Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaunertal

Ve městě Kaunertal (Rakousko) máme celkem 60 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kaunertal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kaunertal

Apart Larcher

9,9

Apart Larcher

Ubytování (Apartmán) Apart Larcher. Tento prostorný apartmán se nachází v údolí Kauner, 5 minut pěšky od centra města Feichten, a nabízí terasu, dřevěnou podlahu, kuchyň, jídelní část a... Ubytování Apart Larcher se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gfall

9,9

Haus Gfall

Ubytování (Penzion) Haus Gfall. The traditional apartment Haus Gfall is centrally located in the quiet village of Feichten in the scenic Kaunertal Valley. Ubytování Haus Gfall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vergötschnerhof

9,8

Vergötschnerhof

Ubytování (Apartmány) Vergötschnerhof. Offering apartments with fully equipped kitchens and mountain-view balconies, Vergötschnerhof is located in Tyrol's Kaunertal Valley, 1 km from the village... Ubytování Vergötschnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenglück

9,7

Haus Alpenglück

Ubytování (Apartmán) Haus Alpenglück. Haus Alpenglück se nachází v obci Kaunertal a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, kachlovými kamny a balkonem s výhledem na... Ubytování Haus Alpenglück se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Brigitte

9,6

Apart Brigitte

Ubytování (Apartmány) Apart Brigitte. Apart Brigitte se nachází v centru Kaunertalu, 15 minut autem od lyžařského areálu Fendels. Ubytování Apart Brigitte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus St. Hubertus

9,6

Landhaus St. Hubertus

Ubytování (Apartmán) Landhaus St. Hubertus. Landhaus St. Hubertus se nachází na klidném místě v polích, 9 km od lyžařského areálu Fendels a 3 km od centra města Feichten. Ubytování Landhaus St. Hubertus se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hasler Martina

9,6

Hasler Martina

Ubytování (Apartmán) Hasler Martina. Hasler Martina s výhledem na hory se nachází v Kaunertalu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hosté zde mají k dispozici plně vybavenou kuchyni. Ubytování Hasler Martina se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Kalsberger

9,5

Appart Kalsberger

Ubytování (Apartmány) Appart Kalsberger. Appart Kalsberger se nachází se v letovisku Feichten a je obklopený Ötztalskými Alpami, které jsou vidět ze zahrady a z apartmánů. Ubytování Appart Kalsberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Moritz

9,5

Ferienwohnung Moritz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Moritz. Apartmán Ferienwohnung Moritz se nachází v centru města Feichten v údolí Kauns, 5 minut chůze od zastávky skibusu, který zajíždí do lyžařských středisek... Ubytování Ferienwohnung Moritz se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Mark

9,5

Ferienwohnungen Mark

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Mark. Apartmány Ferienwohnungen Mark se nacházejí v obci Kaunertal a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je také terasa a posezení. Ubytování Ferienwohnungen Mark se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Bergland

9,5

Apart Bergland

Ubytování (Apartmány) Apart Bergland. Apart Bergland byl zrekonstruován v roce 2015 a nachází se v obci Nufels v údolí Kaunertal. Ubytování Apart Bergland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Christa

9,4

Apart Christa

Ubytování (Apartmán) Apart Christa. Apart Christa se nachází v Kaunertalu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhledem na hory, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apart Christa se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Café Dorfbäck

9,4

Apart Café Dorfbäck

Ubytování (Apartmány) Apart Café Dorfbäck. Apart Café Dorfbäck se nachází v obci Feichten v údolí Kaunertal. Nabízí apartmány v tyrolském stylu s balkonem a kabelovou TV. Ubytování Apart Café Dorfbäck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ragg

9,4

Ferienhaus Ragg

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Ragg. Ferienhaus Ragg se nachází v obci Feichten Im Kaunertal, 300 metrů od restaurace, supermarketu a zastávky skibusu, 600 metrů od krytého bazénu a 13 km od... Ubytování Ferienhaus Ragg se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Plankensteiner

9,4

Haus Plankensteiner

Ubytování (Penzion) Haus Plankensteiner. Haus Plankensteiner se nachází v obci Feichten a nabízí ubytování v klidné lokalitě v centru obce. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Plankensteiner se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auer Manfred

9,4

Auer Manfred

Ubytování (Penzion) Auer Manfred. Surrounded by meadows and mountains, Auer Manfred offers a cozy apartment for 4 people. Free private parking is available. Ubytování Auer Manfred se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Christine

9,4

Apart Christine

Ubytování (Apartmány) Apart Christine. Apart Christine se nachází v Kaunertalu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Apart Christine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Sonnenheim

9,4

Appart Sonnenheim

Ubytování (Apartmány) Appart Sonnenheim. Appart Sonnenheim se nachází ve vesnici Nufels, 5 minut jízdy od města Kaunertal. Ubytování Appart Sonnenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlpinDesign Kaunertal

9,3

AlpinDesign Kaunertal

Ubytování (Apartmány) AlpinDesign Kaunertal. AlpinDesign Kaunertal se nachází přímo u řeky Faggenbach a nabízí svěží zahradu s venkovním grilem. Ubytování AlpinDesign Kaunertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergfrieden

9,3

Haus Bergfrieden

Ubytování (Apartmány) Haus Bergfrieden. Haus Bergfrieden se nachází na poklidném horském úbočí na okraji obce Feichten v údolí Kaunertal a nabízí apartmány s přístupem na trávník na opalování a... Ubytování Haus Bergfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Dorfblick

9,2

Apart Dorfblick

Ubytování (Apartmán) Apart Dorfblick. Rodinné ubytování Apart Dorfblick se nachází 5 minut chůze od sjezdovek pro začátečníky ve Feichtenu. Ubytování Apart Dorfblick se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Rustica

9,2

Apart Rustica

Ubytování (Apartmány) Apart Rustica. Apart Rustica se může pochlubit ideální polohou na ledovcové silnici Kaunertal, jen 150 metrů od zastávky skibusu, který vás doveze do lyžařských areálů... Ubytování Apart Rustica se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Huter

9,2

Haus Huter

Ubytování (Apartmány) Haus Huter. Haus Huter se nachází v Kaunertalu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Haus Huter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Eckhart

9,2

Haus Eckhart

Ubytování (Privát) Haus Eckhart. Hotel Haus Eckhart se nachází v tyrolském Kaunertalu Nabízí ubytování s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Každý den se podává kontinentální snídaně. Ubytování Haus Eckhart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergfeuerhof

9,2

Bergfeuerhof

Ubytování (Apartmány) Bergfeuerhof. Bergfeuerhof se nachází v údolí Kaunertal, 30 minut jízdy od lyžařských areálů Kaunertaler Gletscher a Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Bergfeuerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Renate

9,1

Haus Renate

Ubytování (Aparthotel) Haus Renate. Haus Renate se nachází v obci Vergötschen v údolí Kaunertal, nedaleko horské řeky a běžkařské stezky. Ubytování Haus Renate se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Max&Moritz

9,1

Appartements Max&Moritz

Ubytování (Apartmány) Appartements Max&Moritz. Appartements Max&Moritz se nachází na okraji lesa, 4 minuty chůze od centra obce Kaunertal. Ubytování Appartements Max&Moritz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Waldner

9,1

Ferienhaus Waldner

Ubytování (Penzion) Ferienhaus Waldner. Ferienhaus Waldner stojí na klidném místě u ledovce Kaunertal a nabízí pohodlné ubytování v krásném prostředí s bezplatným parkováním. Ubytování Ferienhaus Waldner se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Weisseespitze

9

Hotel Weisseespitze

Ubytování (Hotel) Hotel Weisseespitze. Hotel Weisseespitze v srdci rozeklaného, ale malebného údolí Kauner je obklopený loukami, lesy a nádhernými tyrolskými Alpami. Ubytování Hotel Weisseespitze se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Harmonie

8,9

Apart Harmonie

Ubytování (Apartmány) Apart Harmonie. Apart Harmonie se nachází na kraji města Feichten v údolí Kauner, vedle horské řeky a běžkařské stezky. Na místě je neplacené parkoviště. Ubytování Apart Harmonie se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karlspitze -Natur Pur Appartementhaus

8,8

Karlspitze -Natur Pur Appartementhaus

Ubytování (Apartmány) Karlspitze -Natur Pur Appartementhaus. Tuto ekologickou farmu a moderní penzion najdete v malebném tyrolském údolí Kaunertal. V okolí se tyčí vrcholky hor, které přesahují 3000 metrů. Ubytování Karlspitze -Natur Pur Appartementhaus se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Jägerheim

8,8

Frühstückspension Jägerheim

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Jägerheim. Tento okouzlující rodinný penzion stojí jen 2 minuty chůze od centra obce Feichten a najdete v něm saunu a parní lázeň. Ubytování Frühstückspension Jägerheim se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hafele

8,7

Haus Hafele

Ubytování (Penzion) Haus Hafele. Haus Hafele se nachází v Kaunertalu, 800 metrů od centra města. Tento penzion nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradu s grilem a neplacené parkování. Ubytování Haus Hafele se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Feichtner Hof

8,6

Hotel Feichtner Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Feichtner Hof. Feichtner Hof se nachází 150 metrů od centra města Feichten. Nabízí wellness centrum s několika saunami, včetně parní a masážním salonem. Ubytování Hotel Feichtner Hof se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnenhof

8,6

Hotel Sonnenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenhof. Hotel Sonnenhof se nachází v údolí Kaunertal, 700 metrů od lyžařského areálu a 100 metrů od volně přístupného krytého bazénu, a nabízí dětské hřiště i... Ubytování Hotel Sonnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seer Hof

8,4

Seer Hof

Ubytování (Penzion) Seer Hof. Penzion Seer Hof je situován v údolí Kaunertal a nabízí bezplatnou saunu a infračervenou kabinu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tia Apart

8,3

Hotel Tia Apart

Ubytování (Hotel) Hotel Tia Apart. Hotel Tia Apart se nachází v obci Feichten im Kaunertal a nabízí suchou i parní saunu, restauraci zajišťující stravování, lyžárnu i ve společných... Ubytování Hotel Tia Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jägerhof

Hotel Jägerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jägerhof. Set in the Kaunertal district of Kaunertal, Hotel Jägerhof features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Hotel Jägerhof se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hafele

Hotel Hafele

Ubytování (Hotel) Hotel Hafele. Hotel Hafele in Kaunertal is 20 km away from the Kaunertaler Glacier Ski Area and offers you en-suite rooms free WiFi, a buffet breakfast, a fitness room... Ubytování Hotel Hafele se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko).

Ögghof 222

Ögghof 222

Ubytování (Prázdninový dům) Ögghof 222. Located at 1.444 metres above sea level, this rustic holiday home in the Kauner Valley, a 5-minute drive from Feichten, features a south-facing terrace... Ubytování Ögghof 222 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Beate

Apart Beate

Ubytování (Apartmán) Apart Beate. Located in the Kaunertal district in Feichten Im Kaunertal, Apart Beate provides an equipped accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apart Beate se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haflingerhof 102S

Haflingerhof 102S

Ubytování (Apartmán) Haflingerhof 102S. Set in Kaunertal in the Tyrol region, Haflingerhof 102S has a terrace. Ubytování Haflingerhof 102S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am rechten Fleck

Haus am rechten Fleck

Ubytování (Apartmán) Haus am rechten Fleck. Haus am rechten Fleck is located in Kaunertal, in Tyrol, and it offers 2 balconies. Ubytování Haus am rechten Fleck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ögghof 221

Ögghof 221

Ubytování (Prázdninový dům) Ögghof 221. Ögg Hof 221 is an original tyrolian farmhouse, located in Kaunertal valley in the Tyrol Region. Ubytování Ögghof 221 se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mooshof

Mooshof

Ubytování (Apartmán) Mooshof. Located in Kaunertal in the Tyrol region, Mooshof features a balcony and mountain views. Ubytování Mooshof se nachází ve městě Kaunertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kaunertal 101S

Ferienwohnung Kaunertal 101S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kaunertal 101S. Located in Kaunertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Kaunertal 101S has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Kaunertal 101S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haflingerhof 100S

Haflingerhof 100S

Ubytování (Apartmán) Haflingerhof 100S. Located in Kaunertal in the Tyrol region, Haflingerhof 100S has a terrace. Ubytování Haflingerhof 100S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kaunertal

Město Kaunertal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 60 hotelů a ubytování ve městě Kaunertal.