Hledat

Ubytování

Ubytování město Niederthai

Ve městě Niederthai (Rakousko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Niederthai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Niederthai

Bichlhof

9,7

Bichlhof

Ubytování (Apartmány) Bichlhof. Penzion Bichlhof nabízí apartmány s balkonem, který je orientovaný na jih nebo jihozápad a poskytuje výhled na hory. Ubytování Bichlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Auszeit

9,6

Apart Auszeit

Ubytování (Apartmán) Apart Auszeit. Apart Auszeit se nachází v lyžařském středisku Niederthai a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Na lyžích dojedete až k apartmánu. Ubytování Apart Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Lärchenwald

9,6

Haus Lärchenwald

Ubytování (Apartmány) Haus Lärchenwald. Haus Lärchenwald is situated in the Umhausen-Niederthai Ski Resort, 300 metres from the Mataulift beginners ski lift. Ubytování Haus Lärchenwald se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Knor

9,5

Ferienhaus Knor

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Knor. Ferienhaus Knor se nachází v obci Niederthai, 500 metrů od lyžařských vleků Tauferberg a Sagener. Ubytování Ferienhaus Knor se nachází ve městě Niederthai Lehen 46a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Loreen

9,4

Appart Loreen

Ubytování (Apartmán) Appart Loreen. Appart Loreen se nachází v lyžařském středisku Niederthai, 17 km od města Sölden, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, výhled na hory, přímý... Ubytování Appart Loreen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tauferberg

9,4

Tauferberg

Ubytování (Hotel) Tauferberg. Hotel Tauferberg stojí přímo u lyžařského vleku na náhorní plošině Niederthai v údolí Ötz. Ubytování Tauferberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Falkner

9,4

Haus Falkner

Ubytování (Apartmány) Haus Falkner. Haus Falkner se nachází v Niederthai v Tyrolsku, 36 km od Innsbrucku, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, soukromé parkoviště zdarma, lyžárnu a... Ubytování Haus Falkner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnenhof

9,3

Sonnenhof

Ubytování (Apartmán) Sonnenhof. Set in Niederthai, Sonnenhof is right next to the ski lifts and offers direct access to the slopes of the Umhausen-Niederthai Ski Area. Ubytování Sonnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biopension und Bauernhof Der Veitenhof

9,3

Biopension und Bauernhof Der Veitenhof

Ubytování (Apartmány) Biopension und Bauernhof Der Veitenhof. Der Veitenhof se nachází ve středisku Niederthai, 7 km od Umhausenu, je obklopen Ötztalskými Alpami a nabízí ubytování s balkonem, svěží zahradu se... Ubytování Biopension und Bauernhof Der Veitenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Neurauter

9,3

Haus Neurauter

Ubytování (Apartmán) Haus Neurauter. Haus Neurauter nabízí ubytování v Niederthai, 30 km od Söldenu. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Haus Neurauter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin Appart

9,2

Alpin Appart

Ubytování (Apartmány) Alpin Appart. Apartmán Alpin Appart se nachází pouhých 50 metrů od sjezdovek a malého lyžařského vleku v lyžařském středisku Niederthai, 7 km od obce Umhausen v údolí... Ubytování Alpin Appart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christian

9,2

Haus Christian

Ubytování (Apartmány) Haus Christian. Haus Christian se nachází v obci Niederthai, 36 km od Innsbrucku. Nabízí lyžárnu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je k dispozici soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haus Christian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Falknerhof

9,1

Hotel Falknerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Falknerhof. Hotel Falknerhof se nachází na slunné náhorní plošině Niederthai a obklopují ho hory údolí Ötztal. Výhled ze všech pokojů směřuje na hory. Ubytování Hotel Falknerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Gasthof Stuibenfall

8,7

Hotel Gasthof Stuibenfall

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Stuibenfall. Hotel Gasthof Stuibenfall se nachází v obci Niederthai, 500 metrů od lyžařského vleku a 10 minut chůze od vodopádů, a nabízí restauraci a wellness centrum. Ubytování Hotel Gasthof Stuibenfall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bio-Berghof

8,6

Bio-Berghof

Ubytování (Farma) Bio-Berghof. Farma Bio-Berghof se nachází v tyrolské vesničce Niederthai, 36 km od Innsbrucku. Nabízí lyžárnu a v zimě na lyžích dojedete přímo k budově. Ubytování Bio-Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonneck

8,2

Haus Sonneck

Ubytování (Apartmány) Haus Sonneck. Haus Sonneck se nachází ve městě Niederthai, 30 km od Söldenu a 17 km od termálních lázní Aqua Dome. Nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haus Sonneck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Waldesruh Apartment

7,9

Waldesruh Apartment

Ubytování (Apartmány) Waldesruh Apartment. Waldesruh Apartment se nachází v městečku Niederthai, 80 metrů od lyžařského střediska Niederthai (Umhausen). Ubytování Waldesruh Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Daheim

Haus Daheim

Ubytování (Apartmán) Haus Daheim. Offering a garden, Haus Daheim is set in Niederthai, surrounded by meadows and a forest and 2 km from the Stuibenfall, Tyrol's largest waterfall. Ubytování Haus Daheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hermann's Ruh

Haus Hermann's Ruh

Ubytování (Apartmán) Haus Hermann's Ruh. Haus Hermann's Ruh nabízí prostorný apartmán s možností vlastního stravování v obci Niederthai bei Umhausen. Ubytování Haus Hermann's Ruh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niederthai, Berghof, luxe appartement

Niederthai, Berghof, luxe appartement

Ubytování (Apartmán) Niederthai, Berghof, luxe appartement. Niederthai, Berghof, luxe appartement is set in Niederthai. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Niederthai, Berghof, luxe appartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Leiter

Appartement Leiter

Ubytování (Apartmán) Appartement Leiter. Appartement Leiter in Niederthai is located just a 5-minute drive from Tyrol’s largest waterfall, the Stuibenfall. Ubytování Appartement Leiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Waldesruh (NIT150)

Holiday Home Waldesruh (NIT150)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Waldesruh (NIT150). Located in Niederthai in the Tyrol region, Holiday Home Waldesruh (NIT150) has a terrace. Ubytování Holiday Home Waldesruh (NIT150) se nachází ve městě Niederthai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Niederthai

Město Niederthai se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Niederthai.