným... Ubytování Hotel Kammerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Strillinger

Haus Strillinger

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Strillinger. Haus Strillinger is located in Mariastein. The accommodation is 29 km from Ellmau. Ubytování Haus Strillinger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mariastein

Město Mariastein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Mariastein.