Hledat

Ubytování

Ubytování město Radfeld

Ve městě Radfeld (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Radfeld

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Radfeld

Bichlerhof

9,4

Bichlerhof

Ubytování (Farma) Bichlerhof. Bichlerhof se nachází v Radfeldu. Nabízí zahradu, dětské hřiště a pokoje s balkonem s výhledem na moře. Na místě je malé zoo. Ubytování Bichlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Rangger

9,4

Pension Rangger

Ubytování (Penzion) Pension Rangger. Rodinný Pension Rangger v obci Radfeld je jen 2 minuty chůze od historického centra města Rattenberg. Ubytování Pension Rangger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnhof

8,8

Hotel Sonnhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnhof. Hotel Sonnhof se nachází v centru města Radfeld v údolí řeky Inn, pouhých 500 metrů od historického centra Rattenbergu. Ubytování Hotel Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Kern

8,7

Pension Kern

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Kern. Pension Kern se nachází 500 metrů od centra Rattenbergu a v okruhu 6 km od lyžařských areálů Alpacher Bergbahnen a Alpachtal - Wildschönau. Ubytování Pension Kern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Pension Alpenblick

8,4

Gasthof Pension Alpenblick

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Alpenblick. Gasthof Pension Alpenblick se nachází v Radfeldu, ve vzdálenosti do 7 km od Rattengberu, lyžařské oblasti Alpbachtal a několika jezer. Ubytování Gasthof Pension Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gassnerwirt Radfeld

8

Gassnerwirt Radfeld

Ubytování (Penzion) Gassnerwirt Radfeld. Gassnerwirt Radfeld je penzion situovaný v Radfeldu. Nabízí zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Gassnerwirt Radfeld se nachází ve městě Radfeld (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Radfeld

Město Radfeld se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Radfeld.