Hledat

Ubytování

Ubytování město Mandarfen

Ve městě Mandarfen (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mandarfen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mandarfen

Verwöhnhotel Wildspitze

9,7

Verwöhnhotel Wildspitze

Ubytování (Hotel) Verwöhnhotel Wildspitze. Verwöhnhotel Wildspitze se nachází u lanovky Rifflseebahn na sjezdovkách ve středisku Mandarfen a 100 metrů od běžkařských tratí. Ubytování Verwöhnhotel Wildspitze se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Verwöhn-Harmoniehotel Mandarfnerhof

9,4

Verwöhn-Harmoniehotel Mandarfnerhof

Ubytování (Hotel) Verwöhn-Harmoniehotel Mandarfnerhof. Verwöhn-Harmoniehotel Mandarfnerhof se nachází pouhé 2 minuty od ledovce Pitztal a přímo u lanovky Rifflsee. Ubytování Verwöhn-Harmoniehotel Mandarfnerhof se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportiv-Hotel Mittagskogel

9,3

Sportiv-Hotel Mittagskogel

Ubytování (Hotel) Sportiv-Hotel Mittagskogel. Sportiv-Hotel Mittagskogel se nachází přímo naproti stanici lanovky Rifflsee, pouhou 1 minutu od ledovce Pitztaler Gletscher. Ubytování Sportiv-Hotel Mittagskogel se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vier Jahreszeiten

9,1

Hotel Vier Jahreszeiten

Ubytování (Hotel) Hotel Vier Jahreszeiten. Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází v tyrolském údolí Pitztal, pouhých 500 metrů od ledovce Pitztaler Gletscher. Ubytování Hotel Vier Jahreszeiten se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rifflsee

9,1

Hotel Rifflsee

Ubytování (Hotel) Hotel Rifflsee. Hotel Rifflsee se nachází na úpatí ledovce Pitztal, pouhých 200 metrů od lanovky Rifflsee. Nabízí wellness centrum, bar a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Rifflsee se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zirbenhof

9

Hotel Zirbenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Zirbenhof. Hotel Zirbenhof se nachází jen 50 metrů od lanovky Rifflseebahn v St. Leonhardu v údolí Pitz. Ubytování Hotel Zirbenhof se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Andreas Hofer

8,6

Hotel Andreas Hofer

Ubytování (Hotel) Hotel Andreas Hofer. Hotel Andreas Hofer se nachází naproti stanici lanovky Rifflsee, pouhé 2 minuty od ledovce Pitztaler Gletscher, a nabízí prostorné a tiché pokoje s... Ubytování Hotel Andreas Hofer se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piz-Hotel

8,3

Piz-Hotel

Ubytování (Hotel) Piz-Hotel. Rodinný Piz-Hotel se nachází ve výšce 1700 metrů nad mořem, hned vedle dolní stanice lanovky Rifflsee ve středisku St. Ubytování Piz-Hotel se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pechtl

7,7

Haus Pechtl

Ubytování (Penzion) Haus Pechtl. Haus Pechtl se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal, 800 metrů od restaurace Sunna Alm a 1,6 km od modlitebního místa Muttenkopf. Ubytování Haus Pechtl se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pitztal.14

Apartment Pitztal.14

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.14. Featuring a garden, Apartment Pitztal.14 offers accommodation in Mandarfen with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Pitztal.14 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pitztal.9

Apartment Pitztal.9

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.9. Apartment Pitztal.9 is located in Mandarfen, 2.1 km from Brunnenkogel, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.9 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.13

Apartment Pitztal.13

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.13. Boasting a garden, Apartment Pitztal.13 provides accommodation in Mandarfen with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Pitztal.13 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.2

Apartment Pitztal.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.2. Located in Mandarfen, just 2.1 km from Brunnenkogel, Apartment Pitztal.2 provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.2 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.5

Apartment Pitztal.5

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.5. Situated in Mandarfen, just 2.1 km from Brunnenkogel, Apartment Pitztal.5 features accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.5 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pitztal.6

Apartment Pitztal.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.6. Situated in Mandarfen, just 2.1 km from Brunnenkogel, Apartment Pitztal.6 features accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.6 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pitztal.8

Apartment Pitztal.8

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.8. Located in Mandarfen, just 2.1 km from Brunnenkogel, Apartment Pitztal.8 provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.8 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.10

Apartment Pitztal.10

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.10. Apartment Pitztal.10 is located in Mandarfen, 2.1 km from Brunnenkogel, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.10 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.1

Apartment Pitztal.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.1. Located in Mandarfen, just 2.1 km from Brunnenkogel, Apartment Pitztal.1 provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.1 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.15

Apartment Pitztal.15

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.15. Boasting a garden, Apartment Pitztal.15 provides accommodation in Mandarfen with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Pitztal.15 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pitztal.11

Apartment Pitztal.11

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.11. Apartment Pitztal.11 is located in Mandarfen, 2.1 km from Brunnenkogel, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.11 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.3

Apartment Pitztal.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.3. Situated in Mandarfen, just 2.1 km from Brunnenkogel, Apartment Pitztal.3 features accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.3 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.4

Apartment Pitztal.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.4. Set in Mandarfen, just 2.1 km from Brunnenkogel, Apartment Pitztal.4 offers accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.4 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pitztal.7

Apartment Pitztal.7

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.7. Located in Mandarfen, just 2.1 km from Brunnenkogel, Apartment Pitztal.7 provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.7 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pitztal.12

Apartment Pitztal.12

Ubytování (Apartmán) Apartment Pitztal.12. Apartment Pitztal.12 is located in Mandarfen, 2.1 km from Brunnenkogel, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Apartment Pitztal.12 se nachází ve městě Mandarfen (Rakousko - Tyrolsko).

Pitztaler Schihütte

Pitztaler Schihütte

Ubytování (Chata) Pitztaler Schihütte. Pitztaler Schihütte se nachází v Mandarfenu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přímý přístup na sjezdovku. Ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Pitztaler Schihütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mandarfen

Město Mandarfen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Mandarfen.