Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaltenbach

Ve městě Kaltenbach (Rakousko) máme celkem 97 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kaltenbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kaltenbach

Ferienwohnungen Hochzillertal

9,7

Ferienwohnungen Hochzillertal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hochzillertal. Located in Kaltenbach, Ferienwohnungen Hochzillertal is 300 metres from Hochzillertal I. Hochzillertal II is 1.3 km from the property. Ubytování Ferienwohnungen Hochzillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kashütte Hochzillertal

9,7

Kashütte Hochzillertal

Ubytování (Hotel) Kashütte Hochzillertal. Kashütte Hochzillertal has a restaurant, bar, a garden and ski-to-door access in Kaltenbach. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Kashütte Hochzillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Schaffenrath

9,7

Ferienwohnung Schaffenrath

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schaffenrath. Ferienwohnung Schaffenrath se nachází 800 metrů od Hochzillertal I a 1,9 km od Hochzillertal II a nabízí ubytování v Kaltenbachu. Ubytování Ferienwohnung Schaffenrath se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Geisler

9,7

Apartment Geisler

Ubytování (Apartmán) Apartment Geisler. Apartment Geisler se nachází v Kaltenbachu, 700 metrů od lanovky Hochzillertal I a 9 minut pěšky od lanovky Hochzillertal II. Ubytování Apartment Geisler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Jutta

9,6

Ferienwohnungen Jutta

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Jutta. Located in the centre of Kaltenbach in the Ziller Valley, Ferienwohnungen Jutta is just an 8-minute walk from the valley station of the Hochzillertal Cable... Ubytování Ferienwohnungen Jutta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Hochzillertal

9,6

Appartements Hochzillertal

Ubytování (Apartmány) Appartements Hochzillertal. Appartements Hochzillertal se nachází jen 100 metrů od centra Kaltenbachu a 150 metrů od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Appartements Hochzillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Anna

9,5

Apart Anna

Ubytování (Apartmány) Apart Anna. Situated in Kaltenbach in the Tyrol region and Hochzillertal I reachable within 1. Ubytování Apart Anna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Kaltenbach - ApartHotel

9,5

Das Kaltenbach - ApartHotel

Ubytování (Aparthotel) Das Kaltenbach - ApartHotel. Das Kaltenbach - ApartHotel se nachází v Kaltenbachu, 400 metrů od lyžařské oblasti Hochzillertal. Ubytování Das Kaltenbach - ApartHotel se nachází ve městě Reisrachweg 18 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gruber-Hansen

9,5

Ferienwohnung Gruber-Hansen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gruber-Hansen. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Gruber-Hansen is an accommodation set in Kaltenbach, just less than 1 km from SKi-Optimal... Ubytování Ferienwohnung Gruber-Hansen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Klocker

9,5

Hotel Garni Klocker

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Klocker. Hotel Garni Klocker se nachází jen 50 metrů od lyžařského vleku ve skiareálu Hochzillertal a 200 metrů od centra Kaltenbachu. Ubytování Hotel Garni Klocker se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kaltenbach Central Top 6

9,4

Kaltenbach Central Top 6

Ubytování (Apartmán) Kaltenbach Central Top 6. Kaltenbach Central Top 6 in Kaltenbach offers accommodation with free WiFi, 500 metres from SKi-Optimal Hochzillertal, 600 metres from Hochzillertal I and... Ubytování Kaltenbach Central Top 6 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Pöllstein

9,4

Apart Pöllstein

Ubytování (Apartmány) Apart Pöllstein. Apart Pöllstein features river views, free WiFi and free private parking, located in Kaltenbach, 2 km from Hochzillertal I. Ubytování Apart Pöllstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kerschdorfer's Appartement

9,3

Kerschdorfer's Appartement

Ubytování (Prázdninový dům) Kerschdorfer's Appartement. Just 100 metres from the centre of Kaltenbach and 300 metres from the Hochzillertal Cable Car, Kerschdorfer's Appartement is a 2-floor holiday home with 6... Ubytování Kerschdorfer's Appartement se nachází ve městě Kaltenbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zillertal

9,3

Apartment Zillertal

Ubytování (Apartmány) Apartment Zillertal. This spacious apartment on a farmhouse in Kaltenbach in the central Ziller Valley is just 800 metres from the Hochzillertal-Hochfügen Ski Area, with a free... Ubytování Apartment Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sabrina

9,3

Haus Sabrina

Ubytování (Apartmány) Haus Sabrina. Located in Kaltenbach in the Tyrol region and Hochzillertal III reachable within 2. Ubytování Haus Sabrina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hauser

9,3

Ferienwohnungen Hauser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hauser. Ferienwohnungen Hauser has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Kaltenbach, 400 metres from Hochzillertal I. Ubytování Ferienwohnungen Hauser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Schweiberer

9,3

Appartements Schweiberer

Ubytování (Apartmány) Appartements Schweiberer. Appartements Schweiberer features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Ried im Zillertal. Ubytování Appartements Schweiberer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Post

9,3

Hotel Post

Ubytování (Hotel) Hotel Post. Rodinný Hotel Post se nachází na cyklostezce Zillertal, přímo naproti stanici Kaltenbach-Stumm u Zillertalské železnice. Ubytování Hotel Post se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

KERSCHDORFER's Wohlfühlhotel Garni

9,2

KERSCHDORFER's Wohlfühlhotel Garni

Ubytování (Hotel) KERSCHDORFER's Wohlfühlhotel Garni. Wohlfühlhotel Garni v KERSCHDORFER se nachází pouhých 500 metrů od centra Kaltenbachu, přímo v lyžařském areálu Hochzillertal. Ubytování KERSCHDORFER's Wohlfühlhotel Garni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpin Family Resort Seetal

9,2

Alpin Family Resort Seetal

Ubytování (Hotel) Alpin Family Resort Seetal. Alpin Family Resort Seetal je hotel obklopený pohořím Zillertalských Alpse situovaný hned vedle sjezdovky lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Alpin Family Resort Seetal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Bianca

9,2

Ferienwohnung Haus Bianca

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Bianca. Apartmán Haus Bianca se nachází na poklidném svažitém místě, v bezprostřední blízkosti silnici Zillertaler Höhenstraße, a nabízí přímý přístup ke... Ubytování Ferienwohnung Haus Bianca se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel AlpTirol

9,2

Aparthotel AlpTirol

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel AlpTirol. Aparthotel AlpTirol se nachází v Kaltenbachu, 300 metrů od lanovky Hochzillertal. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Aparthotel AlpTirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Edith

9,2

Ferienhaus Edith

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Edith. Featuring garden views, a terrace and free WiFi, Ferienhaus Edith is located in Kaltenbach, 1.3 km from Hochzillertal I and 4.2 km from Hochzillertal III. Ubytování Ferienhaus Edith se nachází ve městě Oberanger 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wieshof

9,1

Wieshof

Ubytování (Apartmán) Wieshof. Wieshof se nachází v tyrolském Katlenbachu a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wieshof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hochzillertal 3Sterne Superior

9,1

Hotel Hochzillertal 3Sterne Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Hochzillertal 3Sterne Superior. Hotel Hochzillertal se nachází v obci Kaltenbach obklopené Zillertalskými Alpami, pouhé 2 minuty chůze od lanovky, a nabízí wellness centrum i restauraci... Ubytování Hotel Hochzillertal 3Sterne Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Kaltenbach

9,1

Appartement Kaltenbach

Ubytování (Apartmány) Appartement Kaltenbach. Tyto prostorné apartmány se nachází na okraji Kaltenbachu v údolí Zillertal, 1 km od lanovky Hochzillertal. Ubytování Appartement Kaltenbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Familie Rieder

9

Ferienwohnungen Familie Rieder

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Familie Rieder. Ferienwohnungen Familie Rieder se nachází ve svahu v Kaltenbachu, 1 km od centra a lyžařského areálu Hochzillertal a nabízí zahradu s grilem, lyžárnu a... Ubytování Ferienwohnungen Familie Rieder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Ursprung Zillertal

8,9

Ferienwohnung Ursprung Zillertal

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ursprung Zillertal. Boasting a balcony with garden views, and ski-to-door access and a terrace, Ferienwohnung Ursprung Zillertal can be found in Kaltenbach, close to... Ubytování Ferienwohnung Ursprung Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Herbert.2

8,9

Apartment Herbert.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Herbert.2. Boasting a garden, Apartment Herbert.2 provides accommodation in Emberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Herbert.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Explorer Hotel Zillertal

8,9

Explorer Hotel Zillertal

Ubytování (Hotel) Explorer Hotel Zillertal. Explorer Hotel Zillertal nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, saunou, sluneční terasou a soukromým parkovištěm v Kaltenbachu. Ubytování Explorer Hotel Zillertal se nachází ve městě 2 Schmiedau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kathrin

8,9

Ferienwohnung Kathrin

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kathrin. Ferienwohnung Kathrin se nachází 5 minut pěšky od centra Kaltenbachu v údolí Zillertal, 130 metrů od Kaltenbach-Hochzillertalu a 5 minut pěšky od centra... Ubytování Ferienwohnung Kathrin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets & Apartments Wachterhof

8,8

Chalets & Apartments Wachterhof

Ubytování (Horské chaty) Chalets & Apartments Wachterhof. Chalets & Apartments Wachterhof se nachází na svahu nad Kaltenbachem v údolí Zillertal a nabízí přímý přístup na sjezdovky v lyžařském areálu... Ubytování Chalets & Apartments Wachterhof se nachází ve městě Äußere Embergstraße 30 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luxner

8,8

Apartment Luxner

Ubytování (Apartmán) Apartment Luxner. Holiday House Luxner se nachází 200 metrů od centra obce Kaltenbach a 300 metrů od nejbližší sjezdovky v údolí Zillertal. Ubytování Apartment Luxner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sabine Braunegger

8,8

Haus Sabine Braunegger

Ubytování (Apartmán) Haus Sabine Braunegger. Haus Sabine Braunegger se nachází na klidném místě v Kaltenbachu v údolí Zillertal, 10 minut chůze od vleků v lyžařském areálu Hochzillertal. Ubytování Haus Sabine Braunegger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Oberanger

8,7

Ferienhaus Oberanger

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Oberanger. Ferienhaus Oberanger se nachází v Kaltenbachu, 900 metrů od Hochzillertal - Hochfügenu, 3 minuty chůze od skibusu a 3,4 km od Neuhüttenbahnu a nabízí... Ubytování Ferienhaus Oberanger se nachází ve městě Oberanger 2 (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Johanna

8,7

Apartment Johanna

Ubytování (Apartmán) Apartment Johanna. Boasting a garden, Apartment Johanna provides accommodation in Kaltenbach with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Johanna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kröll 3

8,5

Apartment Kröll 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Kröll 3. Apartment Kröll 3 is set in Kaltenbach, 700 metres from SKi-Optimal Hochzillertal and 700 metres from Hochzillertal I, in an area where skiing can be... Ubytování Apartment Kröll 3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Dengg

8,3

Apart Dengg

Ubytování (Apartmány) Apart Dengg. Situated in Kaltenbach, Apart Dengg is 500 metres from Hochzillertal I. Hochzillertal II is 1.6 km from the property. Ubytování Apart Dengg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Optimal

8,3

Ferienwohnung Optimal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Optimal. Ferienwohnung Optimal se nachází v obci Kaltenbach, vedle lanovky vedoucí do lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Ferienwohnung Optimal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Pension Wiesenhof

8,1

Hotel Pension Wiesenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Wiesenhof. Located in Kaltenbach, 1.2 km from Hochzillertal I, Hotel Pension Wiesenhof provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Hotel Pension Wiesenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Stanzl Haus

8

Stanzl Haus

Ubytování (Apartmány) Stanzl Haus. Stanzl Haus se nachází v Kaltenbachu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Stanzl Haus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pfister 1

8

Apartment Pfister 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Pfister 1. Situated in Kaltenbach, 1.6 km from Hochzillertal I, 1. Ubytování Apartment Pfister 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Stephan

7,8

Appart Stephan

Ubytování (Apartmány) Appart Stephan. Tyto velké apartmány se nachází pouhých 80 metrů od lyžařského střediska Hochzillertal a 300 metrů od centra Kaltenbachu. Ubytování Appart Stephan se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zillerhäusl

6,6

Zillerhäusl

Ubytování (Apartmány) Zillerhäusl. Located in Kaltenbach in the Tyrol region, with SKi-Optimal Hochzillertal and Hochzillertal I nearby, Zillerhäusl provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Zillerhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kaltenbach/Zillertal 752

Apartment in Kaltenbach/Zillertal 752

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kaltenbach/Zillertal 752. Apartment in Kaltenbach/Zillertal 752 is set in Kaltenbach. The accommodation is 3. Ubytování Apartment in Kaltenbach/Zillertal 752 se nachází ve městě Kaltenbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reisrachhof

Reisrachhof

Ubytování (Apartmán) Reisrachhof. Reisrachhof is located in Kaltenbach, 700 metres from SKi-Optimal Hochzillertal, 700 metres from Hochzillertal I, and 5 km from Hochzillertal III. Ubytování Reisrachhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wildhuette-Wachterhof

Wildhuette-Wachterhof

Ubytování (Prázdninový dům) Wildhuette-Wachterhof. Wildhuette-Wachterhof in Kaltenbach offers accommodation with free WiFi, 2.9 km from Hochzillertal III, 2.9 km from Hochzillertal II and 3. Ubytování Wildhuette-Wachterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaltenbach Central Top 2

Kaltenbach Central Top 2

Ubytování (Apartmán) Kaltenbach Central Top 2. Kaltenbach Central Top 2 in Kaltenbach provides accommodation with free WiFi, 500 metres from SKi-Optimal Hochzillertal, 600 metres from Hochzillertal I... Ubytování Kaltenbach Central Top 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 868

Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 868

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 868. Tento prázdninový dům se nachází v obci Kaltenbach ve spolkové zemi Tyrolsko, 700 metrů od lanovek Hochzillertal I a Hochzillertal II. Ubytování Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 868 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 876

Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 876

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 876. Featuring a hot tub, Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 876 is set in Kaltenbach. It is located 2. Ubytování Holiday home in Kaltenbach/Zillertal 876 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hexenhäusl 115S

Hexenhäusl 115S

Ubytování (Prázdninový dům) Hexenhäusl 115S. Hexenhäusl 115S is situated in Kaltenbach, 600 metres from SKi-Optimal Hochzillertal, 4.4 km from Hochzillertal III, and 4.4 km from Hochzillertal II. Ubytování Hexenhäusl 115S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kaltenbach

Město Kaltenbach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 97 hotelů a ubytování ve městě Kaltenbach.