Hledat

Ubytování

Ubytování město Matrei am Brenner

Ve městě Matrei am Brenner (Rakousko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Matrei am Brenner

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Matrei am Brenner

Gasthof Lamm

8,9

Gasthof Lamm

Ubytování (Penzion) Gasthof Lamm. Typický tyrolský dům Gasthof Lamm se nachází v centru Matrei am Brenner. Ubytování Gasthof Lamm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stolz

8,7

Hotel Stolz

Ubytování (Hotel) Hotel Stolz. Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě s uklidňující atmosférou a nabízí výhledy na hory a okolní přírodu. Ubytování Hotel Stolz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone

8,4

Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Krone. Hotel Krone je situován v nadmořské výšce 1 000 metrů, pouhých 20 km od Brennerského průsmyku, a nabízí tradiční restauraci, vinný sklípek a wellness... Ubytování Hotel Krone se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Matrei

8

Parkhotel Matrei

Ubytování (Hotel) Parkhotel Matrei. Parkhotel Matrei stojí 20 km od Innsbrucku a italských hranic a jen 1 km od dálnice A13. Nabízí 2 restaurace, zahradu a wellness areál. Ubytování Parkhotel Matrei se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuchs

Fuchs

Ubytování (Hotel) Fuchs. Alpský Hotel Fuchs v Matrei se nachází v klidném prostředí, 5 km od lyžařského areálu Steinach Bergeralm. Ubytování Fuchs se nachází ve městě Matrei am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Matrei am Brenner

Město Matrei am Brenner se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Matrei am Brenner.