Hledat

Ubytování

Ubytování město Umhausen

Ve městě Umhausen (Rakousko) máme celkem 104 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Umhausen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Umhausen

Ferienhaus Tirol

10

Ferienhaus Tirol

Ubytování (Horské chaty) Ferienhaus Tirol. Ferienhaus Tirol se nachází 9 km od lyžařského střediska Hochötz-Kühtai, 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Ferienhaus Tirol se nachází ve městě Tauferpuit 13 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Bergheim

9,9

Appartment Bergheim

Ubytování (Apartmán) Appartment Bergheim. Appartment Bergheim jsou apartmány situované na slunném a klidném místě v obci Umhausen, 5 minut chůze od centra. Ubytování Appartment Bergheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ban Brösign

9,9

Ferienhaus Ban Brösign

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ban Brösign. Boasting a children's playground and a shared kitchen, Ferienhaus Ban Brösign is conveniently set in Umhausen, 800 metres from Ötzi-Dorf and 6 km from... Ubytování Ferienhaus Ban Brösign se nachází ve městě Tauferpuit 2 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Domenig

9,8

Haus Domenig

Ubytování (Apartmán) Haus Domenig. In a quiet hillside location on the outskirts of Umhausen in the Ötz Valley, Haus Domenig offers a spacious apartment with free WiFi and views of the... Ubytování Haus Domenig se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Bergkristall

9,7

Appartement Bergkristall

Ubytování (Apartmány) Appartement Bergkristall. Appartement Bergkristall features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Umhausen, 1.4 km from Ötzi-Dorf. Ubytování Appartement Bergkristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michelas - Hof

9,7

Michelas - Hof

Ubytování (Apartmán) Michelas - Hof. Umhausen’s Michelas – Hof is a farm with animals that produces its own products such as milk, cream, ham, potatoes and jam. Ubytování Michelas - Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Imelda

9,7

Appartement Imelda

Ubytování (Apartmán) Appartement Imelda. Appartement Imelda se nachází 500 metrů od centra Umhausenu a 10 km od lyžařského areálu Hoch-Ötz. Stojí v zahradě s terasou a lehátky. Ubytování Appartement Imelda se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holzberghof

9,7

Holzberghof

Ubytování (Privát) Holzberghof. Holzberghof Pult se nachází v obci Umhausen. Pokoje nabízí balkon nebo terasu s výhledem na hory, venkovní posezení, ložní prádlo a vlastní koupelnu se... Ubytování Holzberghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Isak

9,7

Apartment Isak

Ubytování (Apartmán) Apartment Isak. Located in Umhausen in the Ötz Valley, this large and modern apartment is only a 10-minute drive from the Aquadome Spa Centre, to which a 10% discount is... Ubytování Apartment Isak se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Schranz

9,7

Apart Schranz

Ubytování (Apartmán) Apart Schranz. Apartmán Apart Schranz se nachází v obci Umhausen a nabízí ubytování s terasou. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apart Schranz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Waldhart

9,7

Landhaus Waldhart

Ubytování (Apartmány) Landhaus Waldhart. Landhaus Waldhart stojí v zahradě v údolí Ötz. Do lyžařského areálu Hochötz Kühtai dojedete autem za pouhých 10 minut. Ubytování Landhaus Waldhart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Neururer Stefanie

9,6

Ferienwohnung Neururer Stefanie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Neururer Stefanie. Featuring garden views, Ferienwohnung Neururer Stefanie features accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from Acherkogel 1. Ubytování Ferienwohnung Neururer Stefanie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Elisabeth

9,6

Appartement Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Appartement Elisabeth. Appartement Elisabeth se nachází v Umhausenu, 1,6 km od skanzenu Ötzi-Dorf, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Appartement Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Lea

9,6

Appartement Lea

Ubytování (Apartmány) Appartement Lea. Apartmány Lea se nacházejí na poklidném místě uprostřed menšího lyžařského areálu Umhausen-Niederthai, v bezprostřední blízkosti tamních lyžařských vleků a... Ubytování Appartement Lea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marieus

9,6

Haus Marieus

Ubytování (Apartmán) Haus Marieus. Boasting a garden and a terrace, Haus Marieus offers accommodation in Umhausen with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Marieus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Heidi

9,6

Appartement Heidi

Ubytování (Apartmán) Appartement Heidi. Just 1 km from Ötzi-Dorf and 3.7 km from Acherkogel 1 and featuring free WiFi, Appartement Heidi is an apartment in Umhausen. Ubytování Appartement Heidi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Delano

9,6

Appartements Delano

Ubytování (Apartmány) Appartements Delano. Ubytování Appartements Delano je obklopené horami a lesy Stubaiských Alp. Ubytování Appartements Delano se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Marie-Therese

9,6

Apart Marie-Therese

Ubytování (Apartmány) Apart Marie-Therese. Apart Marie-Therese se nachází v centru Umhausenu v Tyrolských Alpách. Ubytování Apart Marie-Therese se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Stuibenfallblick

9,6

Appartement Stuibenfallblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Stuibenfallblick. Apartmán Stuibenfallblick se nachází v obci Umhausen, 14 minut jízdy autem od termálních lázní Aqua Dome, 20 minut jízdy autem od aquaparku Area 47, a... Ubytování Appartement Stuibenfallblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Apartment - Der Steinadler

9,6

Bio Apartment - Der Steinadler

Ubytování (Apartmán) Bio Apartment - Der Steinadler. Der Steinadler jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v Umhausenu, 3,3 km od lanovky Acherkogel 1. Ubytování Bio Apartment - Der Steinadler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marbergerhaus Umhausen

9,5

Marbergerhaus Umhausen

Ubytování (Apartmány) Marbergerhaus Umhausen. Ferienwohnungen Marberger nabízí ubytování v obci Umhausen v údolí Ötztal, 8 km od obce Oetz. Ubytování Marbergerhaus Umhausen se nachází ve městě Umhausen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenappartement Sonne

9,5

Alpenappartement Sonne

Ubytování (Apartmán) Alpenappartement Sonne. Alpenappart Sonne se nachází asi 14 minut chůze od archeologického muzea Ötzi-Dorf a nabízí výhled na hory a terasu. Ubytování Alpenappartement Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rosi

9,5

Haus Rosi

Ubytování (Penzion) Haus Rosi. Haus Rosi se nachází v Umhausenu v údolí Ötz, 9 km od lyžařského areálu Oetz a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Rosi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Leiter´s Hoamatl

9,5

Gasthof Leiter´s Hoamatl

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Leiter´s Hoamatl. Set in Umhausen, 1.8 km from Mataulift, Gasthof Leiter´s Hoamatl offers accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytování Gasthof Leiter´s Hoamatl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Falkner Manuel

9,5

Appartement Falkner Manuel

Ubytování (Apartmán) Appartement Falkner Manuel. Appartement Falkner Manuel se nachází na klidném místě, 7 km od Umhausenu. Je zde otevřený kuchyňský kout s lednicí a myčkou nádobí. Ubytování Appartement Falkner Manuel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lettenbichler Christina

9,5

Lettenbichler Christina

Ubytování (Apartmán) Lettenbichler Christina. Tento apartmán se nachází na jihovýchodním okraji obce Umhausen, je umístěný na poklidném místě ve svahu a nabízí panoramatický výhled na Ötztalské Alpy. Ubytování Lettenbichler Christina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Christian

9,5

Apart Christian

Ubytování (Apartmán) Apart Christian. Featuring garden views, Apart Christian features accommodation with a garden and a balcony, around 5 km from Ötzi-Dorf. Ubytování Apart Christian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schmid

9,5

Apartment Schmid

Ubytování (Apartmán) Apartment Schmid. Apartment Schmid je situován v obci Tumpen, pouhých 5 km od lyžařského areálu Hochötz, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, výhledy na okolní... Ubytování Apartment Schmid se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Auer Umhausen

9,5

Apart Auer Umhausen

Ubytování (Apartmán) Apart Auer Umhausen. Apart Auer Umhausen nabízí ubytování s možností vlastního stravování a nachází se v Umhausenu, 3 200 metrů od lanovky Acherkogel. Ubytování Apart Auer Umhausen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alps 3000-1

9,4

Alps 3000-1

Ubytování (Apartmán) Alps 3000-1. Alps 3000-1 se nachází od centra Umhausenu, 7 minut chůze od zastávky bezplatného skibusu, 7 minut jízdy od lyžařského areálu Hochötz a 25 minut jízdy od... Ubytování Alps 3000-1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Staff

9,4

Appartementhaus Staff

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Staff. Offering garden views, Appartementhaus Staff in Umhausen offers accommodation, free bikes, a fitness centre, a garden, ski-to-door access and barbecue... Ubytování Appartementhaus Staff se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rainbach

9,4

Haus Rainbach

Ubytování (Penzion) Haus Rainbach. Haus Rainbach, obklopený horami a lesy, má rodinnou atmosféru, a je vzdálen 10 minut jízdy od lyžařského areálu Ötz. Ubytování Haus Rainbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Romantik

9,4

Haus Romantik

Ubytování (Apartmán) Haus Romantik. Haus Romantik se nachází 1 km od centra Umhausenu, 24 km od lyžařského střediska Sölden a 6 km od lyžařského střediska Hochötz. Ubytování Haus Romantik se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Koster

9,4

Apartment Koster

Ubytování (Apartmán) Apartment Koster. Apartment Koster in Umhausen offers accommodation with free WiFi, 2.8 km from Acherkogel 1, 5 km from Ötzi-Dorf and 11 km from Mataulift. Ubytování Apartment Koster se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Attos

9,4

Haus Attos

Ubytování (Apartmány) Haus Attos. Haus Attos se nachází v malebném údolí Ötztal, 1 km od centra obce Umhausen. Ubytování Haus Attos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Elena

9,4

Appartement Elena

Ubytování (Apartmán) Appartement Elena. Appartement Elena se nachází 600 metrů od centra města Umhausen, 20 km od lyžařského areálu Sölden. Ubytování Appartement Elena se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Matthias

9,3

Haus Matthias

Ubytování (Apartmán) Haus Matthias. Haus Matthias nabízí velkou zahradu a bezplatné parkování v obci Umhausen v údolí Ötztal, 7 minut chůze od centra. Ubytování Haus Matthias se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Renate Frischmann

9,3

Haus Renate Frischmann

Ubytování (Apartmán) Haus Renate Frischmann. Haus Renate Frischmann se nachází na klidném místě, 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který jezdí do lyžařského střediska Sölden. Ubytování Haus Renate Frischmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Anna Falkner

9,3

Ferienwohnung Anna Falkner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Anna Falkner. Ferienwohnung Anna Falkner stojí 400 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Niederthai. Ubytování Ferienwohnung Anna Falkner se nachází ve městě Niederthai 94 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Farchat.3

9,3

Apartment Farchat.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Farchat.3. Apartment Farchat.3 poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Umhausen, jen 1,9 km od muzea Ötzi-Dorf. Součástí ubytování je soukromá terasa. Ubytování Apartment Farchat.3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenappart Leiter

9,3

Alpenappart Leiter

Ubytování (Apartmán) Alpenappart Leiter. Apartmán Alpenappart Leiter se nachází v obci Umhausen, pouhých 20 metrů od místní autobusové zastávky zajišťující spojení s 10 minut jízdy vzdálenými... Ubytování Alpenappart Leiter se nachází ve městě Umhausen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohung Mair

9,3

Ferienwohung Mair

Ubytování (Apartmán) Ferienwohung Mair. Apartmán Ferienwohnung Mair se nachází v Tumpenu, 2 km od lanovky Acherkogel 1 a 6 minut jízdy autem od centra města Umhausen. Ubytování Ferienwohung Mair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Farchat.2

9,3

Apartment Farchat.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Farchat.2. Apartment Farchat.2 is located in Umhausen, 2.5 km from Ötzi-Dorf and 4.4 km from Acherkogel 1, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Apartment Farchat.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Raphael

9,3

Apart Raphael

Ubytování (Apartmán) Apart Raphael. Tento prostorný a moderní apartmán se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku Wolfseck a sjezdovek lyžařského areálu Niederthai a nabízí jižně... Ubytování Apart Raphael se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alps 3000-2

9,3

Alps 3000-2

Ubytování (Apartmány) Alps 3000-2. Alps 3000-2 se nachází v obci Umhausen, 1,8 km od stanice lanovky Acherkogel 1, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alps 3000-2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Schmittnhof

9,2

Apartment Schmittnhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Schmittnhof. Apartment Schmittnhof se nachází v Umhausenu, pouhých 500 metrů od lanovky Mataulift a 1,6 km od lanovky Wolfsegglift, a nabízí přímý přístup na sjezdovku... Ubytování Apartment Schmittnhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ban Kneissl`s

9,2

ban Kneissl`s

Ubytování (Apartmány) ban Kneissl`s. Ban Kneissl`s se nachází pouhých 500 metrů od lyžařského střediska Niederthai a nabízí apartmány s balkonem s výhledem na okolní hory. Ubytování ban Kneissl`s se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stockers Apart

9,2

Stockers Apart

Ubytování (Apartmán) Stockers Apart. Stockers Apart se nachází v Umhausenu, 3,4 km od Acherkogel 1. Ubytování Stockers Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Burgstein

9,2

Ferienwohnung Burgstein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Burgstein. Ferienwohnung Burgstein se nachází na slunném místě v údolí Ötztal mezi horami, 3 km od Ötze a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Hochötz a nabízí apartmán... Ubytování Ferienwohnung Burgstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Gerold Grießer

9,2

Ferienhaus Gerold Grießer

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Gerold Grießer. Appartement Gerold se nachází 6 minut jízdy od Umhausenu v údolí Ötztal a nabízí výhled na okolní louky a les Stubenwald. Ubytování Ferienhaus Gerold Grießer se nachází ve městě Östen Lehn 10 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Ostermann

9,2

Landhaus Ostermann

Ubytování (Apartmán) Landhaus Ostermann. Landhaus Ostermann leží v obci Umhausen a hostům nabízí jižně orientovaný apartmán s ložnicí, koupelnou, kuchyňským koutem a satelitní TV. Ubytování Landhaus Ostermann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Umhausen

Město Umhausen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 104 hotelů a ubytování ve městě Umhausen.